18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciskacz łez...

Halman • 2021-02-19, 08:40

matka z kozikiem wyrwana na oczkach bąbelków (wzionęła chwilę potem ducha)... akcja z 4 lutego br. Alta Sierra, Usa...

Nikt_nie

2021-02-19, 08:44
Put dat świnia on de grałnd !!!! !!!!

notak

2021-02-19, 09:07
gdyby jednak nie wyrozumiałość facetów, oraz przewaga fizyczna, to więcej bab byłoby uśmierconych,
kobietom zdażają się napady furii, włącza się tryb agresora,
ciekawe co będzie jak już feministki dopną swego, bo to chyba przykład

koras24

2021-02-19, 09:37
Jest tu ktoś kto przetłumaczy to małpie wycie?

banerr

2021-02-19, 09:38
Niestety baby są niestabilne emocjonalnie. Uczucia przejmują kontrolę, brak logicznego myślenia i myk bąbelki przechodzą na państwowy wikt.

Cz...........as

2021-02-19, 09:40
W 30 sekundzie mieli czas na postrzał taserem. Później też mieli czysty strzał :roll:

Besteher

2021-02-19, 10:08
Aż miło wiedzieć, że w moje urodziny ktoś na świcie został odj***ny na oczach własnych dzieci

Zaprzysiężony

2021-02-19, 10:13
koras24 napisał/a:

Jest tu ktoś kto przetłumaczy to małpie wycie?



Pewnie jakaś chora psychicznie.
pie**oli coś w stylu "wszyscy wiedzą kim jesteście, zabijcie mnie teraz"

nowynick

2021-02-19, 10:23
Zaprzysiężony napisał/a:

Pewnie jakaś chora psychicznie.
pie**oli coś w stylu "wszyscy wiedzą kim jesteście, zabijcie mnie teraz"



Przecież to typowy kwik blm...

Novik

2021-02-19, 10:28
Samobójstwo za pomocą policji

zwierzak30

2021-02-19, 10:35
koras24 napisał/a:

Jest tu ktoś kto przetłumaczy to małpie wycie?



Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.

ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.

Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym. :)

GwałcicielKuz

2021-02-19, 10:37
wyciskacz łez . popłakałem się ze szczęścia jak małpie wpakowali kulke w plecy :)

mrfreak16

2021-02-19, 10:53
zwierzak30 napisał/a:

Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.
ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.
Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym.



Też tak to rozumiem, poza wątkiem z dziećmi, może po prostu były jakieś przypadki policjantów, którzy się dobierali do dzieci bądź policjantów znęcających się nad rodzina, a kobieta jest chora psychicznie. Znają się bo szeryf wybierany jest spośród społeczności na okres 5 albo 10 lat, poprawcie mnie jeżeli się mylę. Stawiałbym raczej na depresję bądź załamanie nerwowe, jeżeli ktoś znalazłby źródło nie musielibyśmy się domyślać

:mrgreen:

mrfreak16

2021-02-19, 10:57
zwierzak30 napisał/a:

Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.
ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.
Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym.



Ariella Crawford, 33, was killed on Thursday, Feb. 4 after deputies received multiple calls about a woman acting erratically and walking in the middle of Alta Sierra Drive with her two children. In a statement in the video, Nevada County Sheriff Shannan Moon said, "For reasons yet unknown, Ms. Crawford was very upset with the presence of our deputies despite one of them immediately saying she was not in any trouble."

Takie coś znalazłem, póki co świeża sprawa, kobieta chodziła po okolicy i dziwnie się zachowywała