18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WRÓG WEWNĘTRZNY

Pan_Generał • 2013-05-24, 11:17
Islam w Europie...Poprawność polityczna , mutikulti i jakie efekt? Ręka w nocniku.
Czy nie jest już za późno???

alfLeso

2013-05-24, 15:48
Już kiedyś oglądałem filmiki tego kolesia. Koleś jest byłym operatorem jednostki specjalnej. Fajnie gada.

Soullavie

2013-05-24, 15:51
zaje*ać je*ane małpy bez właściciela

Uz...........su

2013-05-24, 16:13
Szczerze mówiąc jest to idealny moment by mogła wejść na scenę polityczną osoba pokroju Hitlera :) Ja nie mam tej charyzmy więc odpadam , ktoś chętny ?

Is...........rr

2013-05-24, 16:34
tostermis3, a zastanawiałeś się co by było gdyby wygrał Hitler prawdziwy? Może i cała Europa byłaby niemiecka (i tak zresztą jest), ale z nazizmem nie byłoby ciapatych, czarnych, gejów i zasranej tolerancji, która wszystko niszczy. Trudno powiedzieć czy byłoby lepiej czy gorzej niż teraz.

Zaraz ktoś powie, że Niemcy mordowali Polaków. Faktycznie robili to, ponieważ w porę nie dogadaliśmy się z Niemcami. Hitler bardzo szanował Piłsudzkiego (był nawet na jego pogrzebie). Sojusz z zachodnimi sąsiadami byłby na pewno korzystniejszy niż z aliantami, ponieważ Niemcy przynajmniej bronili swoich sojuszników w przeciwieństwie do UK.

bartaz69

2013-05-24, 16:38
niech te wszystkie skinheady wyjda na ciapatych to bedzie spokoj... skoro rzad nie potrafi uchronic nas przed takimi pojebami to trzeba sobie samemu dac rade... ciapaty ma wpie**ol i wszystko na temat, a nie wielkie tolerancje religijne, rasizmy i w ogole... wypie**alac z nie swojej ziemi jak sie malpy zachowac nie umieja :P

montalban

2013-05-24, 16:41
Należy pamiętać, że w Polsce po wojnie zachowało się jeszcze dużo niezbędnej infrastruktury do rozwiązania oczywistych kwestii.

teken

2013-05-24, 16:43
Nie lubię vlogów, ale gość mówi na ciekawy temat, bo całego wydarzenia z Londynu nie śledziłem. k***a ale on pie**oli to takim głosem, że się rzygać chce. 0 emocji i weź tu go 13 minut słuchaj, jak on sam sobą zniechęca.

Teli

2013-05-24, 16:44
spoko spoko ale weźcie już nie wrzucajcie filmików tego buraka
jak widzę i słyszę te pseudo inteligenckie teksty to nóż w kieszeni się otwiera

Roger89

2013-05-24, 16:46
Dobrze gada, polać mu.
Szmatogłowi to plaga XXI w w Europie. Trtzeba ich wytępić

LICH0

2013-05-24, 16:52
I macie k***a! Za grzechy żydów i amerykanów zapłacił Angielski żołnierz. Nie było by wojsk NATO u kozojebców nie było by ich tu tyle w UE i nie było by tych morderstw zamachów i tak dalej. Nic nie dzieje się beż przyczyny a zamachy i morderstwa to skutki - nie przyczyny!

bartek21051

2013-05-24, 16:52
Ja bym tych wszystkich muzułmanów(brudasów) wyj***ł z europy a tych co by sie nie wynieśli krzesło! My POLACY mamy szczęście w nieszczęściu ze mamy taka ch*jową sytuacje w kraju ale przynajmniej nie ma u nas tylu brudasów bo nikt tu u nas nie da im kasy za free. Na koniec dodam ze nie jestem rasitą, człowiek to człowiek nie ważne jaki kolor skóry ma, lecz to co odpie**alają w imie religie muzułmanie to przechodzi ludzkie pojecie. Jak myśle o niech to kojarzy mi sie szarańcza.

dobra skończyłem.

McMenel

2013-05-24, 16:54
Neoliberałowie chcieli tania siłę roboczą to teraz mają problem. Zwykła robota była zbyt trudna dla angoli to teraz musza się martwić o kozojebców.

Tamara89

2013-05-24, 16:55
Ishar - "tostermis3, a zastanawiałeś się co by było gdyby wygrał Hitler prawdziwy? Może i cała Europa byłaby niemiecka (i tak zresztą jest), ale z nazizmem nie byłoby ciapatych, czarnych, gejów i zasranej tolerancji, która wszystko niszczy. Trudno powiedzieć czy byłoby lepiej czy gorzej niż teraz.

Zaraz ktoś powie, że Niemcy mordowali Polaków. Faktycznie robili to, ponieważ w porę nie dogadaliśmy się z Niemcami. Hitler bardzo szanował Piłsudzkiego (był nawet na jego pogrzebie). Sojusz z zachodnimi sąsiadami byłby na pewno korzystniejszy niż z aliantami, ponieważ Niemcy przynajmniej bronili swoich sojuszników w przeciwieństwie do UK."

Człowieku czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o czym piszesz?
mam wrażenie że twoja cała wiedza pochodzi wyłącznie z tego portalu... weź lepiej sięgnij po książkę a nie pieprz głupot na poziomie gimbazy.

nie byłoby gejów... dla twojej wiadomości wiele źródeł podaje że sam Hitler był gejem co oczywiście zbulwersuje naszych sadolowych łysoli

jedno jest pewne - ten człowiek jest doskonałym przykładem dewianta - miał wiele zboczeń na tle seksualnym zdecydowanie gorszych od homoseksualizmu a bandę ignorantów odsyłam do wielu publikacji, które ukazały się na ten temat.

lotnick

2013-05-24, 17:00
Jedyne wyjście to odpowiadać nienawiścią, szykanować ich na każdym kroku i bez wyjątku. Tak żeby bali się wychodzić z domów i drżeli o swoje życie. To jest nasze miejsce i nasz kraj. Jeżeli teraz nie zrobimy niczego to gówno będzie się dalej panoszyć i za 30lat będziemy mieć ciapatą Polskę.

Tamara89

2013-05-24, 17:07
Druga sprawa - to że ta akcja mogła być jedynie prowokacją jest bardzo prawdopodobne.
Pomyślcie trochę... nie usprawiedliwiam muzułmanów ale spójrzcie na to z trochę innej strony

do ich krajów wkraczają obce wojska z tak zwaną "misją pokojową"
a tak naprawdę chodzi zupełnie o co innego i chyba nie muszę wam tego tłumaczyć...
najbardziej cierpią na tym cywile - ludzie giną na ulicy ja osobiście nie dziwie się że ludzie się buntują.
Muzułmanie święci nie są
może nam się wiele nie podobać ale to co robi wojsko "cywilizowanych krajów" w ich krajach wcale nie jest lepsze.