18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszędzie to samo

Reginald911 • 2014-02-19, 22:09
Dookoła w mediach (jak i niestety tutaj też :roll: ) pełno informacji na temat tego co się dzieje na ukrainie,bo przecież w POlsce tak zajebiście jest i nie ma żadnych probemów ( mój kraj taki piękny.. )


I tutaj po raz kolejny chciałem nawiązać do historii i pokazać jak powinna wyglądać mapa Polski:




di...........os

2014-02-20, 08:22
CYCONAUTA napisał/a:




podstawa do uznania panstwa za swiatowa potege jest sila militarna i gospodarcza oraz panujacy ustroj. w porownaniu do innych panstw europy, owszem byla potega. od swiatowej czolowki rowniez nie ostawala.

dzisiejszy ustroj nie pozwala ani na szczescie obywateli ani na zwojowanie swiata



Zeszła opoka poprzewracała ludziom w głowach, a ci nie potrafią się wyzwolić z tego imperialistyczno-komunistycznego myślenia. Ciebie się wyleczyć już chyba nie da (patrz: wiara w siłę militarną).

Zalecam ci dziesięciokrotne przeczytanie postu Dobrutro. Jak skończysz, przeczytaj np. wspomnianych przeze mnie Modrzewskiego, czy Orzechowskiego, może jeszcze "Boże igrzyska". I wreszcie, zabierz się do studiowania stosunków międzynarodowych ostatnich pięćdziesięciu lat. Z Bogiem.

vodoslav

2014-02-20, 08:46
Ciekawe co by zostało z Polski, a także pewnie wiekszości Europy po takim przejęciu Lwowa, Wilna itd.
Nie macie wrażenia że to co sie wydarzyło w przeciągu ostatnich lat do czegoś zmierza? Mówię tu o zmianach w rządach państw isamskich (tfu k***a), "przyjacielskich ćwiczeniach" militarnych z byłym cccp( ...), niewyjasnionych katastrofach lotniczych, samobójstwach osób powiązanych ze śledztwem, swiatowym kryzysie gospodarczym, braku zasobów, przeludnieniu... Lista jest tak długa że aż nie chce mi się dalej wymieniać. A dziś trwa wojna domowa na Ukrainie. Jako ekspert stwierdzam ze napewno rozprzestrzeni się dalej. Do akcji wkroczy Rosja. przypadkiem zagarnie połowe Polski, bo ukrywamy Ukraińców.
Wtedy pójdzię już z górki. Ci co przeżyją ataki nuklearne, biologiczne oraz lewaków, zginą z powodu chorób, braku słońca (nie da rady spokojnie się poopalać w towarzystwie opadu radioaktywnego) oraz głodu.
Powodzenia w odzyskiwaniu odwiecznej Polskiej ziemi!

xS...........on

2014-02-20, 09:25
@quark

pie**olisz jak ksiądz na kazaniu.
ale tak naprawdę, żeby nie ciągły napływ ruskich ze wschodu, i ch*jowa pozycja strategiczna, pewno nie mielibyśmy co robić z tymi z zachodu i wersja "POLAND STRONK" byłaby bliżej prawdy.

LucaBrasi

2014-02-20, 09:38
Widzę, że niektórych już ostro poj***ło :D

Są zajęci swoimi sprawami? To kosa w plecy i zajmujemy Lwów. Będą nam wdzięczni do końca swoich dni. POLAND STRONK, jazda i podbijamy cały świat!!

Kacu63

2014-02-20, 09:59
Polacy chcieli by tylko odzyskiwać ziemie, które "należały" do nas, ale nic o oddaniu ziem które do nas nie nalezały.
"Kraj piękny tylko ludzie k***y"

bowmanek

2014-02-20, 11:20
Nie ma mowy o odzyskaniu jakichkolwiek ziem. Inne państwa na to nie pozwolą. Z resztą po co nam te tereny?

W Polsce może być to samo co na Ukrainie, jak państwo już nie będzie miało czego kraść (OFE) i prywatyzować (sprzedajmy coś co generuje 2 mld zysku rocznie za 10 mld, i tak jak to wszystko pie**olnie, to nie będziemy u władzy), będzie odwalało takie akcje jak z tworzeniem konkurencji dla KGHM, czy dalej podwyższało podatki, aby jeszcze bardziej rujnować gospodarkę.

