18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wynalazek...

Fakerę • 2012-05-24, 13:39
...który sprawi że mniej filmików trafi na HARDA :(

dyhayne

2012-05-24, 20:27
Walnij np. w ptaszka jakiegos. Normalnie jechal bys dalej, a w tym przypadku jak dobrze trafisz to prosto na hard -.-

kietong

2012-05-24, 20:35
Gdyby to było takie dobre to sam dałby się pie**olnąć.

tigerqaz

2012-05-24, 20:43
teraz ile filmów trafi na red tub pod kategorie car sex na masce będzie najwięcej.

cl...........er

2012-05-24, 20:45
do dupy ten wynalazek, nie będzie harda, nie będzie piwa... :evil:

klema

2012-05-24, 20:59
Podobno Mr Lucjan sprzedał patent do wynalazku. Niestety koncerny zjedzą wszystko, każdą innowację, każdy sposób ratowania ludzi czy natury. Mają jedną przewagę. Pieniądze. Chłop siedzący w garażu i wymyślający całą technologię sprzedaje to za bezcent, aby koncern mógł nadal trzepać kapuchę. Takie moje zdanie.
Odnośnie filmiku, świat idzie do przodu, oby właśnie w takim kierunku. Dość już mam misji pokojowych w krajach, w których świeżo odkryto złoża ropy.
Pobno na Antarktydzie odkryto potężne złoża. USA szykuję misję pokojową ... dni krwawego reżimu pingwinów są policzone.

grzechu86tonie

2012-05-24, 21:23
huligan1 napisał/a:

A że Polak potrafi, to odłączy czujnik poduszki i będzie miał mniej klepania , i mniej szpachli pójdzie, i mniej lakieru ... :)


w łeb sie klepnij i popatrz na film, co tu klepac ? szybe?

pie**olne psa, ptaka, spadnie jablko czy szyszka na maske i konec jazdy, do tego podczas udezenia zaslania sie polowe szyby,,, brawo kierowca jest w ciemnej dupie tylko hamulec wcisnac i krzyczec jak baba

jacekmatys

2012-05-24, 21:39
miałem napisac że niech teraz wynajdą poduszki powietrzne na asfalcie bo lądujący koles odbijający sie od wolvo nie będzie miał na czym wylądować ! ale tego nie napisze bo własnie sąsiad mi puszcza nute na cały regulator swojego haj -fi nute pt. Eh ZYCIE ZYCIE CO Z TEGO MASZ to chyba jest tego no MISTER DEX także więc PŁASKO to widzę ....

autech25

2012-05-24, 21:40
Nie rozumiem czym Volvo się chwali. Citroen C6 posiadał aktywną maskę silnika może nie miał poduszek powietrznych ale zamierzenie jest takie same.

"aktywna maska silnika, urządzenie podnosi maskę na zawiasach w przypadku zderzenia z pieszym i amortyzuje siłę uderzenia, jest tu najważniejszym atutem."

4 na 4 gwiazdek w teście Euro NCAP.

Parchol

2012-05-24, 21:43
lekkie uderzenie w słupek przy parkowaniu, samochód rozpozna to jako "nogi człowieka" i mamy poduszkę do wymiany.

tn...........ke

2012-05-24, 21:51
Parchol,

Lekkie uderzenie w słupek przy powyżej 20 km/h to nie jest lekkie uderzenie, może nie jakieś mocne, ale na pewno nie lekkie.

jacekmatys,

Ja Cię proszę! Ty im pomysłów nie podsuwaj. Producent wszystko wyprodukuje, a rząd zarządzi kupienie tego co producent wylobbuje, a My się nie wypłacimy za korzystanie z asfaltu pełnego poduszek powietrznych dla pieszych.

Dziękuję i proszę o zachowanie rozsądnej poufności!

Hybris

2012-05-24, 22:22


Są skuteczne metody, a nie jakieś poduszki :hitlerzaba:

Gdyby coś takiego wprowadzili to nie byłoby tyle śmiertelnych wypadków. Mniej wypadków to mniej zakupionych nowych samochodzików... i mniej zarobionych pieniędzorków.
:shock:

Barejski

2012-05-24, 22:40
Nooo, pie**olnij dzika za miastem (gdzie oczywiście często są ograniczenia 40-60 km/h, BO TAK I ch*j) i koneic jazdy bo masz materac na przedniej szybie i ograniczoną widoczność.

brt1529

2012-05-24, 22:42
Dobra skocznia się z tej maski robi jak sie unosi, jak ktoś chce dobry materiał na harda zebrac to niech kupi takie volvo, wysmaruje maskę jakims smalcem i wjeżdża w ludzi, ładnie bedą latali :mrgreen:

A tak na serio to przez tych pieszych cały czas jakiś problem, z jaguara zniknął z maski jaguar bo piesi, z innych samochodów na czele z mercedesem też, teraz jeszcze na szybie rozłoży się poduszka, niedługo będzie trzeba się skradać tym samochodem żeby gdzies przejechac. A niech patrza jak łażą, ja siedzę w 1,5 tonowym samochodzie i leci baba która waży 50 ale oczywiście nie zwolni bo wie ze ja zwolnie bo juz nawet nie tyle co o nią chodzi ale nie chce maski klepać. A co jak nie zwolnie? Troche wyobraźni. Tak samo jest zima, na drodze lód i wiadomo, że trzeba zwalniac przed pasami itd ale ludzie mogliby też pomyśleć, że może warto te 10s stracić i wyjść dopiero jak się samochód zatrzyma zupełnie?

skandal89

2012-05-24, 22:47
CZytam wasze komentaze i rece mi opadaja, moze ze dwie osoby pisza cos z sensem a reszta nazeka na wszystko, mogibyscie mieszkac w sredniowieczu. Ciekawe co by bylo gdyby ktorys z was potracil dziecko i dzieki takiemu systemowi by przezylo, co jesli potracisz i zabijesz? Nie ma takiego cwaniaka co by nie pekl w takich okolicznosciach, co jak ktos z waszych bliskich wpadnie pod auto, to moze uratowac zycie. Mysle ze inzynierowie z volvo dobrze przemysla sprawe zeby jablko czy ptak nie mogly aktywowac systemu. Ogarnijcie sie troche ludzie.

bambus2003

2012-05-25, 01:38
kerim85 napisał/a:

A tym czasem w 1998 roku pan Lucjan Łągiewka zaprezentował urządzenie, które pochłaniało i rozpraszało energię kinetyczną w tak niesamowity sposób, że po 100 testach,, jego fiat 126p nie miał nawet małej wgnioty.
Człowiek ten został wyśmiany i nazwany oszustem. No i słuch o nim zaginął. Tak samo jaki o wynalazku.

No bo po co montować seryjnie w autach urządzenie, które po zderzeniu ze ściana będzie miało minimalne zniszczenia, jak można człowiekowi, który się autem rozjebie sprzedać całkowicie nowe... oczywiście o ile przeżyje.

Smutne i przykre, ale prawda jest taka,że jeździli byśmy bezpiecznymi pojazdami na czyste paliwo, wszystko co elektryczne byłoby zasilane bezprzewodowo, a energię mielibyśmy za free i nieograniczoną... ale pieniądz wszystko niszczy.



na yt jest pare filmikow z panem Lucjanem i tam jak pamietam dokladnie jest powiedziane ze byl z tym u kilku producentow ale przewaznie chcieli go zrobic w ch*ja i dlatego tego nie ma jeszcze w zadnym z produkowanych modeli