18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana opon kluczem udarowym

michailow • 2020-10-14, 11:44


Przeglądając dziś Internet wyskoczyła mi taka oto reklama. Dzięki niej dowiedziałem się 2 rzeczy:

1. Lewarek to zbędny gadżet i nie jest potrzebny do wymiany koła zatem można go śmiało wyj***ć z samochodu. Zawsze to parę kg mniej.

2. Na felgi aluminiowe można śmiało zakładać kołpaki, w niczym to nie przeszkadza.

Pozdrawiam wszystkich.

zwierzak30

2020-10-14, 12:46
bakus1233 napisał/a:

Śruby od koła luzuje się zanim podniesiesz koło w górę. A ten udar, to chyba jednorazowy sprzęt



A tam,pie**olisz.
Majster przetestował. :)


Od 2.55

Ni...........ny

2020-10-14, 13:00
OpenStreetMaps napisał/a:

Nikomu nie trzeba tłumaczyć czym się różni Samochód MYTY od samochodu UMYTEGO lub trawnik KOSZONY od trawnika SKOSZONEGO a u tych debili znów przed świętami karp będzie Patroszony zamiast Wypatroszony !
Ofiary umysłowego sp***olenia będą sprzedawać karpia w trakcie patroszenia.



Od lat kupuję serek homogenizowany a nie wyhomogenizowany, a mleko pasteryzowane a nie wypasteryzowane. I nigdy mi nie przyszło do głowy że będą pasteryzować lub homogenizować na moich oczach.
No i jeszcze ta makrela wędzona a nie uwędzona.
Poważnie się zastanów kto tu tak naprawdę jest ofiarą "umysłowego sp***olenia " ;-)

Cz...........as

2020-10-14, 13:10
@up Miodek się znalazł. A w sklepie łazi i szuka zmielonego mięsa

kawior2007

2020-10-14, 13:24
Czepiasz się szczegółów, a najważniejsze kobieta wymienia, jest silna i niezależna

crossdressphyxia

2020-10-14, 13:34
bakus1233 napisał/a:

Śruby od koła luzuje się zanim podniesiesz koło w górę. A ten udar, to chyba jednorazowy sprzęt



GuziX napisał/a:

Zdjęcie może faktycznie mało trafne, ale się mylisz kolego.
Po pierwsze śruby tak jak kolega wyżej pisał, śruby luzujesz lub dobijasz na spuszczonym kole.



Ale że klucz udarowy odkręca jak i przykręca koło również podniesione, ponieważ ma duży moment obrotowy i wcale nie musisz ich luzować, jak nie odkręcasz ręcznie, to powinniście wiedzieć.

lucilla

2020-10-14, 13:49
Ona nie wymienia opon tylko mocuje wkręty

Lukaszp19rt

2020-10-14, 13:57
Udarowy klucz do kół :shock:
Dowodzi to na to że sztopy to p*zdy.

Izlex

2020-10-14, 14:31
Misiek_KRK napisał/a:

Zacznijmy od tego, że za zmianę koła wzięła się baba. Więc czego się spodziewałeś?
Dodatkowo wkrętarkę trzyma jedną ręką i do tego lewą, więc zaraz wykręci jej nadgarstek.
Skoro ma kołpaki, to ma też felgi stalowe, pewnie z zimówkami.
Chłop kazał babie zmienić koło to zmienia. A że kołpak lżejszy od koła to wzięła kołpak.
Nie zdąży zmienić koła bo po odkręceniu alufelgi koło spadnie i samochód pie**olnie na ziemię, bo nie ma lewarka.
A potem przyjdzie mąż i zmieni koło.



Jeżeli masz szpilki to koło nie spadnie ;)

OpenStreetMaps

2020-10-14, 14:40
Niezwyciężony napisał/a:

@up No i jeszcze ta makrela wędzona a nie uwędzona.
Poważnie się zastanów kto tu tak naprawdę jest ofiarą "umysłowego sp***olenia " ;-)




AyCaramba napisał/a:

@up Miodek się znalazł. A w sklepie łazi i szuka zmielonego mięsa




Tam gdzie istnieją formy doprecyzowane to należy ich używać lepiej doprecyzowywać niż przekłamywać

W restauracji w karcie dań było napisane WARZYWA GOTOWANE! Kelnerowi powiedziałem że 100zł dam mu napiwku jeśli prawidłowo zrealizuje zamówienie. Zostałem obsłużony szybko i wzorowo. Niestety stówa u mnie w kieszeni została. Kelner karty dań chyba nie czytał bo przyniósł mi na talerzu warzywa ugotowane zamiast w garnku na podgrzewaczu GOTOWANE. :-)





A le tobie jełopie pewnie nie sprawiło by nawet różnicy gdybyś miał wybrać czy chcesz być jedynie bity czy zabity.

Perhydrol

2020-10-14, 14:51
↑ Szkoda tylko, że na dole jest napisane parzony i pieczony także taki trochę strzał w stopę

adek88

2020-10-14, 16:50
Mimo błędów marketingowych ten klucz naprawdę daje rade i z paragonem dożywotnia gwarancja.

AdamBrown

2020-10-14, 17:04
Miałem podobny klucz napędzany z kabla przypiętego do akumulatora.
Działał świetnie wymiana kół szła szybciej o kręcenie kazdą śróbką , a na koniec i tak trzeba było kluczem poprawić. :D

Robertuss

2020-10-14, 20:14
Ja zrobię reklame ;-) Tym kluczem z Lidla można sobie odkręcić koło ale od roweru jedynie..nadaje się jedynie do odkręcania i dokręcania pokrywy zaworów,czy poduszki silnika bo jest na tyle słaby że nie ma obaw żeby cokolwiek ukręcił :mrgreen: do tego jest ciężki. Mam klucz Hilti dużo wygodniejszy, lżejszy i z prawdziwymi parametrami (sprawdzane siły nasadowym kluczem dynamometrycznym) ta pinda może sobie odkręcić śruby te od kołpaków i jak kolega wyżej trafnie napisał takim chwytem ch*ja potrzymać ;-)

Dżizas_kurde

2020-10-14, 22:06
Cytat:


Przeglądając dziś Internet wyskoczyła mi taka oto reklama. Dzięki niej dowiedziałem się 2 rzeczy:

1. Lewarek to zbędny gadżet i nie jest potrzebny do wymiany koła zatem można go śmiało wyj***ć z samochodu. Zawsze to parę kg mniej.

2. Na felgi aluminiowe można śmiało zakładać kołpaki, w niczym to nie przeszkadza.

Pozdrawiam wszystkich.


Ty jesteś pie**olnięty.


Bo:
1. śruby bezpieczniej luzuje się (i bezpieczniej) gdy auto stoi na kołach - nie na lewarku - od szarpania może z lewarka spaść.
Co jak ten klucz udarowy nie daje rady i trzeba wziąc tradycyjny klucz + rura ?

2. Pani jak widać debilu - odkręca koło - więc kołpak lezy przygotowany najpewniej razem z felga stalową z oponą zimową poza kadrem.


Tak debilu j***ny - na felgi aluminiowe można zakładać kołpaki.
BMW E34 E39 ma felgi aluminiowe które wygladają jak stalówki.


maybeme

2020-10-14, 22:46
Misiek_KRK napisał/a:

Dodatkowo wkrętarkę trzyma jedną ręką i do tego lewą, więc zaraz wykręci jej nadgarstek.


Klucz udarowy to nie to samo co wkrętarka, nie wykręci reki nawet 5 latkowi.