Nie lubię Niemców, ale podziwiam ich za to, co osiągnęli. Malutkie Prusy były zajebiście zarządzane, zjednoczyły liczne księstwa germańskie, potem tylko zmuszenie Austrii do współpracy i mamy liczącą się siłę. Następnie kolonie i już mamy jedno z najpotężniejszych państw na świecie. Rozpoczęli 2 największe konflikty w historii, oba przegrane, mieli gorsze lata jak ogromny kryzys między wojnami. W ogólnym rozrachunku wyszli na tym wszystkim bardzo dobrze i dziś są bardzo silną stroną w UE, a co za tym idzie na świecie również mają znaczenie. A Polska, była wspaniałym krajem, ale cholerne przywileje szlacheckie zrujnowały wszystko. Nasza historia potoczyłaby się zupełnie inaczej gdyby nie pie**olona demokracja szlachecka.

weltmajster

2014-02-20, 11:50
Patrząc na "klasę polityczną" zarządzającą naszym pięknym krajem po 1945 r. to cieszcie się, że w ogóle istniejemy.

hogg

2014-02-20, 12:20
A na ch*j taka wielka Polska. Ja bym stawiał na jakość a nie na ilość (wielkość)

Linneus

2014-02-20, 12:47
Panowie, pokazujecie że polska świadomość polityczna się zatrzymała na poziomie mrzonek sprzed pół dekady. Ziemia? Potęga? Polska Strong? Pos*ało was? Co z tego, że zassiecie kilka wojewódstw z tymi 'złożami mineralnymi' skoro i tak nie macie kapitału, żeby je eksploatować? Niemcy, o wiele bardziej od nas zaawansowane przez dwadzieścia lat lały gotówkę z grubej rury we wschodnie landy, a do tej pory jak zjedziesz z autobahny to jest na wschodniej wsi bida i socjal. No to wyobraźcie sobie, że Polska, która łata dziurę budżetową dywidendami z NBP-u, jednorazowymi zagrabieniami (OFE, lasy państwowe) miałaby zapewnić polskie świadczenia socjalne zachodnioukraińskiej wsi. Śmiech, ku*wa na sali.


I jeszcze jedno: 'bonusem' za przejęcie chociaż jednej ukraińskiej wsi jest to, że nagle w Polsce znajdą się: a/ ukraińscy nacjonaliści (i nie bredźcie mi tutaj o nowej berezie, bo jak kiwniesz na nich palcem to Zachód Cię zaszczuje, a w przeciwieństwie do Rosji i tak nie moglibyśmy sobie pozwolić by mieć ich gdzieś), b/ ukraińska korupcja z mafią, skorumpowanymi politykami lokalnymi i oligarchami c/tabuny ukraińców, którzy jak horda ruszą na zachód jak tylko dostaną obywatelstwo UE, zostawiając nam tylko starców, degeneratów i nacjonalistów.

Ale przejmujcie sobie nawet Ural, osobiście już mi to lata.

Siedem

2014-02-20, 13:03
quark napisał/a:

Wg mnie tak powinna wyglądać :jezdziec:

Obrazek


Nazis

2014-02-20, 13:39
8 to Ci się ostro poj***ła kretynie. Brzydgoszcz ? Jebie Cie ?

noctis14

2014-02-20, 14:39
quark napisał/a:

Wg mnie tak powinna wyglądać :jezdziec:

Obrazek



Uważam tak samo, aczkolwiek w większej części, sami sobie jesteśmy winni że tak nie wygląda.

JebaćCyganów

2014-02-20, 14:40
@DUSTDEBIL
Lwów zawsze był polski k***a, co nawet widac na zalaczonej wyzej mapce, nie byl w zadnym wielkim ksiestwie litewskim klamco, a dodatkowo o slasku nie mowil churchill tylko lloyd george nieuku.

Catacombe

2014-02-20, 15:56
Wy na serio chcielibyście Lwów? Mało wam biedy? To wyjaśnia wielodzietne patologiczne rodziny. Mam mało pięniedzy? A najebie sobie kolejne dziecko. I w tym wypadku tak samo, ch*j nam z Ukrainy skoro ta jest biedniejsza od Polski.
I jeszcze 40 milionów Ukraińców wk***ionych na swoich zaborców (Polska).

Zajebisty pomysł, zajebisty.