18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wyjdę do niego. Tylko nie pyskuj"

warszafkapostolicy • 2019-06-20, 15:12
Warszafka Po Stolicy #55 - to już jest tradycja, że w odcinku arogancja, chamstwo i duma nie wpływa pozytywnie na kulturę jazdy w Warszawie.

SirMajkel

2019-06-20, 15:30
no niestety, nazjeżdżało się chamstwa z całej Polski do tej Warszawy to jest. Widać po blachach ile warszawiaków w tej warszawie, chociaż teraz to słoiki biorą auto w leasing to blachy mają często warszawskie.
Nie mówię, że wszyscy są źli bo sporo fajnych ludzi się jednak poznało, ale buractwa to zawsze jest najwięcej gdzie się nie pojedzie w tej naszej polszy.

lilmuzynio

2019-06-20, 15:32
Kierowcy vw skod audi i porshe to osobny gatunek niedorabanych kretynow ktorych powinno sie utylizowac razem z pojazdem od razu na drodze.

Jajcarz

2019-06-20, 17:35
SirMajkel napisał/a:

no niestety, nazjeżdżało się chamstwa z całej Polski do tej Warszawy to jest. Widać po blachach ile warszawiaków w tej warszawie, chociaż teraz to słoiki biorą auto w leasing to blachy mają często warszawskie.
Nie mówię, że wszyscy są źli bo sporo fajnych ludzi się jednak poznało, ale buractwa to zawsze jest najwięcej gdzie się nie pojedzie w tej naszej polszy.



Taa, teraz to nagle każdy jest rodowitym warszawiakiem z dziada pradziada.

kowammat

2019-06-20, 18:11
warszawka nie wie jak używać klaksonów.

de_Sade

2019-06-20, 19:16
Z Warszawy to macie 4 sytuacje, reszta to głęboki wypiździel.

RoboCat

2019-06-20, 20:13
Przeciez ogolnie wiadomo ze warszawa to najwieksza wioska w Polsce jak i nie w europie. od najgorszego zadupia az po wiejska...

St...........on

2019-06-20, 20:18
SirMajkel napisał/a:

no niestety, nazjeżdżało się chamstwa z całej Polski do tej Warszawy to jest. Widać po blachach ile warszawiaków w tej warszawie, chociaż teraz to słoiki biorą auto w leasing to blachy mają często warszawskie.
Nie mówię, że wszyscy są źli bo sporo fajnych ludzi się jednak poznało, ale buractwa to zawsze jest najwięcej gdzie się nie pojedzie w tej naszej polszy.



Nie pie**ol, krawaciarze* od wieków mają opinię chamów, sk***ysynów za kierownicą i nikt ich k***a nie lubi, nawet oni siebie nawzajem. Jezdżą jak sebixy beebkami.

*krawaciarz- kierowca z farszafki, cwaniaczek, zarozumialec , cham i nie ważne czy rodowity czy słoik- współdzielą cechy- jedni uczą się od drugich ch*jowej jazdy.

~Velture

2019-06-20, 20:28
de_sade napisał/a:

Z Warszawy to macie 4 sytuacje, reszta to głęboki wypiździel.



Dobry troll albo debil nieznający topografii.


Co do filmu to jak zwykle "od sloikow, przez słoiki, dla słoików".

Ja jestem warszawiakiem z dziada pradziada ale na szczęście się wyprowadziłem z tej wiochy pełnej słoików.
Dla mnie rozpoznanie słoika jest równie proste co rozpoznanie murzyna na czarno-białej fotce.

Od ponad 10 lat wynajmuję słoikom mieszkanie w warszawie i schemat jest zawsze ten sam.
M3 wynajmują we trójkę. Na siłę chcą udawać miastowych i wszyscy jak mówią to akcentują Ą i Ę na siłę jak sk***ysyn. Aż mi się śmiać chce jak ich słucham.
j***ni z wyp*zdowów o których nikt nie słyszał przyjechali pracować w call-center itp. równie dobrych zawodach i jeszcze później zdziwieni jak przychodzi rachunek za wodę, że w mieście płaci się za ścieki i za podgrzanie wody bo u nich to j***ny boiler i szambo było przecież a tutaj myśleli, że za wodę zapłacą 2.5zł za metr jak u siebie w pcimiu a potem płacz, że łolaboga jak tu drogo w mieście.

