18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wsiąść do pociągu byle jakiego..

riper • 2017-11-30, 23:20


..Trzymając w ręku kamień zielony.. Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle :amused:
Nie znalazłem po tagach

~tip.top

2017-12-01, 13:16
goldroger1234, niestety większość ma tzw. podwójne standardy.

Kadan

2017-12-01, 13:24
Oho żydowskie nasienie się odzywa na sadolu, że wyczuwają antysemitzym... Powiem tyle, że Hitler ładnie malował. :krejzi:

Emanuell

2017-12-01, 13:29
Nie śmieszy mnie to, ALE to nie znaczy że tego na sadistiku nie powinno być, ALE uważam, że negatywne komentarze od niektórych także są zrozumiałe.

A jak ktoś już ma tak ogromny ból tyłka i nie będzie mógł spać dzisiejszej nocy myśląc "no jak on mógł, no JAK ON MÓGŁ KURRRNA... to niech tu nie wchodzi lepiej dla własnego zdrowia. W sumie po to ta strona jest aby szokować.

W sumie z idei dowcipu, to kolega autor ładnie wykminił. Aż się boję, co tam dalej może się kryć :D

Litwin88

2017-12-01, 13:44
Zbulwersowany Sadistic to naprawdę jest jakiś ewenement natury.

janlew

2017-12-01, 14:16
Litwin88 napisał/a:

Zbulwersowany Sadistic to naprawdę jest jakiś ewenement natury.


To nie ewenement. Myślisz że agentura, wyssysająca szekle z obciętego napleta Sorosa, to co robi między antypolskimi marszami?

banerr

2017-12-01, 14:21
Było, minęło na ch*j drążyć temat. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.

beegos

2017-12-01, 14:23
Tu jest sdistick po to się tu chodzi żeby wszelkie formy etyczne,moralne zostawić za drzwiami.

Ma...........gw

2017-12-01, 14:28
Malarz nie wiedział o Holocauście.





:mikolaj:

Manowarrior

2017-12-01, 14:53
Konduktorze łaskawy
byle nie do Birkenau

zielak300

2017-12-01, 14:59
Studiuje w stanach. Musząc wypełnić wymagania uniwersytetu, poza kierunkowymi musze robić różne przedmioty, takie jak literatury amerykańskie i historia USA/Europa. Na ten semestr wziąłem sobie Historie Europy od Kopernika do Hitlera. Wczoraj facet wyskakuje z rewelacją, że siostrzenica Hitlera Gelli, sikała i srała na furera, który tylko tak mógł osiągnąć orgasm.

No k***a, jak interesuje się drugą wojną a szczególnie nazistoskimi niemcami, przez wiele lat ogladajac rozne zaklamane i mniej zaklamane dokuemnty, nigdy nie słyszałem ze Hitler był pojebem seksulanym. Wręcz przeciwnie, w dokumencie "Hitler - Narkoman", pokazują dokumenty medyczne hitlera, które mówią że furer nie jest dewiantem i ma normalną zdrową orientacje heteroseksualną.

Profesorzy historii w USA szkalują Fhurera, trzeba coś z tym zrobić.

beegos

2017-12-01, 15:05
A poztym nie m dowodów że Adolf wiedział.

~Angel

2017-12-01, 15:18
Makonen napisał/a:

Wziąć do k***y



Wziąć to ty możesz ch*ja do gęby jeżeli lubisz :lol:

poligon6

2017-12-01, 15:42
"nigdy nie słyszałem ze Hitler był pojebem seksulanym."

On tylko pukał swoja kuzynke, której kasał oddawać na siebie mocz, do tego małoletnią, która popełniła samobójstwo, potem zadawal się z kolejna 16 latka. Wreszcie przyszła kolej na ewe braun która na wstępie ich znajomosci też chciała popełnic samobójstwo, a tak pozatym był to normalny facet.

"normalną zdrową orientacje heteroseksualną. "

W której obrebie tez istnieja dewiacje.

Co do szkalowania hitlera to w tej dziedzinie wystrczy popatrzec na fakty, to ze do pewnego mometu był skytecznym politykiem i strategiem politycznym nie znaczy że był całkiem normalny.