18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Wyjdę do niego. Tylko nie pyskuj"

warszafkapostolicy • 2019-06-20, 15:12
Warszafka Po Stolicy #55 - to już jest tradycja, że w odcinku arogancja, chamstwo i duma nie wpływa pozytywnie na kulturę jazdy w Warszawie.

dashadow

2019-06-21, 13:40
saikomiki napisał/a:

Ale dyskusja warszawiaków prawilnych, słoikofobów i reszty.... aż mi się przypomniało:[...]
- Dobra. Nalej wody do pełna.



co to by była za dyskuja, jakby jakiemuś wieśniakowi nie przypomniał się jedyny kawał, jaki wieśniaki potrafią zapamiętać

Hrabia Drapula

2019-06-21, 14:16
~Velture napisał/a:

czyli warszawa dla ciebie to tylko centrum?



jak widzisz są dwa rodzaje słojów , dla jednych warszawa to centrum
ci drudzy mieszkają pod warszawa w łodzi czy radomiu

Thrak

2019-06-21, 17:19
~Velture napisał/a:

Dobry troll albo debil nieznający topografii.
Co do filmu to jak zwykle "od sloikow, przez słoiki, dla słoików".
Ja jestem warszawiakiem z dziada pradziada ale na szczęście się wyprowadziłem z tej wiochy pełnej słoików.
Dla mnie rozpoznanie słoika jest równie proste co rozpoznanie murzyna na czarno-białej fotce.
Od ponad 10 lat wynajmuję słoikom mieszkanie w warszawie i schemat jest zawsze ten sam.
M3 wynajmują we trójkę. Na siłę chcą udawać miastowych i wszyscy jak mówią to akcentują Ą i Ę na siłę jak sk***ysyn. Aż mi się śmiać chce jak ich słucham.
j***ni z wyp*zdowów o których nikt nie słyszał przyjechali pracować w call-center itp. równie dobrych zawodach i jeszcze później zdziwieni jak przychodzi rachunek za wodę, że w mieście płaci się za ścieki i za podgrzanie wody bo u nich to j***ny boiler i szambo było przecież a tutaj myśleli, że za wodę zapłacą 2.5zł za metr jak u siebie w pcimiu a potem płacz, że łolaboga jak tu drogo w mieście.
Teraz mi się lokatorzy wyprowadzają. Dali znać tydzień temu i mówią, że 1go lipca wyjeżdżają do szczecina bo tam dostali pracę i k***a szok i niedowierzanie jak im mówię, że okres wypowiedzenia to 3 miesiące wg. umowy którą podpisali i mają mi płacić jeszcze przez 3 miesiące albo zabieram kaucję 3 miesięczną.



To twoi klienci buraku kartoflany, ty im powinieneś wytłumaczyć za co będą płacić miesiąc w miesiąc, w tych starych blokach warszawskich są zamurowane kominy do junkersów więc tu było to samo co na tych wiochach zabitych dechami. Z dziada pradziada, ;-) dziadzia po wojnie naj***ny przyjechał furmanką odbudowywać stolicę i tak został już? Takie warsiawiaki najgorsze bo myślą że faktycznie nimi są, od razu wszystko wychodzi po kilku zdaniach jakie to "paniska" a reszta chamstwo i drobnomieszczaństwo. Dokłądnie takie cymbały potem roszczą sobie prawa do miejsc pod blokiem bo jego dziadzia tam zawsze swojego warczyburga stawiał to i on swoją vectrę też a jak mu ktoś zastawi to podnosi wycieraczki albo wrzuca śmieci na maskę :-) warsiawiaki.

imperator69

2019-06-22, 13:42
Velture jak zwykle pokazuje jakim jest "januszem" :facepalm3:



eMJay8086

2019-06-23, 14:53
...a nie będę tej patologii drogowej w pedalskim grodzie oglądał...