18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wrocławianka zgubiła 450 000 zł...

Emtecc • 2012-10-09, 20:38
Cytat:

Załamana wrocławianka jechała autobusem linii 146 do banku. Wiozła ze sobą białą reklamówkę, do której włożyła czarną, zapinaną na zamek torbę. W środku było… 450 tys. zł.
Wysiadła w okolicach dworca kolejowego i gdy już dotarła do banku, zorientowała się, że torby przy sobie nie ma. – Sama nie wiem, co z tym fantem zrobić. Chyba zostawiłam w autobusie i wyszłam – opowiada portalowi Itezone.pl. – Tak mi się wydaje… ale to nie możliwe przecież – dodaje załamana kobieta. Sprawę zgłosiła w piątek na policję. Twierdzi, że o pomoc poprosiła też MPK, ale jak dotąd nie uzyskała żadnych pomocnych informacji.
Zapytaliśmy w MPK, czy nie można sprawdzić nagrań z monitoringu w autobusie, którym jechała. – Ta linia wyjeżdża z zajezdni nr 9, której tabor jest dopiero wyposażany w monitoring. Niestety, możemy nie mieć takiego nagrania, bo w tym autobusie mogło nie być kamery – wyjaśnia Janusz Krzeszowski z MPK. Dodaje, że sprawa dotarła już do pracowników zajezdni i kierowców, ale ani ten który prowadził feralną 146-stkę, ani inni przedstawiciele załogi niczego nie wiedzą. – Przykro nam bardzo, jeśli tylko będziemy w stanie pomóc, oczywiście to zrobimy – dodaje Krzeszowski.
Pani Jadwiga liczy na pomoc uczciwego znalazcy. – Czekam na jakieś informacje – mówiła nam przez telefon bardzo smutnym głosem.



Żródło: Itezone.pl

Ja się pytam...jak można zapomnieć, że ma się przy sobie prawie pół miliona złotych? Coś mi się wydaje, że Pani może chcieć tylko afere z nudów zrobic....

A jeśli nie.... :facepalm2:

pit@

2012-10-10, 19:43
Jak dla mnie ściema. Po pierwsze że z taką kasą to taxi i po sprawie. Po drugie że autobusy nasączone są monitoringiem, nie wiem jak 146 bo nie korzystam zbyt często, ale obstawiam że MPK dba o swój tabor. A jeśli jest to ściema to paniusia nieprędko pozbiera się z próby oszustwa. Tak czy inaczej ma kobita przegwizdane.

sorra18

2012-10-10, 19:46
Nie jestem pazerny ale gdybym znalazl 450 tysi w autobusie to bym ich nieoddal. A dlaczego znalazlem telefon dobry i drogi oddalem uczciwie i nic z tego niemialem. Tzn nawet niebylo jakiejs wdziecznosci. Gadka bardziej oddawaj bo moje. Wiec jesli komus sie to przydazy a ja bede znalazcom to wiedzcie ze bede oblewal sie crystalem w Rio czy kongo jeden h*j.....

dth

2012-10-10, 20:06
Lol, nie jestem w stanie uwierzyć, że babka zapomniała takiej kasy zabrać z autobusu xD Ja kiedyś jak 3 tysiące miałem przy sobie i niosłem by zapłacić za mieszkanie, to pilnowałem jak oka w głowie i na każdego spoglądałem jakby mi miał zabrać, przy czym cały czas upewniałem się, czy aby nie zgubiłem. Pół miliona? Ni ch*ja, wziąłbym taksówkę i kazał pod same drzwi banku podjechać, żeby przypadkiem nie zgubić gdzieś przed nimi. Babka przej***ła kasę i teraz próbuje się z tego jakoś wywinąć, albo po prostu sobie jaja robi.

MrBlackAngel

2012-10-10, 20:55
hahah głupia suka, i dobrze jej tak, ale ktoś miał zaciesz jak znalazł taką niespodziankę :)

Tylko głupek odda jej te pieniądze...



k***a czemu ja nie mogę znaleźć takiej torby pieniędzy....

roqy

2012-10-10, 21:05
"Itezone.pl" co to k***a jest?!!?!?

