18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszędzie to samo

Reginald911 • 2014-02-19, 22:09
Dookoła w mediach (jak i niestety tutaj też :roll: ) pełno informacji na temat tego co się dzieje na ukrainie,bo przecież w POlsce tak zajebiście jest i nie ma żadnych probemów ( mój kraj taki piękny.. )


I tutaj po raz kolejny chciałem nawiązać do historii i pokazać jak powinna wyglądać mapa Polski:




Parzo

2014-02-20, 16:24
Polecam przeczytać komentarze :mrgreen: ładny ból dupy bojowników entranetów jest

Dobrutro

2014-02-20, 16:27
Małą Polską nie potrafią sami Polacy rządzić w kraju o praktycznie 99% jedności etnicznej. A im się marzy Wielka Polska z masą etnicznej mniejszości i jeszcze większym burdelem. Żałosne. Jeżeli ktoś wierzy w takie rzeczy to pewnie dopiero jest po pierwszych zajęciach z historii w szkole podstawowej. Wiem, bo mi też narodowa "sodówa" uderzyła do głowy po nasłuchaniu się jacy jesteśmy zajebiści - po zderzeniu z rzeczywistością wyszło inaczej. :D

Reginald911 napisał/a:


Obrazek



1. Nie II RP, a PRL. Po zachodniej stronie granicy masz NRD.
2. Kim byś zasiedlił Ziemie Odzyskane? Czy może byś zostawił tam mieszkających znienawidzonych Niemców na których odbywały by się czystki etniczne? Pamiętaj, że historycznie zostały te tereny zamieszkane przez przesiedlonych Kresowiaków.
3. Jeżeli byś pozostawił tam Niemców i byś miał w granicach tak rozległe wschodnie tereny. To po upadku PRL pierwsze co by pewnie musiał zrobić pierwszy rząd to walka z partyzantką na tych terenach, lub pokojowy podział kraju. Czyli Ziemie Odzyskane zdominowane przez Niemców by wróciły do Niemiec. A wschód i tak by się oderwał i Polska by była jeszcze mniejsza.
4. Opcja walki z partyzantką mogła by się przerodzić w konflikt rodem z Jugosławii. Znamy przecież dobrze jak kończą twory wielonarodowe, wieloetniczne i wieloreligijne w Europie.

Taumantis

2014-02-20, 17:04
to ja powtórze to znowu. To oddajcie nam Sczecin (Stettin)

SztywnyDrąg

2014-02-20, 18:14
A tam pie**olicie. Można by stworzyć państwo federacyjne z szeroką autonomią poszczególnych regionów (Polska, Litwa, Ukraina, Białoruś) I nazwać to :Rzeczpospolita Czworga Narodów. I stopniowo polonizować te regiony. I ograniczać autonomię. A za 200 lat mielibyśmy wielki kraj w którym polacy stanowiliby co najmniej 80%

PS: Jaranie się lewicą to pedalstwo
A lenin i stalin to ciota i ch*j.

A tam pie**olicie: Stworzyć RP Czworga Narodów (federacje) gdzie poszczególne kraje (Litwa, Białoruś, Ukraina) będą miały szeroką autonomię. A teraz wystarczy odpowiednia polityka czyli polonizacja i stopniowe ograniczanie autonomii. Za 200 lat mielibyśmy 100%owo polski kraj.
Taa wiem, marzenia..

PS. Jaranie się lewactwem to pedalstwo
a lenin i stalin to ciota i h*j

guziecguziec

2014-02-20, 19:12
quark napisał/a:

Wg mnie tak powinna wyglądać :jezdziec:

Obrazek




Zapomniałeś o Łużycach i Morawach.

PanMarian

2014-02-20, 20:10
Cytat:

to ja powtórze to znowu. To oddajcie nam Sczecin (Stettin)

Niemiec sie znalazl czy co? Przykro mi, ale etnicznie niemcy powodow juz zadnych nie maja, do zajecia szczecina, a prawnie to juz Dania wiecej ma do gadania niz niemcy...


