18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Lamborghini

mr_9mm • 2013-03-26, 17:43
Dzisiaj około 11:30 w pięknym Sopocie miało miejsce niezwykłe wydarzenie:
38-letni kierowca lamborghini chciał przykozaczyć (świadkowie twierdzą, że ścigał się z BMW), stracił panowanie nad kierownicą: jechał na letnich + nadmierna prędkość, uderzył w słup. Po drodze niestety zaliczył 22-letniego rowerzystę.

Cytat:

Znamy przebieg wypadku. - Z powodu nadmiernej prędkości samochód marki Lamborghini, kierowany przez 38-latka, zjechał z jezdni al. Niepodległości. Na chodniku potrącił rowerzystę i uderzył w słup oświetleniowy - mówi sierż. sztab. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.



Rowerzysta i "rajdowiec" trafili do szpitala z urazami (?) nóg.

DupaDemona

2013-03-27, 21:57
A ja bym podpierdzielił znaczek z maski.

modyf

2013-03-27, 23:33
@Abi.M.Sahim - nie 'tylko Gallardo', tylko wlasnie Superleggera ;)
















przynajmniej tak w dzienniku podali :p

Abi.M.Sahim

2013-03-28, 20:23
Fedor napisał/a:


prze ch*j z Ciebie - przejmujesz się jakimś blaszakiem a tam bogu ducha winny młody chłopak został potrącony :-| co za koleś


To jest Sadistic...

modyf napisał/a:

@Abi.M.Sahim - nie 'tylko Gallardo', tylko wlasnie Superleggera ;)

przynajmniej tak w dzienniku podali :p


To ch*jowo podali, bo Gallardo w wersji Superleggera poznam na kilometr - KAŻDA (zarówno przedliftowa Superleggera, jak i poliftowa LP570-4) ma na boku charakterystyczny pasek z nazwą modelu i spory spoiler z tyłu. (zerknij sobie na zdjęcia, które podlinkowałem poniżej)

To co widać na zdjęciach i filmiku, to jest Lamborghini Gallardo LP560-4 Bicolore, która jest słabsza i (co najważniejsze) cięższa od Superleggery (zresztą - "superleggera" z włoskiego znaczy "super lekki/lekka").

[EDIT]
Foty.
Gallardo Superleggera (przedliftingowe):
Zdjęcie-1, Zdjęcie-2, Zdjęcie-3
Większa galeria: NetCarShow.com - Gallardo Superleggera

Gallardo LP570-4 Superleggera (poliftingowe):
Zdjęcie-4, Zdjęcie-5, Zdjęcie-6 , Zdjęcie-7
Większa galeria: NetCarShow.com - Gallardo LP570-4 Superleggera

Gallardo LP560-4 Bicolore (również poliftowe, ale jednak to jest ta mniej ekstremalna wersja):
Zdjęcie-8, Zdjęcie-9, Zdjęcie-10
Większa galeria: NetCarShow.com - Gallardo LP560-4 Bicolore