18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspinanie się

~_Yarko_ • 2020-03-03, 16:29

Ładnie chrupnęło.

dżonyłojlker

2020-03-03, 16:58
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Dzieciństwo przed komputerem, zero ruchu, ale teraz będę fitnesską/crossfiterką na insta (czy co tam teraz jest modne).

mesjans

2020-03-03, 17:03
Najpierw się głodzą nie dostarczając organizmowi witamin a swoim kościom odpowiednich minerałów, potem jak dieta nie pomaga idą ćwiczyć na siłkę robiąc ćwiczenia których nie powinny. Wspinanie się po linie obciąża najbardziej górne partie mięśni a jej trzeba odchudzić dolną. Jak dobrze że żrę co chcę, ile chcę, zapijam to browarem i jestem chudy. Pozdro dla grubasów.

kwas79

2020-03-03, 17:22
Jak to mówi Cejrowski: "rąsia".

Juzwa

2020-03-03, 17:23
Jakby jej tę linę podpalić, to by poszła w górę jak prom kosmiczny.

TorkilKoval

2020-03-03, 17:27
Przecież ona gruba jest. Co wy o braku witamin? Zwyczajnie kości sadła nie utrzymały!

vl...........00

2020-03-03, 17:44
TorkilKoval napisał/a:

Przecież ona gruba jest. Co wy o braku witamin? Zwyczajnie kości sadła nie utrzymały!



Dużo cięższym koksiarzom się kości nie łamią przy jeszcze większym obciążeniu. Kości z porcelany od ch*jowego żarcia z fast fooda i papki do odgrzania w mikrofali.

Grzechuj

2020-03-03, 17:44
Faktycznie dziwne . Wygląda z daleka na złamanie szyjki chirurgicznej kości ramiennej. Zwróćcie uwagę tuż po złamamiu jak ta ręka straciła na uścisku i zrotowała się ma zewnątrz :mrgreen:
Myślałem ,że spadnie :mrgreen:
Co do przyczyn to dużo gdybania - może być złamanie patologiczne a przyczyn pełno od diety ubogiej w wapń , osteomalację , osteoporozę na tle zaburzeń przytarczyc , zmiany nowotworowe (łagodne jak i złośliwe) itd Lub po prostu gruba była i kość nie wytrzymała ;-)

Krzysztof3

2020-03-03, 17:51
Drze to mordę jakby się jej łeb urwał.

_Gentleman_

2020-03-03, 17:52
o k***a xD
będzie przerwa od ćwiczeń o ile jeszcze wróci xD

vodka81

2020-03-03, 17:58
te to są zdolne xD

EvilDog

2020-03-03, 18:03
To się tak da ?!

hanney

2020-03-03, 18:22
Grzech*j napisał/a:

Faktycznie dziwne . Wygląda z daleka na złamanie szyjki chirurgicznej kości ramiennej. Zwróćcie uwagę tuż po złamamiu jak ta ręka straciła na uścisku i zrotowała się ma zewnątrz
Myślałem ,że spadnie
Co do przyczyn to dużo gdybania - może być złamanie patologiczne a przyczyn pełno od diety ubogiej w wapń , osteomalację , osteoporozę na tle zaburzeń przytarczyc , zmiany nowotworowe (łagodne jak i złośliwe) itd Lub po prostu gruba była i kość nie wytrzymała



Ahahaha, złamanie szyjki chirurgicznej xD Jesteś chyba upośledzony chłopczyku.
Widziałeś kiedyś osobę z przerzutami do kości ramiennej, które są w stanie fizycznym ogólnie dobrym? Nie? No ciekawe czemu. xD
Wiesz w ogóle w jakim mechanizmie następuje uszkodzenie kości w przypadku nowotworów? Nie? To polecam Patologie Robbinsa.
Osteoporoza u kobiety między 20-35 rokiem życia? Ja pie**ole.
Osteomalacja? U 20-35 letniej opalonej kobiety? XD
Wiesz w ogóle za co odpowiada wapń w osoczy, że w ogóle podejmujesz temat zaburzeń przytarczyc? XD By miała j***ną tężyczkę i by zdechła, nie mówiąc o wpływie na OUN, ObUN i in. efekty zaburzeń gospodarki wapniowej.

Stawiam na okolice bruzdy nerwu promieniowego, jedne z najsłabszych miejsc w obrębie kości ramiennej.
Przyczyna bezpośrednia?
- Przeciążenie mikroarchitektury przez mięśnie zginacze kończyny górnej (pewnie głównie przez ramienno-promieniowy, kruczoramienny i biceps brachii)

Pośrednio:
- Jednostajne ćwiczenia na górne partie ciała (co powoduje zmianę mikroarchitektury kości i nierównomierny wzrost wytrzymałości kości, mięśni i ścięgien)
- Niedoleczony uraz kości ramiennej
- Nagły skurcz tężcowy z jednoczesnym, odruchem miotatycznym (nie pamiętam czy ujemnym czy odwróconym, ale pewnie którymś z nich, plus reakcja obrony mięśniowej) - co dobiło akcje do końca
- coś tam coś tam miała pecha

PS Idź może poczytaj trochę poważnej literatury, bo z takimi strzałami to jesteś tak poważny jak gimnazjalista, który mówi, że delta 9 THC jest bezpieczne i wcale nie jest od niego uzależniony.