18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory prezydenckie tak się ciesze

Sujo • 2020-06-29, 17:42
Tak się o to cieszę u mnie na polu ze nasz Andrzejek Duduś wygrał. Do boju Polska!!!


swampman

2020-06-29, 23:46
mariusz3pl napisał/a:

Czegoś nie rozumiem.
Jak pokazują zamieszki w europie zachodniej i USA to drzecie mordy że lewactwu się już całkiem odkleiło a jak są wybory u nas
to Duda zły. Zdecydujcie się w końcu, wybór jest słaby to fakt ale jak nie Duda to kto... Bosak serio? to już przegięcie ewentualnie Jakubiak ale nie k***a zlewaczony Trzaskowski, Hołowani czy Biedronie k***a. Totalna opozycja ma senat dać im prezydenta i będą wszystko blokować, cały proces legislacyjny się wydłuży byle ustawę nieważne jak pożyteczna dla obywateli. Co zrobili z pierwszym terminem wyborów blokowali i robili wszystko by się wyj***ło oczywiście platfusy miały ważny powód... Kidawa szorowała dno sondaży no to k***a darcie mordy że koronawirus że trzeba wprowadzić stan wyjątkowy lub klęski żywiołowej co otwierało furtkę przedsiębiorców do odszkodowań. A teraz wirusa nie ma dało się uzbierać Trzaskowskiemu ponad 1mln podpisów.
Oczywiście PIS to żaden cud na Wisłą ale jak k***a patrze jak Hołownia teatralnie beczy nad Konstytucją no to się pytam co to za kabaret, albo jak Trzaskowski wypiera się swoich poglądów i decyzji co do wieku emerytalnego 500+ itd no k***a konsekwentny jak sk***ysyn.
W 2007 uwierzyłem podczas kampanii Tuskowi że obniży podatki itp. i co zrobił podwyższył j***ny... zabrał becikowe, zasiłek pogrzebowy przyciął itd. żeby żyło się lepiej ale k***a komu tym najbogatszym i koncernom.
Ja się ciesze że PIS wygrał wybory i nie wpuścił uchodźców, daje coś tym ludziom i ogólnie jest lepiej. Brak ,,inżynierów'' + pare groszy w mojej kieszeni a nie złodziei czy tych co już k***a nie wiedzą ile mają jest na plus.



daje ci k***a podatki i to poj***na ilosc. zobacz na brutto zobacz na netto. zobacz ile jest dziwnych oplat i podatkow. z ochlapow ktore zostaja przecietnemu polakowi czyli jakas polowa musisz zyc, czyli placisz z tego jeszcze k***a 23prc vatu lemingu.

wiesz co jest dobre? zrobic ogolnonarodowy strajk i nie isc na wybory. moze jak bedzie max 10prc frekwencja widomo kogo i dlaczego to ludzie zaczna sie w koncu buntowac i wychodzic z domow.
mysle ze kraj z nasza historia i przejsciami zasluguje na wiecej niz popisy i inne ch*j wie co wybierane przez niedouczony motloch ktory twierdzi ze cos mu daja oporcz rachunkow i podatkow.

a co do uchodzcow to nie ma takich pojebow zeby tu chieli byc bo im sie nie oplaca. beda mieli lepiej gdzies w europie za darmo niz my we wlasnym kraju. poza tym akurat polacy maja taka opinie ze oni sami wola tu nie przyjezdzac i niech tak zostanie.

ws...........33

2020-06-30, 00:25


Tak to wygląda.

Insaner

2020-06-30, 00:26
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



Fajniejszy był ranking pokazujący zależność wyboru kandydata od statusu zawodowego i wykształcenia wyborcy... tam był liderem wśród: bezrobotnych oraz ludzi z wykształceniem podstawowym (tak, ludzi nie posiadających nawet matury która w zakresie podstawowym może w dzisiejszych czasach służyć za wyznacznik upośledzony/zdrowy).

Gdyby wprowadzono na egzaminie gimnazjalnym obowiązkową ekonomię to straciliby 90% elektoratu, który myśli że 500+ bierze się z jakiegoś magicznego kapelusza i mało co się nie posra jak słyszy o 13tkach, 14tkach, 500, 1000, wakacje+ itd...