Sa...........is

2012-10-10, 21:09
jaca2790 napisał/a:

patrzcie jacy ludzie to sknery! Za taksówkę zapłaciłaby z 20/30 zł, ale niee.. bo za 3 zł też dojadę.
Pewnie się jeszcze o każdy grosik upomina. Nawet jej nie życzę by je odnalazła.

poczytaj sobie o panie rockefellerze, ktory majac gruba kase wpie**alal codziennie to samo sniadanie za dolca, a nawet zapie**alal z robolami... Bogaty mysli troche inaczej, a ty majac taka kase i taki tok myslenia to pewnie wydal bys to w 2 dni ; o Jebac oszczednosc, jestem murzynem, carpe k***asz diem, wydam all dzis, zabawimy sie, a jutro narzekaj na brak forsy bo nie potrafisz myslec przyszlosciowo.

Nadente bufony.

ppp909

2012-10-10, 22:16
Stary żyd bierze na kolana swojego syna i mówi
- słuchaj Icek, co byś zrobił gdybyś znalazł w tramwaju 100zł ?
- schowałbym do kieszeni
- źle Icek, zaniósłbyś na komisariat policji, a ludzie zaczęliby mówić że jesteś porządny człowiek
- aha, tate, rozumiem
- a teraz powiedz mi Icek co byś zrobił gdybyś znalazł w tramwaju 450 000 zł ?
- zaniósłbym na komisariat policji
- źle Icek, schowałbyś do torby i w te pędy do domu
- ale tate, wtedy ludzie by nie mówili że jestem porządny człowike
- słuchaj Icek, jak będziesz miał 450 000zł to na co Ci być porządny człowiek ?

kenizeg

2012-10-10, 23:42
na moje oko.
mieszkanie które sprzedała mogło być w spadku, i kasę zapewne mieli podzielić na 2/3 osoby.
ona teraz mówi, że zgubiła i ch*j.
ludzie to sk***ysyny, albo jeśli to prawda to debile.

.3lite

2012-10-11, 01:06
jaca2790 napisał/a:

patrzcie jacy ludzie to sknery! Za taksówkę zapłaciłaby z 20/30 zł, ale niee.. bo za 3 zł też dojadę.
Pewnie się jeszcze o każdy grosik upomina. Nawet jej nie życzę by je odnalazła.



I dlatego nigdy tyle nie zbierzesz - właśnie na tym polega oszczędzanie by potem mieć z czego żyć i cieszyć się z tego ale skoro rozpie**alasz na prawo i lewo kasę to co się dziwisz, że na nic cię nie stać.

podgor5

2012-10-11, 01:23
Cytat:

- Siedziałam przy oknie. Trzymałam kurczowo torbę. Ktoś podszedł do mnie kupić bilet. Sądzę, że w tym momencie puściłam torbę i zajęłam się biletem – mówi wrocławianka w rozmowie z TVN24.




do pasażerki siedzacej przy oknie podchodzi typ i mówi 'Przepraszam czy moge prosić normalny 40-minutowy?"
czy może ona była kierowcą tego autobusu? bo czegoś tu nie rozumiem

tu link do wywiadu z nią http://www.tvn24.pl/opowiada-jak-zgubila-450-tysiecy-zlotych-zostawilam-torbe-w-autobusie-linii-146,281709,s.html

~Angel

2012-10-11, 08:18
Na RMF-ie właśnie mówil, że kobita całą tą akcję wymyśliła. Pewnie teraz za to beknie.

xts

2012-10-11, 11:11
a teraz zróbmy polewkę z tych, którzy uwierzyli w ten bullshit, wielcy j***ni obrońcy uciśnionych

vajron

2012-10-11, 12:05
Albo wiozła 1 kg bananów, suchą krakowską i serek wiejski, zgubiła i wpadła na pomysł, żeby taką ścieme pizgnąć...