18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjazd z parkingu

Pantilion • 2022-11-04, 18:44


Długo to trwało, ale warto obejrzeć :D

jjzz26

2022-11-04, 20:27
Że ma FB same pelikany to mnie nie dziwi ale że tutaj debile łykają fejka jak dz**ka ku*asy to już nieźle świadczy o naszym społeczeństwie.
Z daleka widać że typ ogarnia auto i wie w którą stronę kręcić by uzyskać odpowiedni efekt z czym właśnie mają problem w zdecydowanej większości kobiety które i po setnym razie nie wiedzą w którą stronę kręcić kołem cofając. Na dodatek typ jakieś gesty wykonuje. Serio trzeba być upośledzonym na maksa by uwierzyć że to na serio.

Higaro

2022-11-04, 20:27
ma ktoś jakieś info, czy już gdzieś dojechał?

Antoni79

2022-11-04, 20:31
No faktycznie, bo auto ustawia dobrze. Baby tego nie ogarniają i nie rozumieją, że czasem trzeba zakręcić w przeciwną stronę, żeby pojechać w prawidłową. Kiedyś takiej jednej na parkingu pół godziny tłumaczyłem ,żeby zakręciła w przeciwną stronę, żeby się zmieściła. Ale, bo ona chciała tu wjechać, to jak to w drugą stronę? No i zarysowała po całej długości o słupek. Bez słowa wysiadła, tylko zerknęła, nie oglądała i poszła.

AnalAcrobat

2022-11-04, 20:32
Jak to nie ustawka pod wyświetlenia , to powinni mu prawko zabrać

sens_

2022-11-04, 20:42
j***ne pały to akcja moja i ojego ziomka który to nagrywał jakies dwa lata temu..zrobilismy akcje pod tik toka...zj***ne umysłowo ameby miały radoche a my mielismy na osiem zgrzewek kawaliera w kartonie...och jakie życie jest wspaniałe.

Heliar

2022-11-04, 20:48
Mi tam gość wygląda na całkiem młodego wiekiem, albo to ustawka, albo gość jest jeszcze w niebycie po wczorajszej imprezie.

zbigniewz

2022-11-04, 20:48
Myślałem że na koniec jebnie

to...........10

2022-11-04, 20:51
KAOTIC.com napisał/a:

jednak i tak baby jeżdżą gorzej w większości przypadków



Statystyki tego nie potwierdzają: mężczyźni powodują wypadki 1,5 raza częściej niż kobiety.

Smokw

2022-11-04, 20:54
Ajot napisał/a:

Ciekawe gdzie tak było. Ja zdawałem w W-wie w 1997, czyli 25lat temu i to już wtedy była rzeź, ale nie świń dla egzaminatora, tylko kierowców. Większość odpadała już na placu manewrowym. Dwa etapy zdawał może co piąty.



No przecież Ci napisał że nie w Warszawie.

ratford

2022-11-04, 21:11
mwaski napisał/a:

Statystyki tego nie potwierdzają: mężczyźni powodują wypadki 1,5 raza częściej niż kobiety.



statystycznie jak idziesz z psem na spacer, to jesteś w połowie psem

a2711817

2022-11-04, 21:48
burn1878 napisał/a:

Nie jest dla mnie możliwe by taka osoba obecnie zdała egzamin. Może 20 lat temu jakoś się to udało, ale obecnie po prostu nie ma szans.



pie**olisz jak Kacper sukę.

Każdy kiedyś się uczył. Może koleżka przesiadł się z jakiegoś seicento i nie ogarnia jeszcze gabarytów. Autko raczej bez kamer i czujników a manewry ciasne. Lepiej żeby sprawdził 10 razy niż przerysował komuś furę i sp***olił, jak robi większość współczesnych super kierowców.

Olashenco

2022-11-04, 21:56
Najrozsądniejsze co mi przychodzi do głowy to że koleś był turbo naj***ny w fazie turbo ostrożności albo po czymś innym w turbo ilości.
Albo po prostu trubo idiotą bez prawka xD

Kris891

2022-11-04, 22:12
mwaski napisał/a:

Statystyki tego nie potwierdzają: mężczyźni powodują wypadki 1,5 raza częściej niż kobiety.



Statystycznie na drodze masz co najmniej 150% więcej mężczyzn niż kobiet za kierownicą,więc jak myślisz dlaczego kobiety statystycznie powodują mnie wypadków geniuszu......

Igorek95

2022-11-04, 22:39
Ten filmik powinien być materiałem dowodowym w sprawie odebrania prawa jazdy i skierowania na badania psychiatryczne takiego gościa. Później trafiasz takiego kalekę na drodze jak stwierdzi wyjechać poza parking i w najlepszym wypadku zniszczysz auto, w najgorszym wylądujesz na hardzie, to nie jest k***a zabawa.