18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Lamborghini

mr_9mm • 2013-03-26, 17:43
Dzisiaj około 11:30 w pięknym Sopocie miało miejsce niezwykłe wydarzenie:
38-letni kierowca lamborghini chciał przykozaczyć (świadkowie twierdzą, że ścigał się z BMW), stracił panowanie nad kierownicą: jechał na letnich + nadmierna prędkość, uderzył w słup. Po drodze niestety zaliczył 22-letniego rowerzystę.

Cytat:

Znamy przebieg wypadku. - Z powodu nadmiernej prędkości samochód marki Lamborghini, kierowany przez 38-latka, zjechał z jezdni al. Niepodległości. Na chodniku potrącił rowerzystę i uderzył w słup oświetleniowy - mówi sierż. sztab. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.



Rowerzysta i "rajdowiec" trafili do szpitala z urazami (?) nóg.

LADYKILLER

2013-03-26, 17:52
Nie wiedziałem nawet, że w szczecinie takie autka można było spotkać

@up sry .. poj***ły mi sie miasta ^^

Abi.M.Sahim

2013-03-26, 17:54
Szkoda tak świetnych samochodów na takich idiotów... Przy zakupie takich cacek powinno się przechodzić bardzo rygorystyczne psycho-testy.

Poł bidy, że to "tylko" Gallardo, bo ono było przynajmniej produkowane na dużą skalę... Ale gdyby to było Veneno (3 egzemplarze), albo jakieś Pagani (zazwyczaj seria produkcyjna danego modelu nie przekracza kilkunastu egzemplarzy), to... Sam nie wiem jak bym zareagował na taką stratę.

KukizGDZ

2013-03-26, 18:02
Szkoda że nie jechał golfem.

Blakhart

2013-03-26, 18:06
Cytat:

Szkoda tak świetnych samochodów na takich idiotów... Przy zakupie takich cacek powinno się przechodzić bardzo rygorystyczne psycho-testy.

Poł bidy, że to "tylko" Gallardo, bo ono było przynajmniej produkowane na dużą skalę... Ale gdyby to było Veneno (3 egzemplarze), albo jakieś Pagani (zazwyczaj seria produkcyjna danego modelu nie przekracza kilkunastu egzemplarzy), to... Sam nie wiem jak bym zareagował na taką stratę.



Świetnie, że pochwaliłeś się znajomością Lambo na poziomie Wiki, na szczęście jesteś biedny i nie masz takich problemów egzystencjonalnych...

waffen

2013-03-26, 18:28
Przyj***ł to przyj***ł, po ch*j drążyć temat?

proXe

2013-03-26, 18:32
Kadetem tera!

czorny88

2013-03-26, 18:41
Spokojnie nasi mechanicy i blacharze poskładają to do kupy

Abi.M.Sahim

2013-03-26, 19:18
Blakhart napisał/a:



Świetnie, że pochwaliłeś się znajomością Lambo na poziomie Wiki, na szczęście jesteś biedny i nie masz takich problemów egzystencjonalnych...


Świetnie... Świetnie, to się czuję - bo w przeciwieństwie do Ciebie, nawet nie pomyślałem o tym, żeby się wspomagać Wikipedią :P
No cóż - jeżeli uważasz, że wszelakie objawy posiadania jakiejkolwiek wiedzy oznaczają, potrzebę korzystania z wiki, to...
Co ja pie**olę?! Zupełnie mi Cię nie szkoda! Powinno się tępić takich imbecyli, którzy całe swoje życie opierają na wiedzy cioci wiki i wujka google, którzy nie próbują niczego sami przeczytać, nauczyć się i zapamiętać, i którzy myślą, że wszyscy dookoła robią tak jak oni!

lofix1

2013-03-26, 19:25
38 lat lambo-polska-sopot... rusek

Donaldek

2013-03-26, 19:39
Aaalleeee zaj**ał !
Kod:

bz...........ue

2013-03-26, 20:05
Dobrze, k***a! Brawo! Tak się kończy kozaczenie bezmózgich tępych chui!

NieWiemZeWiem

2013-03-26, 20:34
no i h*j, moze glupi bo szpanowal itp ale kase ma wiec mozg ma...h*j z rowerzysta...szkoda lambo :(

Indyman

2013-03-26, 22:33
Lambo niby taki zajebisty, a na Polskiej drodze połamał nogi rodakowi. A rowerzysta też połamany. Z tego co widze to lambo jest tak bezpieczne jak rower!!!
Italiańcy pojebańcy, w dupie mają czy to 15km/h czy 300km/h, cierpieć trzeba. Co to k***a watykan???

Mrmaniek

2013-03-26, 23:05
El-Miczelov napisał/a:


Świetnie... Świetnie, to się czuję - bo w przeciwieństwie do Ciebie, nawet nie pomyślałem o tym, żeby się wspomagać Wikipedią :P
No cóż - jeżeli uważasz, że wszelakie objawy posiadania jakiejkolwiek wiedzy oznaczają, potrzebę korzystania z wiki, to...
Co ja pie**olę?! Zupełnie mi Cię nie szkoda! Powinno się tępić takich imbecyli, którzy całe swoje życie opierają na wiedzy cioci wiki i wujka google, którzy nie próbują niczego sami przeczytać, nauczyć się i zapamiętać, i którzy myślą, że wszyscy dookoła robią tak jak oni!



Zastanawiam się, o ch*j ci chodzi ????? Nie wiem czy wiesz ale żeby kupić lambo musisz zaliczyć ICH SZKOŁE JAZDY . Ty poważnie myślisz że oni robią te samochody dla normalnych ludzi ????