18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na S8 na 5 samochodów

fantastico • 2016-10-20, 10:33
Polskie historie drogowe dobrze wpisują się także w kanon wypadkowy. W przedstawionym filmiku nieuważny kierowca wjeżdża w tył zatrzymanego pojazdu przez co lawinowo dochodzi do wypadku z udziałem, aż 5 innych aut. uwaga na drodze przede wszystkim.


Skrabi

2016-10-20, 23:51
Ilekroć jadę tą trasą, a często mi się zdarza, zauważam paradoks, że im szybciej tam się jedzie, tym bezpieczniej jest w tym ruchu.

RmX

2016-10-20, 23:51
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej k***y od ch*jka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke


ch*j mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.



Król autostrad się k***a znalazł...

mateuszsadoltzr

2016-10-21, 00:10

fantastico wk***iają mnie te twoje opisy, dzisiaj czara goryczy sie przelała wiesz co teraz zrobie? Będe zły.

kenzol

2016-10-21, 00:50
No pewnie, bo po co trzymać bezpieczną odległość do poprzedzającego pojazdu? Żeby mi się jakiś burak wcisnął? A w życiu!

lazaruss90

2016-10-21, 02:39
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej k***y od ch*jka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke


ch*j mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.

to straci prawo jazdy i bedzie jezdzil bryczka skoro jazda autem go przerasta i prowokuje do zagrazania zyciu innych


zabierzcie temu idiocie prawo jazdy błagam. Taki j***ny burak na drodze jest gorszy od ludzi jadących pod prąd na autostradzie.
Swoją drogą, oczy mnie mylą czy biały busik nie przywalił jako pierwszy w ten samochód przed nim?

lajzanumerjeden

2016-10-21, 05:18
To jest trasa S8, ale ten fragment jest w Warszawie i z tego, co pamiętam jest na nim ograniczenie do 90 km/h. Do tego korki są tam bardzo często. Przyjechał do stolicy debil, który nie zna trasy i zapie**ala na zderzaku, więc zasłużenie wylądował na sadolu.

Ruch tam jest zawsze bardzo duży i trzeba mieć oczy nawet w dupie, zwłaszcza w godzinach szczytu. A hamowanie do 0 to nic niezwykłego w tym miejscu.

Zatem, jeśli ktoś pie**oli kocobały, że zapie**ala S8 i nie wie, o co chodzi i w ogóle dlaczego S8 stoi i w dodatku, że to autostrada, to k***a wyczyśćcie gumiaki i przyjedźcie do wielkiej, pięknej stolicy, śmierdzącej spalinami. Ja też zapie**alam S8, bo nowa trasa i zajebista nawierzchnia (na ch*j mnie autostrady, takie eski by starczyły i byłoby ich więcej), ale poza Warszawą, jak jadę na wiochę do wuja.

Ktoś się tam wymądrzał, że lewym pasem się nie jeździ, tylko wyprzedza. ch*ja tam! Po to są trzy pasy, żeby była większa przepustowość. Lewy pusty to w środku pola. W tym miejscu zawsze są zaj***ne wszystkie pasy, a jak chcesz jechać szybciej to często czeka cię slalom, który na koniec niewiele da.

Kolejny debil wymądrzał się, że on będzie jeździł lewym, bo tak i ch*j. Weź, k***a, nożyczki i potnij prawko, a potem zakop. W Polsce jest ruch prawostronny i masz jechać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni, chyba, że wyprzedzasz i ch*j. Zrozum to.

Teraz się pewnie dwóch debili będzie zastanawiało, co ja pie**olę i jak połączyć. poprzednie dwa akapity. Ano da się, k***a. W mieście przy dużym ruchu nikt nie oczekuje, że co chwilę będziesz zjeżdżał na prawy, ale jak z miasta wyjedziesz i ruch będzie mniejszy, to to zrób. k***a!

PękniętySłoik

2016-10-21, 06:22
Lewy stoi a prawy jedzie o to warszaffka. Wszystko na odwrót, chłop chłopa dopie**ala itp.

Dib87

2016-10-21, 09:02
3 razy opis czytałem sprawdzić żeby czy aby błędu w nim nie ma... a tu proszę normalnie o_O

warhead

2016-10-21, 09:32
@Abraxus - Ty to chyba musisz jeździć dostawczakiem, żeby Ci sie mieściło Twoje ego...

avic

2016-10-21, 10:19
Im dłużej mam prawo jazd i im dłużej jeżdżę..tym wolniej. Jednak oglądanie takich filmów sporo daje w zakresie przewidywania konsekwencji różnych zachowań na drodze.

Zauważcie jeszcze jedną rzecz - ludzie często oceniając sytuację na drodze patrzą na zderzak poprzedzającego ich auta. Zauważcie też z jakiej odległości praktycznie na wszystkich 3 pasach widać palące się światła stopu. Przy zachowaniu odrobinę większego odstępu (k***a..no jak można jechać 100km/h prawie zderzak w zderzak?) i patrzeniu na to co się dzieje dookoła nic by się nie stało.

Jeszcze tylko żonę muszę oduczyć mocnego hamowania przy dojeżdżaniu do świateł, bo kiedyś w deszczu, albo śniegu srodze się zdziwi.

KlinikaAborcyjna

2016-10-21, 10:47
Abraxus napisał/a:


niby czemu? bo jedzie panisko i to jego droga? może niech on pomyśli dlaczego ja jadę z taką prędkością. Nie na na drodze wiekszej k***y od ch*jka, ktory siada na tylny zderzak na zyletke


ch*j mnie to obchodzi. Ma czekac jak zjade.



Na 100% jesteś: świętą krową
napisał/a:


Zdarzają się jeszcze święte krowy, które jadąc lewym pasem z maksymalną dozwoloną prędkością nie zjeżdżają na prawy pas, bo "oni jadą zgodnie z przepisami i przez to nikogo nie blokują".


Vid

2016-10-21, 13:28
A w tle gra Lipali - Mama. (tak, jakby ktoś potrzebował) :P

ke...........rx

2016-10-21, 15:09
nie święte krowy tylko pospolite ko rwy, każdy w tym kraju ma obowiązek trzymania się prawej strony, jest wolne miejsce na prawym pasie to zjezdzasz, chyba ze akurat wyprzedzasz lub skręcasz w lewo.

Poza tym ciężko utrzymywać "bezpieczną odległość", bo z automatu taki uczestnik ruchu staje się zawalidrogą, w przeciwnym wypadku trzeba obserwować 2-3 auta przed sobą.

jerry280

2016-10-21, 15:29
Debile którzy piszą, że w Polsce obowiązuje nakaz jazdy prawą stroną - obowiązuje też nakaz jazdy z maksymalną dozwoloną prędkością. A właśnie i przez jednych i przez drugich jeździ się niebezpiecznie - zarówno święte krowy jak i zapie**alacze powinni jeździć komunikacją zbiorową - byłoby więcej przestrzeni dla normalnych użytkowników dróg.