18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspinanie się

~_Yarko_ • 2020-03-03, 16:29

Ładnie chrupnęło.

Wiewór

2020-03-04, 09:54
mesjans napisał/a:

Najpierw się głodzą nie dostarczając organizmowi witamin a swoim kościom odpowiednich minerałów



Stary ona wygląda na troszkę przekarmioną :D

youzeck1984

2020-03-04, 10:11
mesjans napisał/a:

Najpierw się głodzą nie dostarczając organizmowi witamin a swoim kościom odpowiednich minerałów, potem jak dieta nie pomaga idą ćwiczyć na siłkę robiąc ćwiczenia których nie powinny. Wspinanie się po linie obciąża najbardziej górne partie mięśni a jej trzeba odchudzić dolną. Jak dobrze że żrę co chcę, ile chcę, zapijam to browarem i jestem chudy. Pozdro dla grubasów.



Kolego, a od kiedy to tłuszcz można palić miejscowo??? Myślisz ze jak będziesz robił 1000 brzuszków dziennie to będąc grubasem kratkę na brzuchu zrobisz...? Tłuszcz się pali na całym ciele równomiernie. Przy zachowaniu odpowiedniego deficytu kalorycznego oczywiście. Tak, jestem ekspertem.

Wpfight

2020-03-04, 15:16
mesjans napisał/a:

Najpierw się głodzą nie dostarczając organizmowi witamin a swoim kościom odpowiednich minerałów, potem jak dieta nie pomaga idą ćwiczyć na siłkę robiąc ćwiczenia których nie powinny. Wspinanie się po linie obciąża najbardziej górne partie mięśni a jej trzeba odchudzić dolną. Jak dobrze że żrę co chcę, ile chcę, zapijam to browarem i jestem chudy. Pozdro dla grubasów.



Z powyższym się zgodzę, ale to, że jesteś chudy, nie znaczy, że jesteś zdrowy skoro żresz byle co i jeszcze zapijasz browarem.

Magsurf

2020-03-04, 17:02
mesjans napisał/a:

Najpierw się głodzą nie dostarczając organizmowi witamin a swoim kościom odpowiednich minerałów, potem jak dieta nie pomaga idą ćwiczyć na siłkę robiąc ćwiczenia których nie powinny. Wspinanie się po linie obciąża najbardziej górne partie mięśni a jej trzeba odchudzić dolną. Jak dobrze że żrę co chcę, ile chcę, zapijam to browarem i jestem chudy. Pozdro dla grubasów.



Do czasu. Też tak miałem. Pewnego razu obudziłem się, spojrzałem w lustro i byłem już po prostu gruby. Ale ch*j, dalej pije piwo i jjem co chce.