Jak człowiek starał się być apolityczny przez tyle lat, tak aż ciężko się obserwuje teraz co grupka ludzi robi z krajem tylko po to aby przez kilka lat wydrenować dla siebie jak najwięcej pieniędzy pod otoczką patriotyzmu. Najgorsze jest to, że nie działają dyskretnie, tylko dewastują wszystko co się da przy pomocy armat, a nie pistoletów z tłumikiem.


mariusz3pl napisał/a:

Czegoś nie rozumiem.
Jak pokazują zamieszki w europie zachodniej i USA to drzecie mordy że lewactwu się już całkiem odkleiło a jak są wybory u nas
to Duda zły. Zdecydujcie się w końcu, wybór jest słaby to fakt ale jak nie Duda to kto... Bosak serio? to już przegięcie ewentualnie Jakubiak ale nie k***a zlewaczony Trzaskowski, Hołowani czy Biedronie k***a. Totalna opozycja ma senat dać im prezydenta i będą wszystko blokować, cały proces legislacyjny się wydłuży byle ustawę nieważne jak pożyteczna dla obywateli. Co zrobili z pierwszym terminem wyborów blokowali i robili wszystko by się wyj***ło oczywiście platfusy miały ważny powód... Kidawa szorowała dno sondaży no to k***a darcie mordy że koronawirus że trzeba wprowadzić stan wyjątkowy lub klęski żywiołowej co otwierało furtkę przedsiębiorców do odszkodowań. A teraz wirusa nie ma dało się uzbierać Trzaskowskiemu ponad 1mln podpisów.
Oczywiście PIS to żaden cud na Wisłą ale jak k***a patrze jak Hołownia teatralnie beczy nad Konstytucją no to się pytam co to za kabaret, albo jak Trzaskowski wypiera się swoich poglądów i decyzji co do wieku emerytalnego 500+ itd no k***a konsekwentny jak sk***ysyn.
W 2007 uwierzyłem podczas kampanii Tuskowi że obniży podatki itp. i co zrobił podwyższył j***ny... zabrał becikowe, zasiłek pogrzebowy przyciął itd. żeby żyło się lepiej ale k***a komu tym najbogatszym i koncernom.
Ja się ciesze że PIS wygrał wybory i nie wpuścił uchodźców, daje coś tym ludziom i ogólnie jest lepiej. Brak ,,inżynierów'' + pare groszy w mojej kieszeni a nie złodziei czy tych co już k***a nie wiedzą ile mają jest na plus.




Tu nie chodzi o to kto jest złodziejem, a kto nie. Ważne jest tylko to, aby rozbić tę szajkę która robi z krajem co im się żywnie podoba i nie ponosi żadnych konsekwencji. Nie ma w tej chwili żadnej bariery, która mogłaby zatrzymać np. szkodzącą Polakom ustawę. Jeśli pewien poseł coś sobie wymyśli, to jeszcze tej samej nocy jego ludzie przegłosują napisane na kolanie "prawo", a prezydent to podpisze w ciemno. Jak dla mnie to nie miałoby znaczenia czy prezydentem zostałby Bosak czy Biedroń . Oby była to osoba NIEPOWIĄZANA z większością sejmową.

swampman

2020-06-30, 00:33
wsp233 napisał/a:

Tak to wygląda.



niestety racja ale tez nie do konca bo w tym kraju nie ma kandydata na ktorego mozna oddac glos z duma i czystym sumieniem.
dlatego najlepiej nie isc na wybory a jak komus sie zachce rzadzic i uzna to za legalna wladze przy bardzo malej frekwencji to w koncu sie wk***ic i wyjsc na ulice i pokazac ze niestety sie nie zgadzamy na taka demokracje.

kolejna rzecz to ustanowienie wieku kiedy koncza ci sie mozliwosci oddawania glosu. moglby to byc moment kiedy bierzesz pierwsza emeryture. nie widze powodu dla ktorego ktos komu bardzo mozliwe ze zostalo kilka lat zycia swoim zj***nym swiatopogladem ustawialby zycie mlodym. przepracwane, przezyte emeryture ma baw sie do konca zycia ale na wybory juz nie chodz i nie decyduj. chociaz z obecnymi emeryturami ciezko sie bawic

mariusz3pl

2020-06-30, 00:37
swampman napisał/a:

