18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol kijkiem

~DMT • 2017-06-13, 12:55
Brak info co do przyczyny...


...oprócz niedoj***nia umysłowego...

Bakejaja

2017-06-13, 22:03
Up_tak jak ci już wcześniej pisałem jesteś kozak w necie a w p*zda w świecie :) i ch*j p*zda wstawiła gif-a z film jakiegoś hehe
Ja pie**ole, jaki Typ.

~Velture

2017-06-13, 22:07
Bakejaja napisał/a:

Up_Velture...Nigdy i to nigdy nie miałem patologi w domu mimo, że dużo razy oberwałem, więc nie wiesz jak u mnie w domu było, jest i będzie bo nigdy tam nie byłeś.

Velture say: "To, że twój stary jak wracał po libacji na chatę i robił ci z dupska tartak to nie nasza sprawa..."

No właśnie jak nie twoja/wasza sprawa to po co se wycierasz mordę moim ojcem velture Frajerze ?
Posłuchaj śmieciu nie oceniaj i mieszaj do tego mojej rodziny/ojca((mnie to co innego)) bo ty go nawet nie znasz, więc nie wiesz jaki był i czym się zajmował, a zrobił ci krzywdę lub ubliżył ? Nie masz do tego żadnego prawa by sugerować, że mój ojciec był pijakiem, alkocholikiem. Ty się lepiej zajmij swoją rodziną bo jesteś od tego jak dupa od srania. Nie będe się zniżał do twojego poziomu jeśli jeszcze takowy posiadasz i nie będę wycierał swojej mordy twoją rodziną np. twoim sk***iałym synkiem. Więc patrz tam jako i trzym pysk majciarzu w sutannie. I uważej ko se bierzesz na pysk.


Życzę tobie z całego serca abyś nigdy w życiu mnie nie spotkał.

Bakejaja

2017-06-13, 22:14
Chcesz to się możemy ogólnie spotkać velture zapraszam wskakuj w samochód i dawaj do Katowic. Co cwaniaku dupka cię zapiekła hehe kup se maść zresztą sam wiesz na co. To jak będzie chcę cie spotkać może w tym tygodniu??((pisze poważnie))

~Velture

2017-06-13, 22:22
Bakejaja napisał/a:

Chcesz to się możemy ogólnie spotkać velture zapraszam wskakuj w samochód i dawaj do Katowic. Co cwaniaku dupka cię zapiekła hehe kup se maść zresztą sam wiesz na co. To jak będzie chcę cie spotkać może w tym tygodniu??((pisze poważnie))


Już k***a lecę. W ch*j zabawa zaj***ć gówno a siedzieć jak za człowieka.
Wytrzeźwiej lepiej bo robisz z siebie debila.
I nie spamuj mi PW swoim adresem bo szkoda mi czasu i paliwa aby dymać 500km.
Jak jesteś taki hardy to dawaj adres publicznie i sprawdź czy ktoś kto tam mieszka niedaleko ci nie odpisze a nie napie**alasz mi gdzie pół polski miałbym dymać żebym miał kolejne problemy na policji.

Bakejaja

2017-06-13, 22:26
velture jestem trzeźwy nie pije w ogóle alko. stary mówię poważnie zróbmy konfrontację i tyle w temacie.

~Velture

2017-06-13, 22:31
Bakejaja napisał/a:

velture jestem trzeźwy nie pije w ogóle alko. stary mówię poważnie zróbmy konfrontację i tyle w temacie.


Skoro się upierasz.
Weź mi wyślij swój tel to się dokładnie umówimy.

Adae

2017-06-13, 22:39
buahahahaha starcie leszczy. Tej Malejaja wyslij mi adres na PW bo jestem w Katowicach przez nastepne 2 tygodnie.


PS. widzialem twoj profil na pejsbuku, faktycznie wygladasz mi na takiego co sie kapie z tata, bez obrazy oczywiscie, przeciez nie powiedzialem ze wygladasz jakbys r*chal swoja stara.

socjalmmv

2017-06-13, 22:46
mogła ją od razu zapie**olić na śmierć, po co się męczyć

Tafariel

2017-06-13, 22:47
Haha Sadol będzie miał swoje KSW? :D Weźcie jeszcze kogoś do nagrywania! :amused:

Bakejaja

2017-06-13, 22:49
Up_Adae Nie ma profilu na pejsbuku co ty pie**olisz ? :shock:

gnie

2017-06-13, 22:50
po co strzepić ryja do piachu z takim gównem ..

socjalmmv

2017-06-13, 22:57
@Bakejaja
przestań się tam pyszczyć pajacu, ch*ja kogo obchodzą twoje metody wychowawcze
będziesz chciał napie**alać swoje dziecko, twoja sprawa

Bakejaja

2017-06-13, 22:58
Widzisz, podałem numer tel. velture i narazie nie zadzwonił, może akurat nic na koncie nie ma...pech jak ch*j.

kothletino

2017-06-14, 00:02
Ile to razy człowiek nie ćwiczył na WF-ie bo dupa obita pasem wojskowym hehehe eh...

kevlarx

2017-06-14, 00:57
Bakejaja napisał/a:

Dostawałem dość często wpie**ol w domu pasem po dupie lub czymś innym nawet dużo razy mi się zdarzyło klęczeć na grochu

Z biegiem czasem zdałem sobie z tego sprawę, że po prostu był to taki okres w życiu dziecka

Nigdy i to nigdy nie miałem patologi w domu mimo, że dużo razy oberwałem



@Bakejaja
zajebista historie opowiedziales o metodach wychowawczych swoich starych, normalna k***a patologia, nie wychowanie. jedyne czego cie to nauczylo to agresji i przemocy, czego dowodem jest twoja prymitywna reakcja, wiec

przestan sie k***a napinac pajacu, w internecie jestes, wszyscy tutaj szczają na to ze sie obraziles, ze ci gul skacze, dupa piecze i ogolnie ch*j tu kogo obchodzi z kim sie kąpiesz. tacy jak ty to stereotypowy "Seba": glupi, nadety, mysli ze jest pepkiem swiata, pokrzyczy, pogrozi, a jak przyjdzie co do czego, to swoją zalosną frustracje na slabszych odreagowuje. nie jestes k***a pod osiedlowym sklepem, udowadniac kto tu nosi spodnie to se mozesz na chacie

ps- na drugi raz zanim cos napiszesz popros matke, niech ci błędy sprawdzi, albo bedzie kleczenie na grochu z bolcem w dupie