18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol kijkiem

~DMT • 2017-06-13, 12:55
Brak info co do przyczyny...


...oprócz niedoj***nia umysłowego...

strom92

2017-06-14, 02:06
Bakejaja samo to, że chcesz się napie**alać z gościem już świadczy o Twoim poziomie. Myślisz, że inni, tak jak Ty, nie mają niczego innego w życiu do roboty tylko zapie**alać na drugi koniec polski aby bić się z kolesiem z internetu bo napisał źle o Twojej mamie? Ty k***a w ogóle czytasz, to co piszesz? Analizujesz w jakikolwiek sposób to, co piszesz? Tak rozwiązujesz każdy konflikt? Jak Pani w sklepie nie wyda Ci reszty też jej podajesz adres i ustawiasz na solo?

Poświeć lepiej ten czas pomagając swojej mamie w obowiązkach albo zadzwoń do niej i zapytaj co słychać.

A jak byłeś bity i teraz czujesz że całe Twoje życie to walka to idź się k***a zapisz na jakieś walki i tam rozładuj swoje zajawki.

Pozdrawiam i polecam troszkę ruszyć głową...

dziaad

2017-06-14, 11:28
to będzie ten sparing, czy nie?

marcin1414

2017-06-14, 12:40
@małejaja

Słuchaj śmierdzielu, już nawet nie skomentuje twoich marnych wypocin upośledzonego idioty z katowickiej kanalizacji, ale skoro już jesteś taki kozak i chcesz się bić o to, że ktoś powiedział prawdę na temat twojego sk***iałego dzieciństwa, to sam napie**alaj do Velture 500km, a nie chcesz, żeby ktoś do ciebie zapie**alał tyle drogi, aby wąchać smród twój i twojego, zapijaczonego kata, starego.

tycho

2017-06-14, 12:43
Bakejaja napisał/a:

Chcesz śmieciu to przyjedź do mnie to zobaczymy ile masz odwagi mi to w twarz powiedzieć sk***iały patusie.


Sebastian spokojnie nie denerwuj się. :D

RedCarpetMiki

2017-06-14, 14:26
@Bakejaja to dasz ten adres czy mamy czekać cały dzień?

kevlarx

2017-06-14, 21:31
Bakejaja poplakal sie i obrazil z bezsilnosci wiec Blochacz go teraz pociesza

spoiler

Jorgen88

2017-06-15, 06:24
ciekawe co przeskrobała? sądząc po kolorze to za dużo zjadła zapewne

prasa

2017-06-17, 10:57
to już koniec ???? a tak się dobrze zapowiadało :D

marinis

2018-04-19, 18:18
Co za stare ścierwo bije dziecko.

Ten babsztyl powinien być torturowany, a następnie zabity.