18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na S8 na 5 samochodów

fantastico • 2016-10-20, 10:33
Polskie historie drogowe dobrze wpisują się także w kanon wypadkowy. W przedstawionym filmiku nieuważny kierowca wjeżdża w tył zatrzymanego pojazdu przez co lawinowo dochodzi do wypadku z udziałem, aż 5 innych aut. uwaga na drodze przede wszystkim.


Quaswerty

2016-10-20, 10:41
Jakby nie patrząc na takich drogach troszkę mniej się uważa... Oczywiście nie powinno, ale każdy wie jak jest.

Akcja od 0:35

flaszka

2016-10-20, 10:53
@up

Tu nie chodzi o nieuwagę tylko o brak zachowania bezpiecznego odstępu czyli po prostu głupota

janlew

2016-10-20, 11:32
Zajął mu wolny środkowy pas i wielkie "o k***a".

maciupek123

2016-10-20, 11:36
Często na takich drogach ludzie trzymają się na dupie innym na lewym pasie tylko dlatego żeby dać im do zrozumienia ,,jestem szybszy sp***alaj" tylko w razie hamowania mamy takie sytuacje jakie mamy. Kierowca pewnie był zajęty napie**alaniem długimi po lusterkach, a rozpoznaje że to Warszawka. Ludzie z tamtąd mają manie spamowania do mnie światłami, mimo że jeżdże s8 140 km mimo 120 ograniczenia prędkości.

BKKWK

2016-10-20, 12:13
maciupek123 napisał/a:

Często na takich drogach ludzie trzymają się na dupie innym na lewym pasie tylko dlatego żeby dać im do zrozumienia ,,jestem szybszy sp***alaj" tylko w razie hamowania mamy takie sytuacje jakie mamy. Kierowca pewnie był zajęty napie**alaniem długimi po lusterkach, a rozpoznaje że to Warszawka. Ludzie z tamtąd mają manie spamowania do mnie światłami, mimo że jeżdże s8 140 km mimo 120 ograniczenia prędkości.



Nieważne, jak szybko jedziesz lewym pasem. Jeśli zbliża się do Ciebie ktoś szybszy, to, jeśli tylko masz taką możliwość, ustępujesz mu z drogi. Nie wiesz dlaczego tak się śpieszy, a nawet jeśli po prostu chce zapie**alać, to lepiej puścić go jak najszybciej, bo jak się wk***i, to może coś głupiego zrobić na drodze i doprowadzić do wypadku.

Zdarzają się jeszcze święte krowy, które jadąc lewym pasem z maksymalną dozwoloną prędkością nie zjeżdżają na prawy pas, bo "oni jadą zgodnie z przepisami i przez to nikogo nie blokują".

Spiritusek

2016-10-20, 15:20
Ojciec uczyl ostatnio ze powinno sie zapalac ,,Awaryjne" w momencie dojezdzania do korku na autostradzie sygnalizujac jakas kolizje czy tam korek....

kokos_123

2016-10-20, 16:09
Pewnie baba chciała zjechać i się zatrzymała

dziaad

2016-10-20, 17:28
@Spiritusek
i to się chwali! ja zostawiam jeszcze dobry kawałek miejsca przed sobą w razie jakby jakaś ślepa p*zda i tak tych awaryjek nie zauważyła. poza tym w razie "W" nie jebnę w gościa przede mną.

pisage

2016-10-20, 21:57
Z tego co pamiętam to w tych "jelitach" jest ograniczenie do 80 lub 90. No ale wielki pan musi zapierdzielać lewym...

vlk2014

2016-10-20, 22:03
Nawet kretyn nie hamował... odstęp i koncentracja to podstawa na autostradach. No i uwaga podczas zmiany pasa.

Kaszysz

2016-10-20, 22:48
Kto mi wyjaśni dlaczego na 3 pasmowej drodze skrajny lewy pas stoi? Prawy jedzie, środkowy jedzie a lewy przeznaczony dla nak***iaczy stoi. Tak właśnie uczą jeździć. j***ne ameby umysłowe, zamiast zjeżdżać na prawy to cisną lewym.

Dziś na drodze z Piotrkowa do Częstochowy zauważyłem dziwne zjawisko.
Jeżeli kończy się lewy pas na 2 pasmowej jezdni to za chwilę znajdzie się j***ny szeryf w tirze który blokuje lewy pas.
Jeżeli kończy się prawy pas to każdy kierowca ciężarówki, dokładnie wie jak należy jechać na suwak.

PS.

W taką pogodę jak dzisiaj warto włączać światła mijania albo nawet przeciwmgłowe, pozwala to uchować się od niechcianego wjechania w naszą dupę.

Wiewór

2016-10-20, 23:31
BKKW napisał/a:

Nieważne, jak szybko jedziesz lewym pasem. Jeśli zbliża się do Ciebie ktoś szybszy, to, jeśli tylko masz taką możliwość, ustępujesz mu z drogi.


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej k***y od ch*jka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke

BKKW napisał/a:

Nie wiesz dlaczego tak się śpieszy


ch*j mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.
BKKW napisał/a:

bo jak się wk***i, to może coś głupiego zrobić na drodze i doprowadzić do wypadku.


to straci prawo jazdy i bedzie jezdzil bryczka skoro jazda autem go przerasta i prowokuje do zagrazania zyciu innych

skrtrk

2016-10-20, 23:32
maciupek123 napisał/a:

(...) a rozpoznaje że to Warszawka. Ludzie z tamtąd mają manie spamowania do mnie światłami, mimo że jeżdże s8 140 km mimo 120 ograniczenia prędkości.


to ch*jowo musisz jeździć jak cała Warszawa rozpoznaje że to Ty jedziesz i Ci długimi napie**ala :D

hardowski

2016-10-20, 23:51
@fantastico

Napisane normalnym językiem. Boimy się bana, co? :zul:

:amused: