18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek czterech dam

sothis • 2023-02-28, 22:27
W samochodzie c**y cztery,
niebezpiecznie do cholerny.
Figle, żarty i wygłupy,
Wnet obiją mordy, dupy.

Dupy może mają zgrabne,
Reszty ciałek dość powabne,
Także nawet spytam sam,
Czy nie lezą jeszcze tam?


Sonal

2023-03-01, 06:34
PoRZadnejZeStron napisał/a:

POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.



Z tego co się chwalił, to jest robolem tirówką. A im potem ja się na pauzie najebią to różnie odpie**ala i się kierowcy między sobą bawią. Tak więc możesz mieć rację - radek225 może mieć duże doświadczenie.

krolikosus

2023-03-01, 07:12
Wojak88 napisał/a:

Gdzie Ty fajne dupy widzisz?



Pedał jak nic

radek225

2023-03-01, 08:15
Sonal napisał/a:

Z tego co się chwalił, to jest robolem tirówką. A im potem ja się na pauzie najebią to różnie odpie**ala i się kierowcy między sobą bawią. Tak więc możesz mieć rację - radek225 może mieć duże doświadczenie.



PoRZadnejZeStron napisał/a:

POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.



Tak, jeżdżę tirem i się tego nie wstydzę. Coś podejrzanie dużo wiesz Sonal, co się na tych pauzach dzieje. Kiedyś na pauzie jeden tirowiec mi opowiadał jak koleś o ksywce Nosal przebrany w babskie ciuchy przechodził z rąk do rąk gdy tirowcy kręcili pauzę 24h na mopie koło Świecia. Zapewne tak nabyłeś swoją wiedzę i doświadczenie. A ty porządna strono nie musisz tutaj swoich wynaturzeń opisywać, komu ciągnąłeś i jak się krztusiłeś. Następnym razem poćwicz na ogórku zanim Sonal wepchnie ci swojego nosala po migdałki.

miotaczkiszonki

2023-03-01, 09:45
Radek, jaki Ty jesteś ćwierćinteligent...
Szkoda mi osób, które muszą na co dzień z Tobą egzystować

kothletino

2023-03-01, 10:24
O już wysyp ekspertów, tak tak k***a wy to byście tirem z naczepą bączki kręcili. :kawa:

Mikefox

2023-03-01, 11:04
W sumie to było tam 5 dam (idiotek), żadna nie miała zapiętych pasów. A najlepsza ta drąca ryja "Rozbiła samochód mojego taty".

SantaMaria

2023-03-01, 11:06
radek225 napisał/a:

Głupie tępe p*zdy. Właśnie takie filmy utrzymują mnie w przekonaniu, że baba służy tylko do r*chania, rodzenia dzieci i gotowania. Dwie łapy na kierze i patrzysz przed siebie, a nie w obiektyw j***nego smartfona żeby wrzucić to na p*zdoka. pie**olone miernoty nie nadające sie do niczego. Pewnie nawet dupy nie umie wypiąć przy rżnięciu od tyłu, a o poprawnym opie**oleniu ku*asa to możesz zapomnieć. Wsadzisz jej wiecej niz grzyba i juz sie zacznie krztusić. Mam nadzieję, że wszystkie zdechły albo w najlepszym wypadku zostały kalekami w stopniu ciężkim.



ładnie się incel uaktywnił XD

Wombat212

2023-03-01, 11:50
PoRZadnejZeStron napisał/a:

POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.



Twoja stara jest tego podstawa p*zdzocho

mimikm

2023-03-01, 13:11
Uff. Dobrze ze miały pasy…

chujex

2023-03-01, 16:45
Geraldinio napisał/a:

na naszych rozj***nych drogach

pokaz mi k***a gdzie sa te rozj***ne drogi w Polsce? w jakimś opuszczonym nawet przez boga k***idole chyba


mazga50

2023-03-01, 18:33
Geraldinio napisał/a:

Przecież ona tak długo darła ryja przed uderzeniem/wypadkiem, że średnio ogarnięty Janusz na naszych rozj***nych drogach zdążyłby w tym czasie zahamować, zjechać na pobocze i zapalić fajkę.



Nie bierzesz poprawki na to, że to 4 baby. Tam średnie IQ jest i tak zaniżony, a jeszcze dzieli się przez ilość właścicielek vagin.

Makulata

2023-03-01, 19:24
SantaMaria napisał/a:

ładnie się incel uaktywnił XD



Chociaż tyle, że się przyznajesz do bycia nim.

N0L1F3R

2023-03-02, 01:40
Zaciesza, że materiał trafi na TikToka, a nie na Harda xD


Atdomcienl

2023-03-03, 19:07
Za wierszyk na poziomie jednodniowego negroidalnego zarodka nie ma piwa