daje ci k***a podatki i to poj***na ilosc. zobacz na brutto zobacz na netto. zobacz ile jest dziwnych oplat i podatkow. z ochlapow ktore zostaja przecietnemu polakowi czyli jakas polowa musisz zyc, czyli placisz z tego jeszcze k***a 23prc vatu lemingu.
wiesz co jest dobre? zrobic ogolnonarodowy strajk i nie isc na wybory. moze jak bedzie max 10prc frekwencja widomo kogo i dlaczego to ludzie zaczna sie w koncu buntowac i wychodzic z domow.
mysle ze kraj z nasza historia i przejsciami zasluguje na wiecej niz popisy i inne ch*j wie co wybierane przez niedouczony motloch ktory twierdzi ze cos mu daja oporcz rachunkow i podatkow.
a co do uchodzcow to nie ma takich pojebow zeby tu chieli byc bo im sie nie oplaca. beda mieli lepiej gdzies w europie za darmo niz my we wlasnym kraju. poza tym akurat polacy maja taka opinie ze oni sami wola tu nie przyjezdzac i niech tak zostanie.



Nie pie**ol bo jeszcze tak nie było by koszty życia nie rosły, różnica jest taka że ci biedniejsi jednak mają większe wsparcie bo jest to 500 jest 300 jakieś tam 13 emerytury też i najniższa krajowa też mocno w górę popchnięta. Wcześniej tego nie było tylko pie**olenie że nie ma pieniędzy za to jest szczaw i mirabelki. Oczywiście można się mądrować co można by ulepszyć ale piszemy tu o istniejącym wyborze na scenie politycznej a nie bajkach czy marzeniach.

Insaner

2020-06-30, 00:39
Dlaczego właściwie prawo do głosu ma np. "amerykańska polonia"? Przecież są to ludzie, którzy w większości przenieśli całe swoje życie do USA, tam płacą podatki, tam żyją, uczą się, leczą. Z jakiej racji oni głosują kto ma rzadzić tymi, którzy są parę tysięcy kilometrów dalej?

Jestem w stanie zrozumieć utrzymania prawa do głosu dla ludzi, którzy sezonowo wyjeżdżają za pracą, ale jednak do Polski wracają i spędzają tu kilka miesięcy w roku, ale tacy, którzy mieszkają tam od 20 lat? To jest nienormalne.

mariusz3pl

2020-06-30, 00:48
Insaner napisał/a:

Fajniejszy był ranking pokazujący zależność wyboru kandydata od statusu zawodowego i wykształcenia wyborcy... tam był liderem wśród: (tak, ludzi nie posiadających nawet matury która w zakresie podstawowym może w dzisiejszych czasach służyć za wyznacznik upośledzony/zdrowy).
Gdyby wprowadzono na egzaminie gimnazjalnym obowiązkową ekonomię to straciliby 90% elektoratu, który myśli że 500+ bierze się z jakiegoś magicznego kapelusza i mało co się nie posra jak słyszy o 13tkach, 14tkach, 500, 1000, wakacje+ itd...
Jak człowiek starał się być apolityczny przez tyle lat, tak aż ciężko się obserwuje teraz co grupka ludzi robi z krajem tylko po to aby przez kilka lat wydrenować dla siebie jak najwięcej pieniędzy pod otoczką patriotyzmu. Najgorsze jest to, że nie działają dyskretnie, tylko dewastują wszystko co się da przy pomocy armat, a nie pistoletów z tłumikiem.
Tu nie chodzi o to kto jest złodziejem, a kto nie. Ważne jest tylko to, aby rozbić tę szajkę która robi z krajem co im się żywnie podoba i nie ponosi żadnych konsekwencji. Nie ma w tej chwili żadnej bariery, która mogłaby zatrzymać np. szkodzącą Polakom ustawę. Jeśli pewien poseł coś sobie wymyśli, to jeszcze tej samej nocy jego ludzie przegłosują napisane na kolanie "prawo", a prezydent to podpisze w ciemno. Jak dla mnie to nie miałoby znaczenia czy prezydentem zostałby Bosak czy Biedroń . Oby była to osoba NIEPOWIĄZANA z większością sejmową.



Najciekawsze wyniki głosowania są w zakładach karnych co może dawać do myślenia.

Co do niezależności prezydenta od rządu ok byłby to jakiś bezpiecznik ale jest jeszcze TK więc to raczej tylko spowolni zmiany i sprowokuje kolejną gównoburzę i zakładać że w XXI w europie będzie ktoś zmieniał prawo na gorsze to już lekka przesada tu nie Korea. Walka się toczy o gospodarkę i raczej tu skierował bym wzrok.

