18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WRÓG WEWNĘTRZNY

Pan_Generał • 2013-05-24, 11:17
Islam w Europie...Poprawność polityczna , mutikulti i jakie efekt? Ręka w nocniku.
Czy nie jest już za późno???

Is...........rr

2013-05-24, 17:08
Tamara89 napisał/a:



Człowieku czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o czym piszesz?
mam wrażenie że twoja cała wiedza pochodzi wyłącznie z tego portalu... weź lepiej sięgnij po książkę a nie pieprz głupot na poziomie gimbazy.

nie byłoby gejów... dla twojej wiadomości wiele źródeł podaje że sam Hitler był gejem co oczywiście zbulwersuje naszych sadolowych łysoli

jedno jest pewne - ten człowiek jest doskonałym przykładem dewianta - miał wiele zboczeń na tle seksualnym zdecydowanie gorszych od homoseksualizmu a bandę ignorantów odsyłam do wielu publikacji, które ukazały się na ten temat.



Kobieto, zacznij proszę używać mózgu od czasu do czasu, a przestać pisać jakieś śmieszne teorie.

Hitler był gejem? A niech sobie będzie, w każdym razie zakazał homoseksualizmu w Niemczech (mi to odpowiada). Cytat z wikipedii:
"Sytuacja homoseksualistów w III Rzeszy zdominowana była przez planową i zakrojoną na szeroką skalę akcję represji i eksterminacji prowadzoną przez nazistów w latach 1933-1945"

To ty udowodniłaś, że książkę od historii miałaś chyba w ręku w 4 klasie podstawówki.

gruchens

2013-05-24, 17:09
Chmiel i Max Kolonko - dwaj najbardziej ogarnięci ludzie w tym kraju.
Dlaczego w ogóle jedynym miejscem, w którym oni mogą być wysłuchani jest youtube, w którym giną w gigantycznym natłoku debilnych filmików, i bardzo niszowy Sadol? Oni powinni być puszczani w tv zamiast jakichś wszystkich tych Ibiszów, Prokopów, Olejników i innych wypacykowanych gwiazdorów, którzy tylko potrafią propagować co najwyżej lifting twarzy!

Tamara89

2013-05-24, 17:19
Nie martwcie się
w Polsce jest tak ch*jowo, że nawet ciapaty z kulawą nogą tu nie przyjedzie
także luzik arbuzik

"Kobieto, zacznij proszę używać mózgu od czasu do czasu, a przestać pisać jakieś śmieszne teorie.

Hitler był gejem? A niech sobie będzie, w każdym razie zakazał homoseksualizmu w Niemczech (mi to odpowiada). Cytat z wikipedii:
"Sytuacja homoseksualistów w III Rzeszy zdominowana była przez planową i zakrojoną na szeroką skalę akcję represji i eksterminacji prowadzoną przez nazistów w latach 1933-1945"

To ty udowodniłaś, że książkę od historii miałaś chyba w ręku w 4 klasie podstawówki."


Moje( ściśle mówiąc wcale nie są moje) - poczytaj coś wreszcie to może coś ci się rozjaśni. Teorie mogą być śmieszne przynajmniej nie są głupie i poniżej poziomu jak twoje.

zastanawiam się w czym ci przeszkadzają homo
ktoś cię skrzywdził w dzieciństwie ?



Is...........rr

2013-05-24, 17:30
Tamara89 napisał/a:



Moje( ściśle mówiąc wcale nie są moje) - poczytaj coś wreszcie to może coś ci się rozjaśni. Teorie mogą być śmieszne przynajmniej nie są głupie i poniżej poziomu jak twoje.



Po pierwsze twoja nieumiejętność cytowania na tym portalu zdaję się potwierdzać twój iloraz inteligencji.

Po drugie, czy może mi przypomnieć jedną z moich teorii? Bo mnie się zdaję, że pisałem o faktach.

gruchens

2013-05-24, 17:38
Że tak jeszcze się wtrącę - interesowałem się kiedyś biografią Hitlera. Zdecydowanie nie był gejem. Jedyne pewne przesłanki co do jego seksualności mówią, że z dużą dozą pewności był urynofilem - lubił jak się na niego sikało. Czytałem pracę naukową o tym i widziałem film dokumentalny o portrecie psychologicznym hitlera tworzonym jeszcze w trakcie II WŚ. I nie, to nie materiały propagandowe, tylko potwierdzane przez współczesnych psychologów teorie i to z mocnymi przesłankami w postaci biografii bodajże jego siostry, która popełniła samobójstwo (jego pierwsza partnerka do urynofilii) i relacji ludzi, którzy mieli pomniejszy kontakt z Hitlerem (m.in. obsługi hotelowe sprawdzające pościel po jego ślubie z Ewą Braun).

