18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wybory prezydenckie tak się ciesze

Sujo • 2020-06-29, 17:42
Tak się o to cieszę u mnie na polu ze nasz Andrzejek Duduś wygrał. Do boju Polska!!!


Eknen

2020-06-29, 19:41
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca



i bezrobotni XD

juby0000

2020-06-29, 20:32
Aż serce rośnie :-D elektorat Dudeła :mrgreen:

RoboCat

2020-06-29, 20:43
moze najpierw naucz sie wymawiac literke "R" a pozniej bierz sie za polityke...

Eknen

2020-06-29, 21:04
RoboCat napisał/a:

moze najpierw naucz sie wymawiac literke "R" a pozniej bierz sie za polityke...



nie pieldol bo lelanie jest ok

dlwar

2020-06-29, 21:17
Fajny filmik

nemalypy

2020-06-29, 21:56
kuurwa polski złomek

Italiano

2020-06-29, 22:20
15-stego XD? 12-stego LIPCA jak coś. I potem ktoś się ze mną spiera,gdy mówię,że w mojej opinii przeciętny wyborca dudy to DEBIL który o polityce i życiu wie tyle co mu podpowiedzą na paskach w tvp...

hitmen

2020-06-29, 22:33
Równie dobrze to może być jakaś prowokacja Konfederatów :D .Jaranie się polityką to pedalstwo.

Pitok

2020-06-29, 22:39
Na dudę głosowało:
~70% osób z podstawowym wykształceniem.
~60 % osób powyżej 60% roku życia.
~53% osób bezrobotnych.
~19% ludzi w wieku 18-29 lat.

Też jako ciekawostka. Ludzie (60+) Głosowali głównie na kandydatów, których znają z telewizji.

Dudę, bo go zachwalają i też sporo mówili o Trzaskowskim. Hołownia w niedużym %, bo też w programach TV się przewijał.

Pozostali kandydaci w sumie jakby nie istnieli.

Ja...........wa

2020-06-29, 23:04
swampman napisał/a:

wedlug danych oficjalnych dude wybrała wies i tak wlasnie wyglada jego typowy wyborca






mariusz3pl

2020-06-29, 23:30
Czegoś nie rozumiem.

Jak pokazują zamieszki w europie zachodniej i USA to drzecie mordy że lewactwu się już całkiem odkleiło a jak są wybory u nas
to Duda zły. Zdecydujcie się w końcu, wybór jest słaby to fakt ale jak nie Duda to kto... Bosak serio? to już przegięcie ewentualnie Jakubiak ale nie k***a zlewaczony Trzaskowski, Hołowani czy Biedronie k***a. Totalna opozycja ma senat dać im prezydenta i będą wszystko blokować, cały proces legislacyjny się wydłuży byle ustawę nieważne jak pożyteczna dla obywateli. Co zrobili z pierwszym terminem wyborów blokowali i robili wszystko by się wyj***ło oczywiście platfusy miały ważny powód... Kidawa szorowała dno sondaży no to k***a darcie mordy że koronawirus że trzeba wprowadzić stan wyjątkowy lub klęski żywiołowej co otwierało furtkę przedsiębiorców do odszkodowań. A teraz wirusa nie ma dało się uzbierać Trzaskowskiemu ponad 1mln podpisów.

Oczywiście PIS to żaden cud na Wisłą ale jak k***a patrze jak Hołownia teatralnie beczy nad Konstytucją no to się pytam co to za kabaret, albo jak Trzaskowski wypiera się swoich poglądów i decyzji co do wieku emerytalnego 500+ itd no k***a konsekwentny jak sk***ysyn.
W 2007 uwierzyłem podczas kampanii Tuskowi że obniży podatki itp. i co zrobił podwyższył j***ny... zabrał becikowe, zasiłek pogrzebowy przyciął itd. żeby żyło się lepiej ale k***a komu tym najbogatszym i koncernom.

Ja się ciesze że PIS wygrał wybory i nie wpuścił uchodźców, daje coś tym ludziom i ogólnie jest lepiej. Brak ,,inżynierów'' + pare groszy w mojej kieszeni a nie złodziei czy tych co już k***a nie wiedzą ile mają jest na plus.

NataliaW

2020-06-29, 23:31
Bo na pewno to jest wyborca dudy, a nie troll robiący sobie jaja... Zdziwienie mnie bierze, że na takie dziadostwo nawet tutejsi rzekomo inteligenci się złapali...