PANLACH

2020-06-30, 01:14
Widzę że i tu zaczyna się polityczne szambo robić za jakiś czas będzie jak na demotywatorach i nikt nie będzie tu zaglądał.
A takie dobre zdanie o sadolu miałem.

xY...........69

2020-06-30, 06:13
mariusz3pl napisał/a:

Czegoś nie rozumiem.
Jak pokazują zamieszki w europie zachodniej i USA to drzecie mordy że lewactwu się już całkiem odkleiło a jak są wybory u nas
to Duda zły. Zdecydujcie się w końcu, wybór jest słaby to fakt ale jak nie Duda to kto... Bosak serio? to już przegięcie ewentualnie Jakubiak ale nie k***a zlewaczony Trzaskowski, Hołowani czy Biedronie k***a. Totalna opozycja ma senat dać im prezydenta i będą wszystko blokować, cały proces legislacyjny się wydłuży byle ustawę nieważne jak pożyteczna dla obywateli. Co zrobili z pierwszym terminem wyborów blokowali i robili wszystko by się wyj***ło oczywiście platfusy miały ważny powód... Kidawa szorowała dno sondaży no to k***a darcie mordy że koronawirus że trzeba wprowadzić stan wyjątkowy lub klęski żywiołowej co otwierało furtkę przedsiębiorców do odszkodowań. A teraz wirusa nie ma dało się uzbierać Trzaskowskiemu ponad 1mln podpisów.
Oczywiście PIS to żaden cud na Wisłą ale jak k***a patrze jak Hołownia teatralnie beczy nad Konstytucją no to się pytam co to za kabaret, albo jak Trzaskowski wypiera się swoich poglądów i decyzji co do wieku emerytalnego 500+ itd no k***a konsekwentny jak sk***ysyn.
W 2007 uwierzyłem podczas kampanii Tuskowi że obniży podatki itp. i co zrobił podwyższył j***ny... zabrał becikowe, zasiłek pogrzebowy przyciął itd. żeby żyło się lepiej ale k***a komu tym najbogatszym i koncernom.
Ja się ciesze że PIS wygrał wybory i nie wpuścił uchodźców, daje coś tym ludziom i ogólnie jest lepiej. Brak ,,inżynierów'' + pare groszy w mojej kieszeni a nie złodziei czy tych co już k***a nie wiedzą ile mają jest na plus.



Byś przynajmniej coś napisał konkretnego na tego Bosaka. Bo widzę, że od razu słów ci zabrakło. Kolejny tępy wyborcy dudusia.

mariusz3pl napisał/a:

Nie pie**ol bo jeszcze tak nie było by koszty życia nie rosły, różnica jest taka że ci biedniejsi jednak mają większe wsparcie bo jest to 500 jest 300 jakieś tam 13 emerytury też i najniższa krajowa też mocno w górę popchnięta. Wcześniej tego nie było tylko pie**olenie że nie ma pieniędzy za to jest szczaw i mirabelki. Oczywiście można się mądrować co można by ulepszyć ale piszemy tu o istniejącym wyborze na scenie politycznej a nie bajkach czy marzeniach.



Ty durniu skończony. Na te ochlapy co ty dostajesz ja zapie**alam i płacę najwyższe w historii tego kraju podatki. Gówno mi się zmieniło, tylko zabierają z pensji jeszcze więcej niż kiedyś. Żeby takie nieroby przekupić socjalem. Wiecznie k***a ta "biedna" rodzina jest "dotowana", 500+, 300+, 500+ na wakacje dla gówniakow. Kiedy w końcu niższe podatki dla pracujących nie mających gówniaka?

Zniwiarz

2020-06-30, 07:09
Założyłem firmę i z roku na rok im więcej dostaje pracy im więcej pracuje żeby sobie zainwestować tym więcej ch*je zabierają dosłownie poj***lo im się w głowach ... Bosak ? A co wy macie do niego , jako jedyny z tych wszystkich miał pomysł żeby ludzia więcej zostawało , mówił otwarcie będziesz pracował będziesz miał a te dudowskie k***y myślą że kasa z nieba spada . Nawet jak to tylko gadanie to tylko 4 lata a teraz znowu będziemy wybierali między gościem który musi mieć zapas atramentu pod biurkiem , a ch*jem co chce sprowadzić nam dzicz do Polski . I te j***ne dodatki później się pie**ola jak króliki bo dostają "za darmo" nasze pieniądze i czego rodzice nauczą dzieciaka ? Jak się r*chac żeby dostawać kase ? I tak powstaje większa patologia . Nie że wszyscy , ale k***a u mnie dookoła to jedno wielkie gowno . Jedna już od 16 roku zaczęła i napie**ala jak tylko p*zda jej sie zagoi żeby przypadkiem nie iść do pracy . Sorry za tą gowno burze , ale jak widzę co się dzieje w tej naszej Polsce to idzie zwariować żeby r*chali tych co chcą pracować to jest poj***ne .