I uprzedzam - nie popieram faszyzmu. Jaki by nie był wybór Polski w kwestii wyboru sojusznika na II Wojnę Światową (a wybraliśmy najgorzej jak się dało - sojusz z dwoma krajami wyczerpanymi wojnami przeciwko rozkwitającym Niemcom. Co ciekawe - Hitler autentycznie chciał sojuszu z Polską! Słynny cytat "dajcie mi niemiecką technologię i polskich żołnierzy, a wygram każdą wojnę!" mówi sam za siebie) - stało się, więc dzisiaj tęsknota za nazizmem to z perspektywy Polaka hipokryzja i sprzedawanie pamięci o przodkach i ideałów własnego narodu.

I co do jeszcze większej dygresji - geje? Jak się r*cha się we własnej sypialni z kimś, kto chce się z nim r*chać, to niech się r*cha. Póki nie paradują z gumowymi ku*asami po ulicach wśród dzieci i nie wychodzą z propagandą do nierozumiejących w ogóle tematu dzieci, to absolutnie nic złego nikomu się nie dzieje.

Nihil

2013-05-24, 17:41
USA wpadło do ciapatych z armią, jełropa się dołączyła to teraz wpie**alają się do nas i płodzą jak króliki, wszystko ma swoją przyczynę - oni zostali zaatakowani to oni nam uprzykrzają życie. Co nie zmienia oczywiście faktu, że nie należy się bronić. Jak zwykle to Polacy zrobią tu porządek, by za jakiś czas wszyscy zapomnieli i jebli nam kolejny rozbiór. Czemu tak sądzę? Bo oni tak bardzo chcą przylizać się światu z tolerancją dla multi kulturowości, że sami sobie szkodzą.

Sadole wiedzą, że nie istnieje takie rozwiązanie. Zawsze będzie większość i mniejszość i to mniejszość musi się podporządkować i asymilować. Nie dajmy się zrobić hipisami w imię miłości, bo inne kultury to inna mentalność - oni tego nie docenią tak jak my tego chcemy.

Jeszcze jedna kwestia - Co będzie z Tatarami w obliczu tego jaki syf się na zachodzie dzieje.

Tamara89

2013-05-24, 17:43
"Po pierwsze twoja nieumiejętność cytowania na tym portalu zdaję się potwierdzać twój iloraz inteligencji.

Po drugie, czy może mi przypomnieć jedną z moich teorii? Bo mnie się zdaję, że pisałem o faktach."

tydzień temu założyłam konto i jestem tutaj może drugi raz

TAK nie potrafię cytować
szkoda mi czasu żeby wdrażać się w tą stronę bo z tego co widzę siedzą tutaj sfrustrowane cebulaczki twojego pokroju chwaląc hitlera, za przeproszeniem gówno wiedząc
ludzie , którzy walczyli o Polskę w grobach się przewracają kiedy widzą jakich "patriotów" mamy obecnie
Tfu!


Is...........rr

2013-05-24, 17:46
gruchens napisał/a:

Że tak jeszcze się wtrącę - interesowałem się kiedyś biografią Hitlera. Zdecydowanie nie był gejem. Jedyne pewne przesłanki co do jego seksualności mówią, że z dużą dozą pewności był urynofilem - lubił jak się na niego sikało. Czytałem pracę naukową o tym i widziałem film dokumentalny o portrecie psychologicznym hitlera tworzonym jeszcze w trakcie II WŚ. I nie, to nie materiały propagandowe, tylko potwierdzane przez współczesnych psychologów teorie i to z mocnymi przesłankami w postaci biografii bodajże jego siostry, która popełniła samobójstwo (jego pierwsza partnerka do urynofilii) i relacji ludzi, którzy mieli pomniejszy kontakt z Hitlerem (m.in. obsługi hotelowe sprawdzające pościel po jego ślubie z Ewą Braun).

I uprzedzam - nie popieram faszyzmu. Jaki by nie był wybór Polski w kwestii wyboru sojusznika na II Wojnę Światową (a wybraliśmy najgorzej jak się dało - sojusz z dwoma krajami wyczerpanymi wojnami przeciwko rozkwitającym Niemcom. Co ciekawe - Hitler autentycznie chciał sojuszu z Polską! Słynny cytat "dajcie mi niemiecką technologię i polskich żołnierzy, a wygram każdą wojnę!" mówi sam za siebie) - stało się, więc dzisiaj tęsknota za nazizmem to z perspektywy Polaka hipokryzja i sprzedawanie pamięci o przodkach i ideałów własnego narodu.

