18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wrocławianka zgubiła 450 000 zł...

Emtecc • 2012-10-09, 20:38
Cytat:

Załamana wrocławianka jechała autobusem linii 146 do banku. Wiozła ze sobą białą reklamówkę, do której włożyła czarną, zapinaną na zamek torbę. W środku było… 450 tys. zł.
Wysiadła w okolicach dworca kolejowego i gdy już dotarła do banku, zorientowała się, że torby przy sobie nie ma. – Sama nie wiem, co z tym fantem zrobić. Chyba zostawiłam w autobusie i wyszłam – opowiada portalowi Itezone.pl. – Tak mi się wydaje… ale to nie możliwe przecież – dodaje załamana kobieta. Sprawę zgłosiła w piątek na policję. Twierdzi, że o pomoc poprosiła też MPK, ale jak dotąd nie uzyskała żadnych pomocnych informacji.
Zapytaliśmy w MPK, czy nie można sprawdzić nagrań z monitoringu w autobusie, którym jechała. – Ta linia wyjeżdża z zajezdni nr 9, której tabor jest dopiero wyposażany w monitoring. Niestety, możemy nie mieć takiego nagrania, bo w tym autobusie mogło nie być kamery – wyjaśnia Janusz Krzeszowski z MPK. Dodaje, że sprawa dotarła już do pracowników zajezdni i kierowców, ale ani ten który prowadził feralną 146-stkę, ani inni przedstawiciele załogi niczego nie wiedzą. – Przykro nam bardzo, jeśli tylko będziemy w stanie pomóc, oczywiście to zrobimy – dodaje Krzeszowski.
Pani Jadwiga liczy na pomoc uczciwego znalazcy. – Czekam na jakieś informacje – mówiła nam przez telefon bardzo smutnym głosem.



Żródło: Itezone.pl

Ja się pytam...jak można zapomnieć, że ma się przy sobie prawie pół miliona złotych? Coś mi się wydaje, że Pani może chcieć tylko afere z nudów zrobic....

A jeśli nie.... :facepalm2:

Emtecc

2012-10-11, 12:31
Cytat:

Coś mi się wydaje, że Pani może chcieć tylko afere z nudów zrobic....



I dobrze mi się wydawało, jak podają najnowsze doniesienia:

Cytat:

Funkcjonariusze zbadali każdy szczegół związany z historią rzekomej zguby we wrocławskim autobusie. - Potwierdzam, że cała ta sytuacja została wymyślona – przyznaje nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

- Kobieta przyznała się, że złożyła fałszywe zeznania. Historia zgubienia torby z 450 tysiącami złotych okazała się nieprawdą - informuje Krzysztof Zaporowski.

- Od piątku sprawdzaliśmy wiarygodność zeznań kobiety - mówi Krzysztof Zaporowski. - Okazało się, że historię zgubienia pieniędzy zmyśliła z powodów osobistych i trudnej sytuacji finansowej – dodaje.

Nie wiadomo w jaki sposób miało to pomóc kobiecie w rozwiązaniu problemów. Jak podaje policja, wrocławianka nie chce podać szczegółów.

Policja przeanalizowała monitoring w autobusie MPK, w którym miało dojść do zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzili postępowanie kobiety krok po kroku w ciągu tego dnia i ujawnili, że sytuacja zgubienia torby nie mogła mieć miejsca.

- Jeśli kobieta usłyszy zarzut składania fałszywych zeznań, to grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności - mówi Zaporowski.



No i fail....

Kod:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/nie-zgubila-450-tys-zl-policja-przyznala-sie-do-klamstwa,281914.html

makabrax

2012-10-11, 14:34
Sataris napisał/a:

poczytaj sobie o panie rockefellerze, ktory majac gruba kase wpie**alal codziennie to samo sniadanie za dolca, a nawet zapie**alal z robolami... Bogaty mysli troche inaczej, a ty majac taka kase i taki tok myslenia to pewnie wydal bys to w 2 dni ; o Jebac oszczednosc, jestem murzynem, carpe k***asz diem, wydam all dzis, zabawimy sie, a jutro narzekaj na brak forsy bo nie potrafisz myslec przyszlosciowo.

Nadente bufony.



tylko że co ciekawe mając taką kasę, albo trzymali ją w sejfie albo szli/jechali z ochroną...
tak że nie dupc o rozpie**alaniu kasy na lewo i prawo, żeby zaoszczędzić na bezpieczeństwie dowiezienia kasy do "bezpiecznego" miejsca...

no ale wyszło jak wyszło, znowu okazało się to oszustwem... jeszcze pare takich zgubionych rzeczy, kasy albo dzieci i nikt już nie będzie wierzył że komuś naprawde ukradli czy uprowadzili tylko odrazu będą zakładać że to oszustwo...

Numernabis

2012-10-11, 21:06
@jaca2790
ale ty jestes zawistny, sam nie masz pieniędzy to żal Ci dupe ściska jak drugi ma. Tak się własnie człowiek wzbogaca - oszczędza na czym się da a poźniej to wchodzi w nawyk i gówno Cie powinno obchodzic czym ona jeździ, za swoje jeździ a nie za twoje, tam nie pisze, że to polityk. Ty i ludzie podzielający twój światopogląd to dla mnie jedna kupa gówna.
Ludzie bogaci to przeważnie frajerzy - a gówno prawda, poznałem wielu to ludzie porządni i dobrzy gdyby byli ch*jami to nie byliby bogaci bo ich firmy nie miałyby pieniędzy bo klienci nie byliby zadowoleni, ale taki półmózg tego nie pojmie, nie ma ch*ja.

JERONIM

2012-10-11, 22:31
Liczyła na mieszkanie i robote za free

TR000LAR!

2012-10-12, 17:54
Pewnie pracuje w ZUS-ie! :0