18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wsiąść do pociągu byle jakiego..

riper • 2017-11-30, 23:20


..Trzymając w ręku kamień zielony.. Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle :amused:
Nie znalazłem po tagach

Mors_Nigra

2017-12-01, 22:13
zielak300 napisał/a:



Pewnie należysz do tej grupy wyzwolonych małolatów, która szkaluje Papieża Polaka i uważa się za niesamowicie dojrzałą i inteligentną ponieważ potrafi sprowokować ciemnote tymi "inteligentnymi" wpisami.

Memy z Hitlerem mnie śmieszą, z Hitlera można się śmiać. Nie można śię śmiać natomiast z ludzi idących na śmierć.

Pewnie nie masz za wiele wiedzy w temacie, więc cie uświadomie.

Obrazek

Dzieci które widzisz, kilka minut po wykonaniu tego zdjęcia, zostały oddzielone od matek i maksymalnie do godziny były palone w piecu. (Chociaż fakty mówią że cała procedura od przyjazdu pociągu do palenia w piecu to czasami nawet 30 minut).
Matka jeżeli była wystarczająco młoda, szła do pracy, ale i tak w krótce umierała ze względu na ciężkie warunki i fakt że wiedziała co stało się z jej dziećmi.

Ścierwem jest człowiek którego może to śmieszyć.

Pudło kolego. Strzelaj dalej, i wmawiaj sobie jaką tylko bzdurę chcesz, żeby poczuć się lepiej. Już Ci kolega poniżej wyjaśnił, że nie śmiejemy się z tych ludzi, śmiejemy się z dowcipu, który notabene faktycznie jest suchy ale ch*j tam. Nie potrafisz oddzielić tych dwóch rzeczy, to się k***a nie śmiej, ale się do ch*ja pana odpie**ol on nas!!!

remi1982

2017-12-01, 22:15
Demondemidi napisał/a:



Jak się nie podoba to kwejk czeka na nowych wyznawców!



Uuu odezwał sie sadol pełną gebą. Drogi ignorancie. Sadol, kwejk i jeb z dzidy to w sumie to samo. Jeden właściciel, powtarzalne tematy. Wiec nie pie**ol prosze, że sadol to taka wyjątkowa stronka. Był nią może kiedyś. Teraz sadol to kwejk 2 i tyle. Wiec byłbym rad, gdybyś nie pie**olił wiecej głupot.

ab...........85

2017-12-01, 22:56
To nie jest czarny humor tylko prymitywizm i debilizm niedorozwiniętych pajaców z umysłem 14 latka. "Patrzcie jaki jestem k***a buntownik, śmieję się z masowej zagłady niewinnych ludzi". Właśnie ch*ja wiecie o czarnym humorze, jeśli to jest dla was czarny humor. Holocaust i obozy zagłady to nie temat dla żartów, w szczególności dla Polaków, bo jakby któryś niedouczony nie wiedział to przypominam że nas Polaków te wydarzenia z lat 1939-1945 szczególnie mocno dotknęły. Gdyby mój dziadek spotkał tego pryszczatego ku*asa który się bawi w taką twórczość to by go zaj***ł na miejscu. Tak po prostu dla zasady. Bo przeżył wojnę, wie z czym to się wiąże i bynajmniej nie jest to dla niego powód do żartów.

Mors_Nigra

2017-12-01, 23:20
To jak to nie jest dla niego temat do żartów to niech nie żartuje. I wara od innych.

KlichuKosi

2017-12-02, 00:44
ludzie na tej stronie mówią o szacunku, dobra sprawa hahaha :D

Tomikchomik1

2017-12-02, 10:01
Ten piękny ból dupy w komentarzach, bo ktoś się śmieje z palenia śmieci...żydów ^^

kuszela

2017-12-02, 10:36
oczy mnie myla czy fantastico tam jest na zdjeciu

komin321

2017-12-02, 12:20
wyjuz jestescie ebanymi skurrrwysynynami wiec prosze zachowajcue jakas godnosc i nie piszcie ze ten post to jakies skuuuwysynstwo i przesada.... bo to ze tam ginelo ludzi miliony i jest o tym w ksiazce do histori to nie znaczy zeto sa jacys inni ludzie od przechodnia w brazyli napadnietego... kazdy czliwiek jest taki sam... wiec jezeli walicie do brazyliano to niech was nawet sumienie tutaj nie rusza boi tak jestescie smiecmi bez sumienia... albo ze wszystkich albo z nikogo...

mit2

2017-12-02, 12:39
komin321 napisał/a:

kazdy czliwiek jest taki sam...


:ubawdolez: Toś pojechał po bandzie. Otóż mój drogi analfabeto, każdy człowiek jest inny, ba - ludzie nie są równi i są ci bardziej i mniej wartościowi.

KociBolec

2017-12-02, 14:07
Na temat mema się nie wypowiem ale wszedłem tu dla gównoburzy i się nie zawiodłem.


TB303

2017-12-02, 15:13
komin321 napisał/a:

kazdy czliwiek jest taki sam


Fajnie wiedzieć, że według siebie jesteś na takim samym poziomie co menel spod monopolowego :lol:

W sumie, biorąc pod uwagę pisownię i ripostę wyżej - jesteś niżej od menela.

mit2

2017-12-02, 15:51
komin321 napisał/a:

koncertowo zaorany


Haha, dobre :lol:
Zabawny jesteś. Nie myślałeś o karierze klauna?
Tylko skończ podstawówkę, bo dzieci chyba nie przyjmują ;-)

suborg

2017-12-03, 10:24
Polskie obozy zagłady