I co do jeszcze większej dygresji - geje? Jak się r*cha się we własnej sypialni z kimś, kto chce się z nim r*chać, to niech się r*cha. Póki nie paradują z gumowymi ku*asami po ulicach wśród dzieci i nie wychodzą z propagandą do nierozumiejących w ogóle tematu dzieci, to absolutnie nic złego nikomu się nie dzieje.



Zgadzam się w 100%. Ja w żadnym wypadku nie popieram nazizmu. Jednak taka poprawność polityczna serwowana w dzisiejszych czasach również prowadzi do katastrofy (a śmierć tego żołnierza to dopiero początek).

Tamara89, ja nigdzie nie chwalę Hitlera, naucz się czytać ze zrozumieniem.

gruchens

2013-05-24, 17:50
I żeby dyskusja poszła w stronę merytoryczną...
tak się cytuje:
Kod:
[quote="gruchens"]to jest cytat
i będzie trwał
póki nie trafi na klamerkę konczącą cytat[/quote]

a tak wygląda efekt powyższego:

gruchens napisał/a:

to jest cytat
i będzie trwał
póki nie trafi na klamerkę konczącą cytat


Tamara - ja też się z niektórymi na Sadolu nie zgadzam i żyję dalej. Dokładnie tak, jak w życiu :roll:
Edit:
O! Użytkownik usunięty. No to kontynuujmy dyskusję na temat filmiku. Żal taki przekaz zostawić bez porządnej dyskusji!

kretorek3

2013-05-24, 17:56
co za k***y j***ne. Sory, że to powiem, bo cytat który za chwile przytocze zawsze uważałem za bezsensowny, ale k***a "POLSKA DLA POLAKÓW"! Nie dajmy sie zislamizować, do k***y nędzy. Najpierw GB, Francja, a pozniej my.Wszyscy wiedzą, że Polacy to wbrew pozorom bardzo silny naród, tylko musi nam sie "zechcieć" i myśle że czas tego "zechcenia" jest coraz bliżej.

Eldar86

2013-05-24, 18:05
j***ć ich maczetami !

riczardson

2013-05-24, 18:57
@gurchens
"I co do jeszcze większej dygresji - geje? Jak się r*cha się we własnej sypialni z kimś, kto chce się z nim r*chać, to niech się r*cha. Póki nie paradują z gumowymi ku*asami po ulicach wśród dzieci i nie wychodzą z propagandą do nierozumiejących w ogóle tematu dzieci, to absolutnie nic złego nikomu się nie dzieje"

Sory, ale to już się dzieje, paradują z gumowymi ku*asami wśród dzieci, wychodzą z propagandą. Wyjdź na miasto w sobotni wieczór, czasami się rzygać chce. NIE dla homosiów i NIE dla muslimów.


Z tego wszystkiego (z powodu muslimów) za kilka lat wybuchnie wojna domowa. Ludzie tylko się muszą jeszcze bardziej podk***ić. Ciapate jak jeszcze coś odpie**olą to będzie hardkorowo.

T-Will

2013-05-24, 19:38
Magnetik napisał/a:

Czesc

Jestem z Londynu, i powiem wam cos... ja personalnie boje sie o zdrowie i zycie mojej dziewczyny kiedy sama wraca do domu w bialy dzien. A to dlatego ze islamisci juz w niektorych czesciach Londynu (szczególnie w East London, gdzie ja mieszkam) znecali sie, w tym gwalcili biale dziewczyny ktore nie nosily tego scierwa na glowie.

Codziennie moja dziewczyna jest dyskryminowana w koledzu do ktorego oboje uczeszczamy. Bialych ludzi w naszym koledzu jest ok. 50 (max). Powiedzmy ze 300 czarnych, a reszta ciapaci. W tym koledzu sa nawet specjalne pokoje w ktorych oni moga sie modlic. Pamietam raz jak stalem z nia przed takim pokojem, i nagle ktos ja z bara, oczywiscie typowy muslim w szmatach.

Raz stoimy sobie na przystanku, przechodzi mala grupka muslimow, w szmatach, i cos tam ze jestesmy bialymi scierwami, ze jacy to oni nie sa lepsi etc.

Z góry przepraszam za ortografie, przyjechalem do Londynu w wieku 11 lat a to bylo dobre 8 lat temu.



Zapisz się na pakiernie, sztuki walki i napie**alaj to ścierwo przy każdej okazji. A najlepiej to kup sobie karabin.

Pan_Generał

2013-05-24, 19:44
T-Will napisał/a:



Zapisz się na pakiernie, sztuki walki i napie**alaj to ścierwo przy każdej okazji. A najlepiej to kup sobie karabin.


A w wolnej chwili przesłuch*j sobie ten kawałek ;)