18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrestler vs bandyta

Ceryni • 2013-05-21, 08:48
Ot taka tam bójka, ściągnieta z liveleak jakby sie ktos nie domyslil.
Sorry za to zj***ne puste pole pod filmikiem nie wiem o co chodzi.

tysonic

2013-05-21, 08:57
Jak zwykle honorowo czyli kopanie leżącego po głowie. Jak tu się nie czuć wyjątkowym gdy wokoło same śmieci. Marne pocieszenie.

magixs

2013-05-21, 09:10
1:0 dla pixel-a w białej bluzie...

Ba...........or

2013-05-21, 09:10
Ceryni, sprawdz takie słowo jak "zapaśnik"

Mr.Drwalu

2013-05-21, 09:21
No raczej, że nikt by się nie domyślił.... W ogóle nie widać jebitnego łatermarka LiwLik. :facepalm2:

Marllix

2013-05-21, 09:22
Tam gdzie dwóch się bije,trzeci nagrywa ;D

Ceryni

2013-05-21, 09:47
Tzn po prostu przepisalem ten sam tytul co na liveleaku, nie chcialo mi sie jakos wybitnie tytulowac zwyczajnej bojki.

~Velture

2013-05-21, 11:30
Cytat:

Jak zwykle honorowo czyli kopanie leżącego po głowie. Jak tu się nie czuć wyjątkowym gdy wokoło same śmieci. Marne pocieszenie.


Przynajmniej nie małpy :D

Policeman

2013-05-21, 15:36
"niehonorowe kopanie po głowie". Co za debile piszą takie bzdury. Walka na ulicy to nie jest rzucenie rękawicy, wysłanie sekundanta i ustalenie warunków. Często ktoś cię napada, walczysz o swoje zdrowie, a może i życie, jeśli oczekujesz honoru, to się zdziwisz. Wielu wybitnych przedstawicieli sportów walk, dostało na ulicy srogi wpie**ol, po prostu przeliczyli się z tym, że nie będzie ukłonów przed walką. A jak już pokonasz kogoś, kto na ciebie napadł, to nie podajesz mu ręki i nie dziękujesz za walkę, tylko dobijasz, by się nie podniósł. Nie jestem żadnym ekspertem, ale trzeba być kurewsko infantylnym dzieciakiem, ewentualnie wypieszczoną p*zdą z bogatego domu, by myśleć, że w walce na ulicy doświadczy się "honoru".

Gl0BaL

2013-05-21, 15:42
@UP Że co?
Nawet przeciętny bokser jest w stanie rozj***ć 5 typa (oczywiście jeśli Ci nie mają noży i maczet) bez żadnego wysiłku idealnie po 1 bombie dla każdego. Nawet nie wiedzieliby co ich jebło a ty tu mówisz że WYBITNI przedstawiciele sportów walki dostają wpie**ol. Masz chyba na myśli jakieś gówno typu karate, bo taki bokser, kickbokser, nie daj boże osoba uprawiająca MMA nie ma szans na przegraną z jakimś dresem na ulicy nawet jak jest w obstawie.

Bolek1993

2013-05-21, 15:49
tysonic napisał/a:

Jak zwykle honorowo czyli kopanie leżącego po głowie. Jak tu się nie czuć wyjątkowym gdy wokoło same śmieci. Marne pocieszenie.



Chyba się nigdy nie biłeś bo pierd**isz tagie glupoty ze nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, najwazniejszy jets powod bójki a to czy bedzie po nim skakał to juz zalezy od wygrywajacego i czy jest pod wpływem :) . Ja preferuje robienie z kolesia kotleta az powie ze ma dośc, wtedy wiem ze zrozumiał.

sorra18

2013-05-21, 16:12
@GlOBaL

Niestety ale kolesie bijacy sie tylko na ulicach nie raz napie**alaja sie zdrowo i znaja niezle myki.
Do tego jesli sa sk***ielami to wala jak golota gonga w jajca i koncza typa na deskach(asfalcie, krawerzniku i td.).

Wiec wolalbym dostac gonga od boxera niz trafic na j***nego ulicznego madafake ktroy by niewiedzial kiedy skonczyc.

Co do rozpie**alania 5 typa to o ile faktycznie nie mowa o kolesiach ktorzy jedynie potrafia pomachac piesciami moze byc ciezko. Zycie to nie film najlepiej unikac niepotrzebnych starc a nawet jak jestes pro boxer to z grupkami lepiej niezadzierac. Dostaniesz h*jowa plombe od jednego farciarza a dojebia cie jak psa w pieciu.

sinda

2013-05-21, 16:37
Gl0BaL napisał/a:

@UP Że co?
Nawet przeciętny bokser jest w stanie rozj***ć 5 typa (oczywiście jeśli Ci nie mają noży i maczet) bez żadnego wysiłku idealnie po 1 bombie dla każdego. Nawet nie wiedzieliby co ich jebło a ty tu mówisz że WYBITNI przedstawiciele sportów walki dostają wpie**ol. Masz chyba na myśli jakieś gówno typu karate, bo taki bokser, kickbokser, nie daj boże osoba uprawiająca MMA nie ma szans na przegraną z jakimś dresem na ulicy nawet jak jest w obstawie.



Jak ja slysze takie pie**olenie to nie wiem czy sie smiac czy plakac...
Rozwalenie 5 gości to fikcja, tak samo jak KO po pierwszym strzale, za duzo sie farciarskich akcji naogladales i teraz bzdury gadasz "okiem eksperta".
Zejdz z kompa i idz na sztuki walki, a dowiesz sie ze dwoch miernych zawodnikow trenujacych miesiac-dwa jest w stanie bez wiekszego wysilku rozpie**olic jednego dobrego.

ch...........AN

2013-05-21, 16:48
Nie czytam komentarzy, więc stawiam, że i tak cały sadistic by mu napie**olił.