18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wymuszenie" pierwszeństwa na motocykliście...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-04-21, 13:07
Kobieta w samochodzie podobno wymusiła na dojrzałym intelektualnie motocykliście...

"Do wypadku doszło na drodze 94 w miejscowości Stanowice między Wrocławiem a Oławą. Pozornie był to wypadek jakich wiele - z drogi podporządkowanej wyjeżdżał samochód. Kobieta, która go prowadziła, nie dostrzegła nadjeżdżającego motocyklisty, wymusiła pierwszeństwo, doszło do zderzenia."


https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-pedzil-jak-szalony-i-wjechal-w-samochod,nId,4452197
https://gazetawroclawska.pl/koszmarny-wypadek-motocyklisty-pod-wroclawiem-pojawilo-sie-nagranie-zobacz/ar/c16-14917604
Foto:
spoiler

poligon6

2020-04-21, 21:24
koniskooooo napisał/a:

A co to za kółko i krzyżyk?



Znak ze mozesz popie**alać ile fabryka dała.

Pietruchm

2020-04-21, 22:35
Goldi85 napisał/a:

mógł szybciej zapie**alać to by go dostrzegła



No mógł nie zwalniać przejechał by spokojnie przed autem :D

samos

2020-04-21, 23:16
Popieram, że trzeba być kretynem, tyle zaiwaniac, chociaz licząc jakieś 100m pokonane w jakieś 3sek w odcinkach przed uderzeniem, koleś jedzie jakieś 140-160km/h , a patrząc na ostatnie zdjęcie, to baba miała zajebjsya widoczność i takie manewr mimo ogromnego pola widzenia..jak dla mnie zabrać prawko..

Vis_PL

2020-04-21, 23:23
Najgorszy odcinek drogi między Oławą a Wrocławiem, ograniczenie do 70 km/h, no na 100% wina kobiety :)

HereMyCard

2020-04-21, 23:47
Jechałem akurat tamtędy wtedy juz po wypadku, koles chyba tylko złamał rekę i pobijany, moze bede miał nagranie jeszcze na kamerce jak to wygladało. Jakiś czas wczesniej mijałem tego motocykliste to wyprzedzał jak głupi.

pilarek1994

2020-04-21, 23:48
Czy ktoś jeszcze zauważył znak informujący o czarnym punkcie? Był dokładnie przed tym skrzyżowaniem na którym pierd**** :-)

Seligos

2020-04-21, 23:53
Goldi85 napisał/a:

mógł szybciej zapie**alać to by go dostrzegła



Czy by jechał 180 czy 25 km/h: wymusiła kobieta. Przypadek ?

rdaneel

2020-04-22, 00:01
Touch_Of_Madness napisał/a:

On może sobie i 300 zapie**alać najwyżej dostanie mandat. Obowiązkiem autop*zdeczki jest upewnić się na 200% że nic nie jedzie. Jak ma problemy ze wzrokiem to niech zapie**ala do kuchni i tam siedzi.




Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.

Niestety, martwicy mózgu z tej odległości nie widać. Ale teraz już tak.

picolo

2020-04-22, 02:43
Ograniczenie do 70? ch*j tam, nie dla mnie. Czarny punkt? A ch*j tam, mnie nie dotyczy. Oooo k***aaaaa!

wodzu666

2020-04-22, 08:06
i ten czarny punkt sekunde przed wypadkiem:D

Bladziochreturn

2020-04-22, 09:24
razak napisał/a:

o ile rozumiem jak na autostradzie sobie odkręcają manetkę jak zrobi się luźniej bo nieraz naprawdę jest miejsca na tyle by sobie przypie**olić. To trzeba być naprawdę mega idiotą by na drodze dwukierunkowej przez wioski typu oborniki gdzie co 500 m jest wyjazd z drogi gruntowej tak zapie**alać. Nie ma tu mowy o wymuszeniu jak dla mnie. Ten przepis powinien być do regulacji i to własnie z nawiązką do jedno śladów. Może wtedy zrozumieją, że ta mała kropka jest ciężka do oszacowania w jakim czasie znajdzie się tu obok Ciebie. Pozdrawiam kierowca puszki i motocykla



Skoro jest ciezko oszacowac predkosc to dlaczego wyjezdzasz? Tu mamy motocykl i predkosc duza, ale tak samo jest z rowerem. Nie zlicze ile razy pedalujac ktos mi w ten sposob wyjechal. Myslal ch*j, ze zdarzy, a tu figa.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-22, 09:38
Bladziochreturn napisał/a:

Skoro jest ciezko oszacowac predkosc to dlaczego wyjezdzasz? ....



Skoro jest dopuszczalna 70km, to mam prawo zakładać, że użytkownik jedzie z dozwoloną prędkością, a nie 250km/h.
Prędkość ma znaczenie i zbyt wysoka przyczynia się do wystapienia zdarzenia...
Gdyby prawo przewidywało, że w takich sytuacjach prędkość pojazdu jadącego drogą z pierwszeństwem nie ma znaczenia??? Jedziesz 300km/h na 50? To nic, jak ktoś ci wyjedzie to i tak nie twoja wina...
Z podporządkowanej nigdy byś nie wyjechał, a są takie skrzyżowania, że jak chcesz wyjechać, to masz widoczność na max 100m. No to jak przecinak pojedzie 200km/h, to w sekundę przejeżdża ponad 50m. Czyli nie widzisz go, ruszasz i masz go na masce...

crackit

2020-04-22, 09:43
Dobra dobra - czytam te wypociny motop*zd i nawet nie umiem ogarnąć tej ich porażającej głupoty.
Niestety znam tą drogę i jest tam ograniczenie do 70, stan drogi jest fatalny (łata na łącie, koleiny, pęknięcia, jedna wielka tarka), co 30-50m jest wyjazd z posesji, fabryki, hurtowni czy sklepu... Do tego wielki znak z czarnym punktem. Ale średnio co kilkanaście dni jest tam kolejny wypadek śmiertelny.
Dlaczego? Ano właśnie dlatego...
Jeszcze żeby było cieplej - równolegle do tej drogi leci PŁATNA A4 i taki bezmózg przecież nie wyskoczy z paru cebul jak może po krajówce zapie**alać... Ale dzięki temu pula genetyczna się poprawia, a my mamy wspaniały materiał do pooglądania :)

Zwolennikom takiej jazdy życzę tego samego co spotkało autora nagrania i ich nie pozdrawiam.