Teraz mi się lokatorzy wyprowadzają. Dali znać tydzień temu i mówią, że 1go lipca wyjeżdżają do szczecina bo tam dostali pracę i k***a szok i niedowierzanie jak im mówię, że okres wypowiedzenia to 3 miesiące wg. umowy którą podpisali i mają mi płacić jeszcze przez 3 miesiące albo zabieram kaucję 3 miesięczną.

de_Sade

2019-06-20, 20:53
~Velture napisał/a:

Dobry troll albo debil nieznający topografii.
Co do filmu to jak zwykle "od sloikow, przez słoiki, dla słoików".
Ja jestem warszawiakiem z dziada pradziada ale na szczęście się wyprowadziłem z tej wiochy pełnej słoików.



He he! Chyba Ty! Praga, Bemowo, Czy Ursynów dziadzie pradziadzie???

~Velture

2019-06-20, 21:15
de_sade napisał/a:

He he! Chyba Ty! Praga, Bemowo, Czy Ursynów dziadzie pradziadzie???



czyli warszawa dla ciebie to tylko centrum? :roll:

de_Sade

2019-06-20, 22:29
Nie! Skądże, to także Rakowiec, Ursus, Bemowo; pola kapusty, poligon wojskowy i lotnisko dla samolotów, a obok ostępy puszczy, czy rezerwat czapli.
Z innej beczki i odnośnie innego tematu- mam podrzucić fotki przednionapędowych BMW1 ;)

DoubleBorger

2019-06-20, 22:42
Nic tak nie nauczy jeździć ludzi jak wysokość mandatów

Cz...........as

2019-06-20, 22:52
lilmuzynio napisał/a:

Kierowcy vw skod audi i porshe to osobny gatunek niedorabanych kretynow ktorych powinno sie utylizowac razem z pojazdem od razu na drodze.



Oświeć nas o jaśnie wszystkowiedzący, które auta jeżdżą dobrze? i którzy kierowcy jeżdżą super??

ewela416

2019-06-20, 22:55
Velture napisał/a:

Dobry troll albo debil nieznający topografii.
Co do filmu to jak zwykle "od sloikow, przez słoiki, dla słoików".
Ja jestem warszawiakiem z dziada pradziada ale na szczęście się wyprowadziłem z tej wiochy pełnej słoików.
Dla mnie rozpoznanie słoika jest równie proste co rozpoznanie murzyna na czarno-białej fotce.
Od ponad 10 lat wynajmuję słoikom mieszkanie w warszawie i schemat jest zawsze ten sam.
M3 wynajmują we trójkę. Na siłę chcą udawać miastowych i wszyscy jak mówią to akcentują Ą i Ę na siłę jak sk***ysyn. Aż mi się śmiać chce jak ich słucham.
j***ni z wyp*zdowów o których nikt nie słyszał przyjechali pracować w call-center itp. równie dobrych zawodach i jeszcze później zdziwieni jak przychodzi rachunek za wodę, że w mieście płaci się za ścieki i za podgrzanie wody bo u nich to j***ny boiler i szambo było przecież a tutaj myśleli, że za wodę zapłacą 2.5zł za metr jak u siebie w pcimiu a potem płacz, że łolaboga jak tu drogo w mieście.
Teraz mi się lokatorzy wyprowadzają. Dali znać tydzień temu i mówią, że 1go lipca wyjeżdżają do szczecina bo tam dostali pracę i k***a szok i niedowierzanie jak im mówię, że okres wypowiedzenia to 3 miesiące wg. umowy którą podpisali i mają mi płacić jeszcze przez 3 miesiące albo zabieram kaucję 3 miesięczną.



Ty od Pcimia sie odpie**ol! Krawaciarzu je.. A na urlop i swieta kirwo na wieś jedziesz :) wykąpać sie cofziennie w darmowej wodzie. Hyhyhy