18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na S8 na 5 samochodów

fantastico • 2016-10-20, 10:33
Polskie historie drogowe dobrze wpisują się także w kanon wypadkowy. W przedstawionym filmiku nieuważny kierowca wjeżdża w tył zatrzymanego pojazdu przez co lawinowo dochodzi do wypadku z udziałem, aż 5 innych aut. uwaga na drodze przede wszystkim.


zriel

2016-10-21, 16:28
BKKW napisał/a:



Nieważne, jak szybko jedziesz lewym pasem. Jeśli zbliża się do Ciebie ktoś szybszy, to, jeśli tylko masz taką możliwość, ustępujesz mu z drogi. Nie wiesz dlaczego tak się śpieszy, a nawet jeśli po prostu chce zapie**alać, to lepiej puścić go jak najszybciej, bo jak się wk***i, to może coś głupiego zrobić na drodze i doprowadzić do wypadku.

Zdarzają się jeszcze święte krowy, które jadąc lewym pasem z maksymalną dozwoloną prędkością nie zjeżdżają na prawy pas, bo "oni jadą zgodnie z przepisami i przez to nikogo nie blokują".



Acha, czyli jeżdżący zgodnie z przepisami to "święte krowy", a płacący podatki to jelenie, zaś każdy kto zatrudnia pracownika na umowę o pracę to idiota wedle Twojego pomyślunku. Otóż nie - jadąc zgodnie z przepisowym 120 lewym pasem nie muszę, a nawet nie powinienem nikomu ustępować - bo taki zapie**alający idiota może na następnym zakręcie wypaść z drogi i spowodować czyjąś śmierć czy kalectwo. Niech zwolni, a jak chce dojechać o czasie to niech wyjedzie wcześniej a nie później zapie**ala jak szalony i wymusza pierwszeństwo.

Chcesz zapie**alać ? To jedź na tor, albo na Niemieckie autyostrady, a przepuszczanie takiego zapie**alającego idioty to po prostu spychanie problemu na kogoś innego - "ja go nie przychamuję, niech kto inny to zrobi albo na kim innym się gość rozjebie". Jak by takie zachowania były powszechnie piętnowane przez innych kierowców to i kultura jazdy była by w naszym kraju inna.

DarkDancerr

2016-10-21, 17:32
@zriel
Masz OBOWIĄZEK jazdy prawym pasem. Jeśli jedziesz lewym przepisowym 120 i kogoś w tym momencie wyprzedzasz, to jest ok. Ale jeśli prawy pas jest wolny i tak jedziesz to łamiesz przepisy za co jest nawet mandat.

Trzeba pamiętać, że lewy pas służy tylko do wyprzedzania (nie mówię teraz o ruchu w mieście, w korkach).

I taka złota zasada dla ludzi, którzy nie lubią zjeżdżać z lewego pasa na prawy: Nie ważne jak szybko jedziesz, zawsze znajdzie się ktoś, kto jedzie szybciej. Dlatego jak skończyłeś wyprzedzać i masz miejsce na prawym, to tam zjedź.

bujak81

2016-10-21, 18:40
BKKW napisał/a:



Nieważne, jak szybko jedziesz lewym pasem. Jeśli zbliża się do Ciebie ktoś szybszy, to, jeśli tylko masz taką możliwość, ustępujesz mu z drogi. Nie wiesz dlaczego tak się śpieszy, a nawet jeśli po prostu chce zapie**alać, to lepiej puścić go jak najszybciej, bo jak się wk***i, to może coś głupiego zrobić na drodze i doprowadzić do wypadku.

Zdarzają się jeszcze święte krowy, które jadąc lewym pasem z maksymalną dozwoloną prędkością nie zjeżdżają na prawy pas, bo "oni jadą zgodnie z przepisami i przez to nikogo nie blokują".


oj coś się chyba komuś lekko popie**oliło - dajesz tym którzy jadą przepisowo radę żeby jechali szybciej albo zjeżdżali z lewego?! nie powinieneś dawać rad tym którzy zapie**alają żeby zwolnili choćby dla własnego dobra? bo tacy to zazwyczaj później "panie władzo a nie dałoby rady mniej tych punktów plyyyys"

SpirytusSalicylowy

2016-10-21, 20:23
Wk***ia mnie ta j***na toruńska. Jazda nią do pracy to j***na ruletka :hitler:

minetek

2016-10-21, 21:46
ale jaki wyk***isty korek wtedy był!!!!

Karpiu94

2016-10-21, 22:57
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej k***y od ch*jka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke


ch*j mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.

to straci prawo jazdy i bedzie jezdzil bryczka skoro jazda autem go przerasta i prowokuje do zagrazania zyciu innych



Nie k***a. Nieważne do ilu jest ograniczenie. Jak jedziesz lewym pasem i ktoś jedzie szybciej od ciebie masz mu ustąpić, nieważne czy jedzie 100 czy 200.

A że większość nie potrafi rozwinąć większej prędkośći niż 120 to już ich własne kalectwo. Albo nie może bo brakuje im 6 biegu :D

lajzanumerjeden

2016-10-21, 23:33
Ludzie, co wy pie**olicie? To, że ktoś łamie przepisy, nie uprawnia was do ich łamania. Ktoś zapie**ala, to ty mu będziesz na złość lewy pas blokował? Poj***ło was do reszty? Jeden ma nie zapie**alać, a drugi ma jechać prawym pasem. Koniec i ch*j. Nad czym wy, k***a, dyskutujecie? Nad tym, czy czyjaś nieprzepisowa jazda, uprawnia was także do nieprzepisowej jazdy? Niedoj***nie mózgowe, czy jak?

bzdurakappa

2016-10-22, 00:02
Debile!! Na takich drogowych szeryfów wożę właśnie rurkę w samochodzie, mam nadzieję że kiedyś na drodze spotkam takiego szeryfa co mi będzie specjalnie drogę zajeżdżał żebym wolniej jechał albo włączał przeciwmgielne w deszczu żebym go lepiej widział. Gdzie wyście się k***a rodzili?