18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wsiąść do pociągu byle jakiego..

riper • 2017-11-30, 23:20


..Trzymając w ręku kamień zielony.. Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle :amused:
Nie znalazłem po tagach

motłoch

2017-11-30, 23:22
no trochę sk***ysyństwo, ale z drugiej strony po to tu wchodzę :D

remi1982

2017-11-30, 23:51
Sadol, rozumiem. Czarny humor i te sprawy, też to lubie. Ale kpiny z milionów ofiar, jakoś mnie nie bawią. Taki poziom szkoły podstawowej i nedzy umysłowej autora.

mayko

2017-12-01, 00:07
A ile dziecko masz latek ?? Jak nauczysz się szczać bez podniesionej nogi to wróć na sadistic.pl

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-01, 07:06
mayko napisał/a:

A ile dziecko masz latek ?? Jak nauczysz się szczać bez podniesionej nogi to wróć na sadistic.pl




Wiewór

2017-12-01, 07:15
Ludzie kpiący z holocaustu są dla mnie bydlętami, śmieciami, podludźmi.
To nie jest czarny humor tylko zwykły brak szacunku, empatii. Największy możliwy prymitywizm.
Pojedź sobie k***o na wycieczkę do Auschwitz i zobacz to na własne oczy jak cię to bawi.
Temat powinien zostać usunięty a zamieszczający ukarany kagańcem na 30 dni.

parolpl

2017-12-01, 08:32
Serio, nawoływanie do cenzury? Was teatrzyk zwerbował czy co?

nowynick

2017-12-01, 08:33
kogoś serio to śmieszy?

parolpl napisał/a:

Serio, nawoływanie do cenzury? Was teatrzyk zwerbował czy co?



teatrzyka to mam nadzieję teraz cwe*ą w pierdlu, co innego czarny humor, co innego kpienie z mordowania naszych obywateli przez to bydło zza Odry.

hitec

2017-12-01, 08:43
Riper! Was machst du?!

A tak serio - ch*jnia w ch*j.

~Angel

2017-12-01, 09:10
Będziesz smażył się w piecu za to :evil:


poligon6

2017-12-01, 10:19
Rozumiem jazdę z żyda Sorosa, Rotshilda i innych kanali. Rozumiem że ktoś może uwazac izrael za rosadnik zła na bliskim wschodzie. Może ktoś nawet nie lubic z założenia całej nacji bo ch*j i tyle.

Jednak w tym przypadku ofiarami byli zwykli ludzie, a żydowscy bankierzy siedzieli za oceanem i liczyli zielone. A jak komus jest do smiechu to niech najpierw przeczyta "Sonderkommando", albo przynajmniej wybierze sie do Oświecimia. Bo w tej chwili sądze ze autor reprezentuje poziom gimbazy.

Swoja droga ciekawe jakby się poczuł jakby ktoś wstawił podobny mem odnosnie rzezi wołynskiej zaczynajacy sie "siekiera, motyka...." W rytm warszawskiej przyspiewki.

janlew

2017-12-01, 10:29
Abraxus napisał/a:

Ludzie kpiący z holocaustu są dla mnie bydlętami, śmieciami, podludźmi.


Hahaha, no proszę, to jednak sadolowe lewactwo ma jakąś etykę? Już wiemy jaką...
Czy do większego i pierwszego holokaustu białych Rosjan też tak żydzi etycznie podchodzicie? Bo udział wasz w nim był, ogromny.
Co do ofiar nie waszych, a Niemieckich/Nazistowskich:
1. Niemcy zabili najpierw miliony Polaków, którzy stawali w obronie swoich kobiet, dzieci i ojczyzny. W tym i w waszej.
2. Później dopiero zaczęli niemcy zabijać kobiety i dzieci żydowskie, które Judenraty same oddawały. Często ich właśni ojcowie z Milicji Żydowskiej wydawali własne żony i dzieci, świadomie lub nie, jak np. Calek Perechodnik. A ile było takich ludzi jak Stella Kübler, hoho. Polacy strali się radować ilu się da, i dla tego jest ich najwięcej w gronie sprawiedliwych wśród narodów świata. Belgowijska czy Francuska milicja sama żydów Niemcom wyłapywała i dostarczała.

Nie śmiej więc jakichkolwiek ludzi, a szczególnie Polaków nazywać bydłem i podludźmi, stawia cię w jednym szeregu z bolszewikami i nazistami. My nie robiliśmy holokaustu ani rosjanom, ani żydom i palestyńskim dzieciom też bomb na głowy nie zrzucamy.
Nie masz moralnego prawa udzielać Polakom, nagan czy zaleceń z zakresu etyki, żaden z was nie ma.

~tip.top

2017-12-01, 12:53
Abraxus napisał/a:


To nie jest czarny humor tylko zwykły brak szacunku, empatii.




Makonen

2017-12-01, 13:09
Wziąć do k***y

goldroger1234

2017-12-01, 13:11
To Ooburzenie na sadisticu jest dla mnie troche niezrozumiale.......... sumienie was gryzie po zydach zagazowanych w obozach koncentracyjnych ale np. padajace z glodu dzieci w afryce sa juz w ch*jjjjj smieszne ? Poprostu hipokryzja jak dla mnie (przynajmniej u niektorych)