18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wyjdę do niego. Tylko nie pyskuj"

warszafkapostolicy • 2019-06-20, 15:12
Warszafka Po Stolicy #55 - to już jest tradycja, że w odcinku arogancja, chamstwo i duma nie wpływa pozytywnie na kulturę jazdy w Warszawie.

vdm

2019-06-20, 23:06
Ciekawe co ta zmywarka z ostatniego urywka chciała osiągnąć? Obskoczyć w ryj? :mrgreen:

botspam

2019-06-20, 23:09
i tak najlepsza jest ta p*zdeczka na końcu co dwa razy przeprosiła tego jełopa co im drogę zajechał :D miała go zj***ć, a wyszło że go przeprosiła

psychol36

2019-06-20, 23:41
~Velture napisał/a:

że okres wypowiedzenia to 3 miesiące wg. umowy którą podpisali i mają mi płacić jeszcze przez 3 miesiące albo zabieram kaucję 3 miesięczną.





I jeszcze podpisali taką zj***ną umowę? Serio bierzesz 3 miesięczną kaucje? Toż to rozbój w biały dzień!

vass

2019-06-20, 23:44
Cwaniaczki z miodem w uszach :)

Noct

2019-06-20, 23:57
baba pyskuje, a później trzeba ją bronić

ZaSwojePiję

2019-06-21, 01:39
Noct napisał/a:

baba pyskuje, a później trzeba ją bronić



Dalem Ci piwo, ale jak baba, to bronic jej, a nie ją.

saikomiki

2019-06-21, 03:28
Ale dyskusja warszawiaków prawilnych, słoikofobów i reszty.... aż mi się przypomniało:



Warszawiak, Ślązak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy płynęli łódką, wyłowili z wody gliniany dzban z dziwną pieczęcią. Po chwili złamali tę pieczęć i z dzbana wyleciał Dżinn.
- Uwolniliście mnie, spełnię wasze trzy życzenia. Po jednym na każdego.
Kaszub:
- Ja tak kocham Kaszuby... Niech zawsze woda w jeziorach będzie czysta, ryb będzie pod dostatkiem, a turyści niech będą porządni i bogaci.
Dżinn:
- Nudnawe życzenie, ale jak chcesz. Zrobione.
Warszawiak:
- Wybuduj dookoła Warszawy ogromny mur, żeby odgrodzić moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i żeby żadni wsiowi mi tu nie przyjeżdżali.
Dżinn:
- OK. Zrobione. Teraz ty - Dżinn zwraca się do Ślązaka.
Slązak:
- Powiedz mi coś więcej o tym murze wokół Warszawy.
- No, otacza całe miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz się nie prześlizgnie.
Slązak:
- Dobra. Nalej wody do pełna.

jednoręki-ujeżdżacz

2019-06-21, 06:54
Velture napisał/a:

okres wypowiedzenia to 3 miesiące wg. umowy którą podpisali i mają mi płacić jeszcze przez 3 miesiące albo zabieram kaucję 3 miesięczną.



Postawa godna rodowitego Warszawiaka. Może tak 10-cio letni okres wypowiedzenia pod groźbą kary więzienia? Być świadomym tego, że ludzie nie czytają umów (albo nie rozumieją ich), żerować na tym a potem jeszcze się tym szczycić i zarazem poniżać w internetach to jest na prawdę coś. Brawo Velture, właśnie takie coś jak Ty pracuje na obraz Warszafki. P. S. We wszystkich krajach których znam w warunkach wynajmu lokali jest miesiąc wypowiedzenia- Anglia, Niemcy, Austria, Węgry. No i co...? Wchodzę na sadola żeby znowu się przekonać, że j***nym cwaniakiem jest Polak który wykombinował sobie jak tu można wyj***ć kogoś innego. No ręce same się do braw składają.

:-|



:-|

qrcok

2019-06-21, 07:42
Warszawa to Polska C.

Jak widać w dyskusjach pod tym filmem modus operandi tego miasta to wieczna licytacja kto lepszy kto gorszy. Lepszy tubylec, gorszy słoik. Jak to nie wystarczy, to nawet dzielnice peryferyjne są bardziej passe niż samo centrum.

Samo mieszkanie w Warszawie lub pochodzenie z Warszawy traktowane jest jako talizman tłumaczący uprzywilejowaną pozycję nad innymi, jako jedyna wartość, jedyne osiągnięcie w życiu, ale jako że sami doskonale wiedzą jaki to jest syf, potrzebują budować sobie wewnętrzną, niczym więzienną hierarchię. Siedzą w dupie, ale w królestwie ślepców jednooki jest królem.

Najciekawsze jest to, że często powołują się na tamtejszą infrastrukturę, wysokie budynki czy metro, co ma ich odróżniać od reszty, czyli licytowanie się na nieswoje zasługi. Opinie takie jak moja zbywane są natychmiast argumentem, że moje pochodzenie/miejsce zamieszkania nie związane z Warszawą, są efektem prowincjonalnej zazdrości. Nie, nie istniejecie dla mnie.

FralTral

2019-06-21, 07:47
Chcialo by sie nosic ze soba kij bejsbolowy z zakonczeniem o ksztalcie kierunkowskaza i napierdzielac nim wszystkich napotkanych cwaniakow na drodze co nie przestrzegaja kultury jazdy.

paul78

2019-06-21, 07:49
lilmuzynio napisał/a:

Kierowcy vw skod audi i porshe to osobny gatunek niedorabanych kretynow ktorych powinno sie utylizowac razem z pojazdem od razu na drodze.



Nie pyskuj, sam możesz być skodziarzem. O Audi czy Porsche cię nie podejrzewam.

Ca...........on

2019-06-21, 08:33
Warszawa to obecnie taki kompostownik całej Polski, gdzie zrzucone z całej Polski odpady społeczne - typowe, rozpolitykowane polaczki-robaczki - gryzą się o każdy kawałek gówna i są kompletnie niewrażliwe na jakiekolwiek bodźce z nim niezwiązane.

nieubezpieczony

2019-06-21, 08:40
Przykre to jest, bo miasto piękne, ale ludzie kojarzeni właśnie z chamstwem, brakiem empatii, poniżaniem innych i wywyższaniem się na każdym kroku. Mieszkańcy stolicy mają mylne mniemanie, iż reszta kraju im zazdrości. Wydaje się, że takie poczucie ładuje ich akumulatory i napędza negatywnie do codziennej egzystencji. Chcielibyśmy być dumni z naszej stolicy, po tym co przeszła podczas wojny, ale jakoś rozmowy o Warszawie kwaszą każdą dyskusję.

RazoR2011

2019-06-21, 10:14
Dlatego ja zawsze wożę w aucie kapsle i jak mnie taki sk***iel zdenerwuje to rzucam w niego tymi kapslami w korku xd

Emilian89

2019-06-21, 10:40
Wysionde do niego no wysionde do niego :D boze :D