18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciskacz łez...

Halman • 2021-02-19, 08:40

matka z kozikiem wyrwana na oczkach bąbelków (wzionęła chwilę potem ducha)... akcja z 4 lutego br. Alta Sierra, Usa...

kalecik

2021-02-19, 10:59
Dzieci też powinni odjebac, bo gdy dorosną mogą chcieć sie zemścić. 8-)

grandl

2021-02-19, 11:16
Ciekawe jest to ich oczekiwanie aż będzie można ją odstrzelić. Nie ma sensu z nią dyskutować to paralizator, kajdanki i do klatki aż ją prochy puszczą ale to stany ;)

hellbwoi

2021-02-19, 11:29
Policja czekała aż sie laska uspokoji, jeżeli nie atakuje policji nie mogą do niej strzelać bo nie stwarza bezpośredniego zagrożenia. Próby uspokojenia nie podziałały, rzuciła sie na policjanta - dostała taserem, nie podziałało. Kolega w ramach wyższej konieczności (miała nóż i biegła zatakować) użył nie tasera, ot i wszystko.

Matka bombelków nie była czarna, ale czy to ma znaczenie. Zaatakowała nożem drugą osobę i wyrwali chwasta.

Zewłok666

2021-02-19, 11:32
Niesamowite są te wasze komentarze. Faceta zastrzelą - dobrze, bo brutal, agresor itp. A jak zabiją babę to kwik, lament i wycie, że na pewno depresja, problemy życiowe albo napad histerii. Tak wygląda to "równouprawnienie".

Zaprzysiężony

2021-02-19, 12:22
Zewłok666 napisał/a:

Niesamowite są te wasze komentarze. Faceta zastrzelą - dobrze, bo brutal, agresor itp. A jak zabiją babę to kwik, lament i wycie, że na pewno depresja, problemy życiowe albo napad histerii. Tak wygląda to "równouprawnienie".



Chyba oczy z dupą zamieniłeś.

nemesisnt

2021-02-19, 12:46
Allahu akbar x2 i wiadomo co to za pojeb z MaDki

zwierzak30

2021-02-19, 13:07
hellbwoi napisał/a:

Policja czekała aż sie laska uspokoji, jeżeli nie atakuje policji nie mogą do niej strzelać bo nie stwarza bezpośredniego zagrożenia. Próby uspokojenia nie podziałały, rzuciła sie na policjanta - dostała taserem, nie podziałało. Kolega w ramach wyższej konieczności (miała nóż i biegła zatakować) użył nie tasera, ot i wszystko.
Matka bombelków nie była czarna, ale czy to ma znaczenie. Zaatakowała nożem drugą osobę i wyrwali chwasta.



To są fakty przedstawione w oficjalnym oświadczeniu policji.
Teraz pytanie.
Co było powodem zachowania matki?
Z wypowiedzi dwojga,matki i policjanta który ją zastrzelił.Oczywistym jest że znali się prywatnie i kobieta stawia mu prywatne zarzuty. Czyli musiał ją wcześniej skrzywdzić.

hellbwoi

2021-02-19, 13:49
zwierzak30 napisał/a:

To są fakty przedstawione w oficjalnym oświadczeniu policji.
Teraz pytanie.
Co było powodem zachowania matki?
Z wypowiedzi dwojga,matki i policjanta który ją zastrzelił.Oczywistym jest że znali się prywatnie i kobieta stawia mu prywatne zarzuty. Czyli musiał ją wcześniej skrzywdzić.



Nie mam pojęcia jakie było oficjalne oświadczenie policji, opisałem tylko to co widać na filmie. To, że laska zwraca się do niego per ty i twierdzi, że wszyscy wiedzą kim jest może być równie dobrze przejawem zaburzenia, paranoi? Gdzie ty widzisz te prywatne zarzuty? Raczej coś się jej zwarło w głowie, poniżej wideo z transkryptem rozmów tel. poprzedzających zatrzymanie.

https://www.theunion.com/news/response-questioned-in-fatal-shooting-of-woman-in-alta-sierra/



Mrrm

2021-02-19, 13:50
To ze się znali to w sumie nic dziwnego, ciekawe tylko o co jej chodziło mówiąc że już nie skrzywdzi jej dzieci. Wyglada to jak by chłop po porostu pozbył się problemu, aż dziwne ze w mediach nie ma żadnego jęku, może gdyby miała trochę ciemniejszy odcień.

P1000

2021-02-19, 14:25
Lewacki bełkot gorszy niż narkotyki ... nasłuchają się idiotyzmów ze mogą wszystko i potem się rzucają na policjantów ...

Mirek19850509

2021-02-19, 14:40
k***a miał paralizator , a i tak ja zastrzelił ,to by się juliki w Polsce na strajki zebrały jak by u nas tak było ,swoją drogą prawidłowo pozbywają się psychicznych na miejscu, podatnicy nie muszą ich utrzymywać w psychiatrykach, podoba się mi ta Ameryka :->

Baca5566

2021-02-19, 14:45
hellbwoi napisał/a:

Gdzie ty widzisz te prywatne zarzuty? Raczej coś się jej zwarło w głowie, poniżej wideo z transkryptem rozmów tel. poprzedzających zatrzymanie.



Też odsłuchałem kilka razy i nigdzie nie słyszę żeby policjant się po imieniu do niej zwracał, a ona woła "You" co może znaczyć Ty ale także Wy - IMHO naćpana albo z chorobą psychiczną.

ra0mir

2021-02-19, 15:04
Tam k***a od razu wyciskacz łez...
Trzeba na to spojrzeć inaczej, dwa małe gówniaki wychowani przez taką matkę to potencjalni psychopaci.
Zapie**alając tę zjabaną matkę myślę, że uratowano sporo normalnych osób.

songoku86

2021-02-19, 15:15
A mnie zastanawia kto tej niestabilnie emocjonalnie lub nawet psychicznie chorej kobiecie zrobił dwójkę ? Przecież to widać od razu :(