18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek pod miastem Unieżysz (tak to w Polsce)

Lobo24 • 2021-05-23, 18:55
Kierowca TIRa ciężko ranny. W skodzie tylko lekko ranny pasażer.

Innanazwa

2021-05-23, 22:25
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Mój szef jeździ skodą

:mrgreen:

lakiluki

2021-05-23, 22:35
„Skodami jezdzą kmioty”...
Nawet nie czytam dalej
Jeżdżę 5-letnim fordem
Ale ocenianie czy profilowanie po samochodzie to ewidentny brak mózgu.
Piwkujcie debile.

C0C0JUMBO

2021-05-23, 22:42
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Ach ta zazdrość i ból dupy.... Jak tam 20 letnie limo bmw?

Smokw

2021-05-23, 23:17
ANALizator napisał/a:

co na takiej drodze robią te k***y tirowcy, sk***ysynów bym w piecach palił z dziecmi razem do komór wpie**olił jakbym tylko mógł



Haha.... przecież to droga krajowa. Masz nieźle pod kopułą hejterku.

feart

2021-05-23, 23:27
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



No tak przecież prywatnie nie da się kupić Skody, tylko korpo floty... qrwa ja pie**ole co za debil.

sirapacz

2021-05-23, 23:38
z fejsa tych co udostępnili: wyprzedzał na trzeciego.....
żadne zasłabnięcie

skoorviel

2021-05-23, 23:43
Tak gadacie co niektórzy na kierowców ciężarówek, a sam nim jestem czyli de facto te oszczerstwa mnie dotyczą. Nie będę się rozpisywał że jestem bohaterem bo dzięki mnie macie co do mordy wsadzić, bo jest wiele zawodów bardziej niezbędnych, ale.. tu was zaskoczę, nie jestem może po UJocie, ale podstawowego wykształcenia nie mam, mam takie, którego 75% z was nie ma i powiem wam ch*j wam w pysk, bo w dupę za przyjemnie.
Aha i jeszcze coś, przynajmniej jeżdżę już wiele lat, a nie jak co niektórzy tu obecni na garnuszku u mamusi albo zapie**ala jeden z drugim za 2500 zł/netto na produkcji, śmieje się wam w pysk pie**olone brudasy, polaki-robaki-cebulaki.
Myślicie że tylko siedzimy, gapimy się w szybę, chodź zamień się ze mną na 2 tygodnie.. po dwóch dniach jestem pewny że zapie**alał byś do mamusi z płaczem.

Hyena83

2021-05-24, 00:00
paczfiko napisał/a:

Nie wiem, nie znam się, napewno się mylę, ale to jest moje zdanie. Moim zdaniem koleś mógł zasłabnąć albo coś innego. Nie widac tutaj żeby koleś kończyl manewr chowania się. Moim zdaniem, jakby wyprzedzał, to odruchem bezwarunkowym ( może się myle , w moim przypadku tak jest) każdego kierowcy jest zjechanie na pas wyłączony z ruchu. Mówię to o obydwu kierowcach samochodów ciężarowych. Żaden z nich nie zareagował, a może się wydawać że odcinek drogi jest prosty. Czemu żaden z kierowców nie utorował drogi przejazdu? Bo każdy kierowca tira wie że szkoda jeździ korposzczur?



Ten odcinek DK11 jest poj***ny. Wiem co mówię. Sam miałem akcję z helikopterem po rannych i wycinanie z auta przez strażaków, o dziwo też skody. Skoda robiła beczki w powietrzu lepiej jak messershmitty

skoorviel napisał/a:

Tak gadacie co niektórzy na kierowców ciężarówek, a sam nim jestem czyli de facto te oszczerstwa mnie dotyczą. Nie będę się rozpisywał że jestem bohaterem bo dzięki mnie macie co do mordy wsadzić, bo jest wiele zawodów bardziej niezbędnych, ale.. tu was zaskoczę, nie jestem może po UJocie, ale podstawowego wykształcenia nie mam, mam takie, którego 75% z was nie ma i powiem wam ch*j wam w pysk, bo w dupę za przyjemnie.
Aha i jeszcze coś, przynajmniej jeżdżę już wiele lat, a nie jak co niektórzy tu obecni na garnuszku u mamusi albo zapie**ala jeden z drugim za 2500 zł/netto na produkcji, śmieje się wam w pysk pie**olone brudasy, polaki-robaki-cebulaki.
Myślicie że tylko siedzimy, gapimy się w szybę, chodź zamień się ze mną na 2 tygodnie.. po dwóch dniach jestem pewny że zapie**alał byś do mamusi z płaczem.



Nie zesraj się. Na początku obiektywnie zaczynasz, później zalatujesz po taniości. Naucz się szacunku do innych zawodów i tego ile inni zarabiają.....rozj***łaś się the best.
Nie będziesz miał szacunku jeśli sam go nie okażesz

Angevil

2021-05-24, 01:29
Jeśli nie bmw to fejk.

intermag

2021-05-24, 06:29
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Hahaha szkoda ze skoda w sumie to to samo co audi, wolgswagen czy seat, te same części te same silniki czy zawieszenie ksta się tylko różni , najbardziej mnie bawią ci co wożą się starym pasatem czy audi 3 lub są na etapie polo. Miałem skodę, seata i audi żadnej różnicy teraz mam drugie audi i koleś w super B za mniejszą kasę ma więcej a jeździ tak samo więc po co przepłacać.

Ktoscos

2021-05-24, 06:38
Kolan2109 napisał/a:

Ja jeżdżę skodą. Nie uważam się za debila. Pozdrawiam



Mam taką samą......

petru23

2021-05-24, 06:46
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Akurat takimi skodmai nie jeżdżą.

Dominikku

2021-05-24, 09:24
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Jeden ch*j czym kto jezdzi. Zawsze musi znaleść sie debil który porówna marki aut do ludzi?

Anake

2021-05-24, 09:47
Pees4 napisał/a:

Zawsze to mówie skodami jeżdżą kmioty i debile co dostali w korpo sluzbowe auto i wydaje im się że są panami szos, szkoda że się nie zabił idiota.



Fajna teoria, zzkoda tylko, ze nie ma zadnego poparcia i jebie zazdroscia biednego polaka robaka xD