18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek czterech dam

sothis • 2023-02-28, 22:27
W samochodzie c**y cztery,
niebezpiecznie do cholerny.
Figle, żarty i wygłupy,
Wnet obiją mordy, dupy.

Dupy może mają zgrabne,
Reszty ciałek dość powabne,
Także nawet spytam sam,
Czy nie lezą jeszcze tam?


B420

2023-02-28, 22:30
Z dupy, liczyłem na jakąś przepaść, chociaż na pożar a tu pewnie uderzyły w jakaś staruszkę na pasach a potem poleciały do rowu i nic się w sumie im nie stało.

Anal_Intruder_69

2023-02-28, 22:32
Sądząc po czasie, jaki maiły na darcie ryja, każdy przeciętny kierowca wyprowadziłby samochód z palcem w dupie.

Geraldinio

2023-02-28, 22:40
Przecież ona tak długo darła ryja przed uderzeniem/wypadkiem, że średnio ogarnięty Janusz na naszych rozj***nych drogach zdążyłby w tym czasie zahamować, zjechać na pobocze i zapalić fajkę.

sothis

2023-02-28, 22:43
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Sądząc po czasie, jaki maiły na darcie ryja, każdy przeciętny kierowca wyprowadziłby samochód z palcem w dupie.



A bez palca w dupie jakby to u przeciętnego kierowcy wyglądało? Może właśnie im tego palca zabrakło i stąd taki efekt?

Piotr641

2023-02-28, 22:47
Nawet mi ich nie szkoda, brak zapietych pasow, kiełbie we łbie itp, szkoda ze przezyly...

radek225

2023-02-28, 23:32
Głupie tępe p*zdy. Właśnie takie filmy utrzymują mnie w przekonaniu, że baba służy tylko do r*chania, rodzenia dzieci i gotowania. Dwie łapy na kierze i patrzysz przed siebie, a nie w obiektyw j***nego smartfona żeby wrzucić to na p*zdoka. pie**olone miernoty nie nadające sie do niczego. Pewnie nawet dupy nie umie wypiąć przy rżnięciu od tyłu, a o poprawnym opie**oleniu ku*asa to możesz zapomnieć. Wsadzisz jej wiecej niz grzyba i juz sie zacznie krztusić. Mam nadzieję, że wszystkie zdechły albo w najlepszym wypadku zostały kalekami w stopniu ciężkim.

Wojak88

2023-03-01, 00:00
Gdzie Ty fajne dupy widzisz?

panar3

2023-03-01, 00:02
radek225 napisał/a:

Głupie tępe p*zdy. Właśnie takie filmy utrzymują mnie w przekonaniu, że baba służy tylko do r*chania, rodzenia dzieci i gotowania. Dwie łapy na kierze i patrzysz przed siebie, a nie w obiektyw j***nego smartfona żeby wrzucić to na p*zdoka. pie**olone miernoty nie nadające sie do niczego. Pewnie nawet dupy nie umie wypiąć przy rżnięciu od tyłu, a o poprawnym opie**oleniu ku*asa to możesz zapomnieć. Wsadzisz jej wiecej niz grzyba i juz sie zacznie krztusić. Mam nadzieję, że wszystkie zdechły albo w najlepszym wypadku zostały kalekami w stopniu ciężkim.



Pojechałeś ostro,,, ale wcale się nie dziwię. c**y to tępe stworzenia i nic już tego nie zmieni.

smc

2023-03-01, 00:31
Zmień środowisko. Szkoda marnować życie wśród takich miernot...

gaja1

2023-03-01, 00:36
Skąd Wy to bierzecie, przecież to było ja facebooku ponad rok temu

vladok

2023-03-01, 01:09
Rikort widiło nie w tę stronę

PoRZadnejZeStron

2023-03-01, 04:48
radek225 napisał/a:

Głupie tępe p*zdy. Właśnie takie filmy utrzymują mnie w przekonaniu, że baba służy tylko do r*chania, rodzenia dzieci i gotowania. Dwie łapy na kierze i patrzysz przed siebie, a nie w obiektyw j***nego smartfona żeby wrzucić to na p*zdoka. pie**olone miernoty nie nadające sie do niczego. Pewnie nawet dupy nie umie wypiąć przy rżnięciu od tyłu, a o poprawnym opie**oleniu ku*asa to możesz zapomnieć. Wsadzisz jej wiecej niz grzyba i juz sie zacznie krztusić. Mam nadzieję, że wszystkie zdechły albo w najlepszym wypadku zostały kalekami w stopniu ciężkim.



POLAĆ MU. I widać, że kolega ma.doswiadczenie w wystawianiu dupy, jak i ciągnięciu bez zakrztuszenia, że wie jak to robić, ponieważ jest w stanie wytknać szlaufowi, że tego nie umie. A muszą być tego jakieś podstawy.

marcino_zly

2023-03-01, 05:47
Światła, kamera, akcja!