18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WRÓG WEWNĘTRZNY

Pan_Generał • 2013-05-24, 11:17
Islam w Europie...Poprawność polityczna , mutikulti i jakie efekt? Ręka w nocniku.
Czy nie jest już za późno???

mayones23

2013-05-24, 11:56
Widze, że akcja propagandowa udała się w 100 procentach;]

snik0

2013-05-24, 12:58
Zaś ten cep trep

16 to nie jest biały dzień to jest 5 o'clock tea

Suka_Blyat

2013-05-24, 13:38
snik0 napisał/a:

Zaś ten cep trep

16 to nie jest biały dzień to jest 5 o'clock tea


5 o'clock to jest 17 :roll:

hamusq

2013-05-24, 13:48
Super, bosko, jak to dobrze, ze ktos dodal kolejny filmik z jakiegos nudnego i zj***nego vloga...

hudziel

2013-05-24, 13:54
hamusq napisał
Cytat:

Super, bosko, jak to dobrze, ze ktos dodal kolejny filmik z jakiegos nudnego i zj***nego vloga...



wolałbyś żeby koleś mówił na tle wybuchu a dz**ki wyskakiwały z tortu żeby nie było tak nudno ?

-Pepe-

2013-05-24, 14:25
Szacun dla byłego strzelca wyborowego, pamiętam jak opowiadał o SVD :) Tak swoją drogą dlaczego do k***y nędzy nie ma kary śmierci? Wiedzieliby że zabijając kogoś skazują siebie na śmierć, stawiam że byłoby mniej zabójstw.

KuroNoTenshi92

2013-05-24, 14:37
To już wiemy kogo wybieramy na prezydenta :D
Orędzie pierwsza klasa i poprawne politycznie.

DuckDodgers

2013-05-24, 14:38
Czekam na dzień w którym jedno z tysięcy takich nagrań wrzuconych do sieci coś zmieni. Ale piwo bo ma 100% racji.

op...........ve

2013-05-24, 14:41
kozojeby kozojebami ale robi się coraz gorzej...brudasy pie**olone się czują bezkarne robią co chcą a angole podkulają ogon...Jedyna nadzieja, że ludzie wyjdą na ulicę i sprawy wezmą we własne ręce...tak patrzę to na fb niejedno konto isllam will dominate whole world no k***a ! to krew człowieka zalewa jak na to patrzę...jak gość mówił wypie**olić to w p*zdu tylko zaraz problem bo prawa człowieka a pojeby z oraganizacji od tych spraw zaraz zrobią borutę, angielscy kibole powinni napie**alac ciapatych i tyle

Svetlan

2013-05-24, 14:47
Koleś robi zajebiste vlogi historyczne. Innych jego wypocin nie słucham. Nie chce mi się marnować czasu na poznawanie czyjejś opinii na dany temat...

Pan_Generał

2013-05-24, 14:51
Svetlan napisał/a:

Nie chce mi się marnować czasu na poznawanie czyjejś opinii na dany temat...



Dzięki temu w Polsce jest tylu idiotów :roll:

Magnetik

2013-05-24, 15:06
Czesc

Jestem z Londynu, i powiem wam cos... ja personalnie boje sie o zdrowie i zycie mojej dziewczyny kiedy sama wraca do domu w bialy dzien. A to dlatego ze islamisci juz w niektorych czesciach Londynu (szczególnie w East London, gdzie ja mieszkam) znecali sie, w tym gwalcili biale dziewczyny ktore nie nosily tego scierwa na glowie.

Codziennie moja dziewczyna jest dyskryminowana w koledzu do ktorego oboje uczeszczamy. Bialych ludzi w naszym koledzu jest ok. 50 (max). Powiedzmy ze 300 czarnych, a reszta ciapaci. W tym koledzu sa nawet specjalne pokoje w ktorych oni moga sie modlic. Pamietam raz jak stalem z nia przed takim pokojem, i nagle ktos ja z bara, oczywiscie typowy muslim w szmatach.

Raz stoimy sobie na przystanku, przechodzi mala grupka muslimow, w szmatach, i cos tam ze jestesmy bialymi scierwami, ze jacy to oni nie sa lepsi etc.

Z góry przepraszam za ortografie, przyjechalem do Londynu w wieku 11 lat a to bylo dobre 8 lat temu.


Piwo

2013-05-24, 15:31
Magnetik nie masz za co przepraszać, dobrze Ci idzie.
Nie możesz ciapatemu sprzedać buta na ryj nastepnym razem jak dostaneisz z bara?