mariusz3pl napisał/a:

Nie pie**ol bo jeszcze tak nie było by koszty życia nie rosły, różnica jest taka że ci biedniejsi jednak mają większe wsparcie bo jest to 500 jest 300 jakieś tam 13 emerytury też i najniższa krajowa też mocno w górę popchnięta. Wcześniej tego nie było tylko pie**olenie że nie ma pieniędzy za to jest szczaw i mirabelki. Oczywiście można się mądrować co można by ulepszyć ale piszemy tu o istniejącym wyborze na scenie politycznej a nie bajkach czy marzeniach.



A czemu k***a sa biedniejsi ?? Bo to sa w większości j***ne łachy którym nie chce się pracować tacy nasi cyganie . Za gnoja żeby pojechać nad morze albo zjeść w restauracji ? k***a jaki to był rarytas dla mnie jak mnie rodzice zabrali . A teraz mnie stać na wakacje własny dom mam i to dzięki właśnie temu że nie miałem nic za darmo musiałem zapie**alac żeby coś osiągnąć . I nie nawijaj makaronu na uszy bo jak ktoś ma 2j***ne ręce i 2nogi to może na wszystko zarobić .

tomekka1982

2020-06-30, 07:30
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



Gdyby nie wieś to byś żarł asfalt mieszczuchu!

mariusz3pl

2020-06-30, 07:39
@xYZ69
Jak dla Ciebie Bosak to dobry kandydat na prezydenta i uważasz że Duda albo np. Jakubiak są gorsi to wypie**alaj drzeć mordę na mecz...
A jeśli wzrosły Ci wyłącznie koszty a przychody nie tzn. że jesteś nieudacznikiem i pracujesz u dziada który Cię doi.
A 500+ skierowane do dzieci po to byś ku*asie te dzieci miał i by one w przyszłości pracowały na Twoją emeryturę.

@Zniwiarz
Patusów którzy pobierają socjal mamy w Polsce ok 2% ten socjal raczej przepiją w całości wiec wczasy odpadają.
Ale jak byś k***a zauważył polska gospodarka jest 3 od końca w EU i w tym momencie masa ludzi należy do ludzi
biednych którym z trudem wystarcza do końca miesiąca o własnych 4 ścianach mogą pomarzyć i trochę minie by większość
żyłą godnie jak na zachodzie.

A ty jesteś j***nym ignorantem bo chwalisz się sukcesem zapominając że nie wszystkim będzie dany w naszym kraju i tacy
ludzie rządzili w kraju PO/PSL i mówili szczaw i mirabelki a jak nie pasuje to można wyjechać za granice, więc stul ryj i do roboty.


edmund

2020-06-30, 07:48
emperorzbigniew napisał/a:

k***a właśnie tu jest problem - ludzie z wykształceniem podstawowym, emeryci, ogólnie odbiorcy socjalu.
W efekcie w Polsce rządzi pis.



na PO głosuje zdecydowana większość przestępców osadzonych w więzieniach,

każdy zamawia sobie statystykę w zależności od oczekiwań

swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



,,wybrała wieś,, i co z tego, nie rozumiem kontekstu,
sam pochodzę z duzego miasta, ale ni h*ja nie mogę zrozumieć jakim idiotą trzeba być aby to wyszczególniać, zwłaszcza że dużo osób od lat wyprowadza się z miast na obrzeża , a do miast sprowadzają się ludzie urodzeni na wsi

SpeedyG

2020-06-30, 07:49
Ale wy głupi jesteście. Prezydent i tak ch*ja może w naszym rządzie i jest to tylko funkcja reprezentacyjna. Jeżeli zgłosi veto jakiejś ustawy to idzie ona do Trybunału Konstytucyjnego, który jest pisu więc i tak przejdzie.
Sam głosowałem na Bosaka, ale w drugiej turze zagłosuje na Trzaskowskiego, żeby pisiory nie miały władzy absolutnej. Tak Trzaskowski nie podpisując ustaw może otworzy oczy niektórym ludziom blokując ustawy z kolejnymi podatkami.
Prezydent nie ma władzy ustawodawczej, więc wszystkie programy kandydatów to wielka ściema, oprócz Dudy bo jego partia rządzi krajem.