18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciskacz łez...

Halman • 2021-02-19, 08:40

matka z kozikiem wyrwana na oczkach bąbelków (wzionęła chwilę potem ducha)... akcja z 4 lutego br. Alta Sierra, Usa...

Budrys2000

2021-02-19, 16:08
songoku86 napisał/a:

A mnie zastanawia kto tej niestabilnie emocjonalnie lub nawet psychicznie chorej kobiecie zrobił dwójkę ? Przecież to widać od razu



Obstawiam, że jakiś facet

Kepeszek

2021-02-19, 16:40
Z jednej strony, należało się k***ie jak nie umi ogarnąć emocji. Ale z drugiej, odj***ć matkę na oczach dzieci. k***a.. Naprawdę przej***ne

Rzehooj

2021-02-19, 17:32
Mirek19850509 napisał/a:

k***a miał paralizator , a i tak ja zastrzelił ,to by się juliki w Polsce na strajki zebrały jak by u nas tak było ,swoją drogą prawidłowo pozbywają się psychicznych na miejscu, podatnicy nie muszą ich utrzymywać w psychiatrykach, podoba się mi ta Ameryka



Paralizatory kiepsko działają przeciwko agresorom w zimowych ubraniach - elektrody nie są wystrzeliwane z taką mocą by każdorazowo móc przebić się przez kilka warstw ubrań i zwyczajnie się od nich odbijają.

ququa

2021-02-19, 17:59
Kepeszek napisał/a:

Z jednej strony, należało się k***ie jak nie umi ogarnąć emocji. Ale z drugiej, odj***ć matkę na oczach dzieci. k***a.. Naprawdę przej***ne





ej co mieli najpierw dzieciaki odj***ć ?

hellbwoi

2021-02-19, 18:37
ququa napisał/a:

ej co mieli najpierw dzieciaki odj***ć ?



zrobiłeś mi dzień

w sumie, jakby odj***li dzieciaki, nikt by sie nie burzył. że tak przy dzieciach :P

Dot

2021-02-19, 21:46
zwierzak30 napisał/a:

Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.
ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.
Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym.



interpretacja moze byc rowniez odwrotna, dzieci nie krzycza dadi stop itd, kobieta moze byc chora na depresję czy inne zaburzenia a to faza manii, o czym może świadczyć nagłe przeskoczenie w tryb zabij mnie zabij, nie znamy całej historii i zapewne nigdy nie poznamy

Dżizas_kurde

2021-02-20, 01:23
NAjgroszy film jaki tutaj widziałem... serio... i nawet nie jest na hardzie.

Dukenstein

2021-02-20, 02:20
zwierzak30 napisał/a:

Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.
ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.
Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym.



Allachu akbar widzę niedosłyszałeś.

szczurto

2021-02-20, 02:43
Anie mógł pałką wytrącić jej noża??????

wilgny

2021-02-20, 15:32
zwierzak30 napisał/a:

Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.
ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.
Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym.




Wyłapałem że rzuci piszemy przez "RZ" reszta nawet poprawnie

;-)

zwierzak30 napisał/a:

Wyrwane z kontekstu.
Kobieta zwraca się do szeryfa personalnie,po imieniu.-czyli się znają.Wykrzykuje coś w stylu
-Wszyscy wiedzą co zrobiłeś mi i moim dzieciom.Wszyscy wiedzą kim (jaki) jesteś.Nigdy już nie dotkniesz mnie i dzieci.
Dzieci kompletnie się matki nie boją a wręcz w pewnym momencie jeden gówniak ją broni .
Szeryf także zwraca się do kobiety po imieniu-Zoi. Zapewnia że nie chce jej skrzywdzić ,tylko niech żuci nóż.
Potem znowu jakieś zarzuty w stronę szeryfa(nie bardzo rozumiem).Następnie
-Zastrzel mnie teraz pozbędziesz się kłopotu. Coś w tym stylu.
Strzał z paralizatora od zastępcy,nieskuteczny.Szeryf dokonuje egzekucji w majestacie prawa. The End.
ps:
Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.Gość wykorzystuje piastujący urząd,dyskredytuje kobietę,próbuje odebrać dzieci.Kobieta nie wytrzymuje ciśnienia i powstaje taki oto filmik na sadola.
Oczywiście to tylko moja interpretacja tego co zrozumiałem.Jeśli ktoś wyłapał coś do uzupełnienia,dzielcie sie tym.




Wyłapałem że rzuci piszemy przez "RZ" reszta nawet poprawnie

;-)

koras24

2021-02-20, 16:05
wilgny napisał/a:

Wyłapałem że rzuci piszemy przez "RZ" reszta nawet poprawnie

Wyłapałem że rzuci piszemy przez "RZ" reszta nawet poprawnie



Ja pie**ole ale dzban


:-|

Mors_Nigra

2021-02-20, 17:53
Allahu akbar powiedziała w 00:40. j***ć k***ę po dwakroć.

Perhydrol

2021-02-21, 12:08
zwierzak30 napisał/a:


Pewnie byli partnerzy życiowi.Może znęcał się nad rodziną(domysł),pogoniła go.



Coś mi się ta interpretacja nie zgadza.. Jaki normalny człowiek wziąłby sobie małpę za partnera?

Zasysacz

2021-08-30, 02:46
songoku86 napisał/a:

A mnie zastanawia kto tej niestabilnie emocjonalnie lub nawet psychicznie chorej kobiecie zrobił dwójkę ? Przecież to widać od razu



To nie tak, w każdej kobiecie dżemie taki chochlik wchodzą emocje odejmuje rozum czasem nawet do 0. I nic w tym nienormalnego czy jakieś zaburzenia od taka cecha ludzkiej samicy coś pospolitego i powszechnego, większość mężczyzn wie i nie jest zdziwiona. Stąd moim zdaniem reakcja policjanta który strzelił bo wie że dalsza rozmowa nie ma sensu i ona go tym kozikiem dziabnie.