I do Lwowa jeszcze raz - Ekspansja kraju w takim stanie nie mialaby sensu, jesli kraj nie jest rozwiniety, to rozpadnie sie po jednym pokoleniu niezaleznie od tego jakby sie nie rozrosl (wyjatek to chiny, ktorych system trudno ujac w kilku slowach, ktore laczylo wspolne pismo i poczucie wiezi przez bycie otoczonym przez bandy "dzikusow") Przyklad - imperium mongolow, zajmujace niemal caly znany im wowczas swiat, a rozpadlo sie po smierci przywodcy, przy czym zlota orda zostala pokonana przez - wowczas malutka moskwe...
Lepiej rozwijac to co sie ma, przyklad - prusy, Zakon Krzyzacki. Ew. patent imperium Brytyjskiego(niewykonalny juz w dzisiejszych czasach, o ile nie wybuchnie atomowa wojna swiatowa) czyli rozwiniete centrum i duzy teren ustawiony pod eksploatacje.
A tak naprawde, to nie trzeba, zadnej specjalnej polityki, zeby Polska wrocila na nogi, wystarczy wziac przyklad z dawnej Angli, wczesniejszego imperium brytyjskiego, czy tez powojennych RFN'now, czyli zmniejszyc podatki, odjebac sie od obywateli, i zajac tym czym panstwo powinno sie zajmowac, czyli wojskiem, policja, prawem, sadami, administracja, i budowaniem drog jesli zajdzie taka potrzeba, nie jestesmy Afryka, zeby bylo nam potrzeba specjalnych dyrektyw, by wyjsc z szalasu.

Pozdrawiam

savage1234

2014-02-20, 20:48
Jak chcecie tak jak na mapkach to możecie co najwyżej w Europę Universalis pograć :P

Parzo

2014-02-21, 00:57
Ja chce by pomorze było osbnym państwem, nie chce by było rządzone przez bande na wiejskiej :( Przynajmniej by był port i to nie jeden ktory by działał... a tak to ch*jnia :roll:

oc...........an

2014-02-22, 19:28
@j***ćCyganów no k***a rzeczywiście zawsze xD Weź tępy matole sprawdź kto w ogóle założył Lwów i ile czasu był w rękach cebul. Żałosny jesteś.

whitetooth

2021-05-03, 20:43
Z Ukrainą trzeba zamknąć granice na stałe. Co nam po Lwowie? Ile na zadnieprzu było polskiej własności, a ile zburzono zabytków kultury. Korsuń? Chersoń? Żytomierz, Czarbobyl? Ukraińce to mongolskie geny i to stepowe mściwe podejście do innego człowieka. Słowianie to tylko po matce są. Półsieroty. Oni nigdy się nie zasymylizują z nami. Te wredne geny zawsze wyjdą. Tfu. Ukraińce zawsze będą mordować. Najważniejsze, aby swoich, nie innych. To dzika nomadzka Azja, nie Europa. A nawet nie Chrzescijaśnka. Pop zbuduje złotą cerkiew i git. Rozgrzeszenie jest.
Zamknąć granice. Nie wpuszczać, wyganiać kijem.

T3RMINATOR

2021-05-05, 14:38
whitetooth napisał/a:

Z Ukrainą trzeba zamknąć granice na stałe. Co nam po Lwowie? Ile na zadnieprzu było polskiej własności, a ile zburzono zabytków kultury. Korsuń? Chersoń? Żytomierz, Czarbobyl? Ukraińce to mongolskie geny i to stepowe mściwe podejście do innego człowieka. Słowianie to tylko po matce są. Półsieroty. Oni nigdy się nie zasymylizują z nami. Te wredne geny zawsze wyjdą. Tfu. Ukraińce zawsze będą mordować. Najważniejsze, aby swoich, nie innych. To dzika nomadzka Azja, nie Europa. A nawet nie Chrzescijaśnka. Pop zbuduje złotą cerkiew i git. Rozgrzeszenie jest.
Zamknąć granice. Nie wpuszczać, wyganiać kijem.



Weź rozbieg i biegnij w kierunku najbliższej ściany.