18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory prezydenckie tak się ciesze

Sujo • 2020-06-29, 17:42
Tak się o to cieszę u mnie na polu ze nasz Andrzejek Duduś wygrał. Do boju Polska!!!


cesarz1982

2020-06-30, 09:06
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



No to klops w Polsce 12 województw to wieś

:lol:

MrLiquor

2020-06-30, 09:44
Typowy mieszkaniec Ciemnogrodu

DanekBoss

2020-06-30, 09:58
Spalić ch*joze

Spalić ch*joze!

danglan

2020-06-30, 10:42
Tak to się wszystko zgadza , ale w PIERDLU największe poparcie ma Rafael Trzaskowski... Tęskni się za starymi dobrymi czasami ....

th...........jo

2020-06-30, 12:12
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



sądząc po nicku to poprostu zazdrościsz osobom mieszkającym na wsi.

Oraz:

Po 1. - szanujmy się. Każdy glosuje na kogo ma ochotę i nikogo to nie powinno obchodzic. Każdy ma swoje zdanie i koniec kropka.
Po 2. - wywalać mi tu z polityką. Na każdej stronie - polityka. W tv - polityka. W lodówce zaglądam a tam polityka i rasizm. Aż boję się otwierać klapę od sracza.

Pozdrawiam:)

xY...........69

2020-06-30, 16:12
mariusz3pl napisał/a:

@xYZ69
Jak dla Ciebie Bosak to dobry kandydat na prezydenta i uważasz że Duda albo np. Jakubiak są gorsi to wypie**alaj drzeć mordę na mecz...
A jeśli wzrosły Ci wyłącznie koszty a przychody nie tzn. że jesteś nieudacznikiem i pracujesz u dziada który Cię doi.
A 500+ skierowane do dzieci po to byś ku*asie te dzieci miał i by one w przyszłości pracowały na Twoją emeryturę.



Idioto, załóż DG i zobaczysz jakie mamy cudowne państwo. Żeby zarobić na czysto 8 tys musisz brutto napie**alać 15 koła. Podatki w kilku rodzajach, wysokie koszty mediów, ubezpieczenia, w tym nawet nie ma żadnego leasingu czy ajfona na firmę.
ch*j mnie obchodzą gowniaki i zj***ny system emerytalny jeśli w tej chwili państwo r*cha mnie na kasę dla zusu. To na co jest "zabierana/odkladana moja kasa. Jaki debil wymyślił taki system? Równie dobrze mógłbym to odkładać na konto bankowe to po 40 latach bym miał nawet więcej i bezpośredni dostęp do swojej kasy.
I nieudacznikiem to jesteś ty bo nar*chales sobie te bękarty i bez tego 500+ byś przepadł. Gdyby było inaczej tak bardzo tego byś nie bronił.

fogelzang

2020-06-30, 19:55
O k***a toż to Złomek.

djpyza

2020-06-30, 20:20
Portowiec00234 napisał/a:

Podlasie się bawi



twój stary naj***ny !

killua

2020-06-30, 20:54
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



Duda jest hitem wśród starych rolników z wykształceniem podstawowym :D

mariusz3pl

2020-06-30, 22:40
xYZ69 napisał/a:

Idioto, załóż DG i zobaczysz jakie mamy cudowne państwo. Żeby zarobić na czysto 8 tys musisz brutto napie**alać 15 koła. Podatki w kilku rodzajach, wysokie koszty mediów, ubezpieczenia, w tym nawet nie ma żadnego leasingu czy ajfona na firmę.
ch*j mnie obchodzą gowniaki i zj***ny system emerytalny jeśli w tej chwili państwo r*cha mnie na kasę dla zusu. To na co jest "zabierana/odkladana moja kasa. Jaki debil wymyślił taki system? Równie dobrze mógłbym to odkładać na konto bankowe to po 40 latach bym miał nawet więcej i bezpośredni dostęp do swojej kasy.
I nieudacznikiem to jesteś ty bo nar*chales sobie te bękarty i bez tego 500+ byś przepadł. Gdyby było inaczej tak bardzo tego byś nie bronił.



Gwiazdorze mowa o wyborze najlepszego kandydata na urząd prezydenta i jak merytorycznie uzasadnisz że w obecnej sytuacji któryś kandydat jest lepszy od Dudy to będę mile zaskoczony.

Bronie obecnego socjalu bo wcześniejsze rządy pieniądze przeżarły lub rozdały ,,złodziejom'' i widocznie w przeciwieństwie do Ciebie pochodzę z biednej rodziny i pamiętam doskonale tą ch*jnie zafundowaną wielu Polakom po 89 roku. Ja osiągnąłem sukces, zdobyłem wykształcenie które niewiele osób posiada, z moich zawodowych i osobistych sukcesów jestem dumny przy czym nie zapomniałem i myślę że nigdy nie zapomnę że w rodzinnym domu było słabo. Ten socjol nie jest skierowany do mnie ale jest wiele rodzin którym te pieniądze pomogą... chamowi się tego nie wytłumaczy!!!!!!

UtnijReke

2020-07-01, 02:42
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



Zapomniałeś dodać że głosowali też na niego ludzie z podstawowym wykształceniem.

WujekZpiwnicy

2020-07-03, 00:04
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



Ciekawe ile miejscowości ma status wsi a ile miasta....

Czesiek431

2020-07-03, 07:14
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



O przepraszam bardzo, prosze nie obrażać calych wsi, mieszka tu wielu bardzo fajnych porządnych ludzi.

Chociaż faktycznie takich przygłupów tez jest pelno

:mrgreen: