18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol kijkiem

~DMT • 2017-06-13, 12:55
Brak info co do przyczyny...


...oprócz niedoj***nia umysłowego...

chipek111

2017-06-13, 19:36
By niejadek zjadł obiadek :lol:

PolaczekRR

2017-06-13, 19:36
Kolor skóry jest przyczyną ;)

Tafariel

2017-06-13, 19:49
orisuniek napisał/a:

@UP All Już wziąłem popcorn bo fajnie rozwija się temat. Bakejaja,Velture :krejzi:



Myślisz, że będziemy dalej rozmawiać z takim zjebem jak małejaja czy jak on tam? :roll: j***ny się rozpruł ze swoim wypracowaniem :shock:

wasyl88

2017-06-13, 19:50
Co za chory pojeb nagrywa i nie reaguje

elfis

2017-06-13, 19:53
~MaszAyahuaskę
na sadola się nie nadajesz, bulwersuje Cię filmik z bicia niewinnej dziewczynki,
jeszcze gdyby to facet napie**alał, to byłoby niemal , dla kobiety, oczywiste
obejrzę instruktażowo

miskolargol

2017-06-13, 19:54
40 sekund wytrzymalem i wylaczylem.Nie mam teraz kasy na nowego laptopa.

~DMT

2017-06-13, 20:03
elfis, mylisz pojęcia bycia Sadolem, a kretynem, tak jak ten tam wyżej...

Noside

2017-06-13, 20:08
dzikidzik1 napisał/a:


Jak dla mnie kolor skóry jest wystarczającą przyczyną


Jakbyś poznał tylu hindusów co ja, to byś nie patrzył na kolor skóry, tylko napie**alał ... :roll:

MinisterR

2017-06-13, 20:27
@Bakejaja
twój ojciec był j***nym sk***ysynem i patusem, i teraz taki śmieć z ojca na syna wyrósł
ps. rurki są spoko, innych rodzajów spodni nie noszę

Bakejaja

2017-06-13, 20:42
Up_Tafariel...Rozpisałem się żeby dać wam do zrozumienia jedno, że rodzinę się szanuje i się broni rodziców nawet jeśli od nich oberwałeś. Rozprutą to ty masz dupe cwaniaczku. Co do filmiku...((bo nawet się nie odniosłem do niego a już cwaniactwo będzie mi k***a sugerować jak mam w domu i obrażać rodziców/Ojca od pijaków no do k***y nędzy. Trza mieć tupet))...Uważam iż nie znamy powodu lub jaka sytuacja zaszła, że ta baba ((matka zapewne)) skarciła dziecko może ta dziewczynka była w jakimś nie dozwolonym miejscu co mogło zagrażać jej życiu lub innych mogła narazić na nie bezpieczeństwo. Nie wiemy tego. Zdrowy wpie**ol od rodziców jeszcze nikomu nie zaszkodził((oczywiście nie za damski ch*j)), a wręcz czasem nie jednego ogarnął. I nie mam tu na myśli chorych i wynaturzonych skrajnych sytuacji relacji Rodzic-Dziecko które to kończyło się zgonem lub uszkodzeniem stałym ciała. Tafariel Łaski mi nie robisz, że nie będziesz ze mną pisał więc Bakejaja. ;)

Up_MinisterR...Kozak w necie p*zda w świecie...Nie masz za grosz godności i honoru, wyzywając czyiś rodziców tylko świadczy o twoim przyj***niu umysłowym i patologi jakiej zaznałeś w domu rozpieszczona cioto w rurkach. Chcesz śmieciu to przyjedź do mnie to zobaczymy ile masz odwagi mi to w twarz powiedzieć sk***iały patusie.

tycho

2017-06-13, 21:08
Pewnie lekkomyślnie nie przyjęła oświadczyn od sąsiada :D

Essent

2017-06-13, 21:36
Up Bakejaja zepnij poślady i zamilknij na wieki.Nie masz pojęcia,że jak zaczniesz rozmowę z sadolami to polegniesz na linii frontu ?

kevlarx

2017-06-13, 21:42
ojej ile poruszonych, wrazliwych, wspolczujacych serduszek. ale na widok takiego samego dziecka rozj***nego przez auto wszyscy klaszcza.

SzychaRKS

2017-06-13, 21:55
j***ne k***isko,takie małe zwierzątko napie**alac,jak dorośnie to ją zagryzie

Tafariel

2017-06-13, 21:55
Bakejaja napisał/a:

Chcesz śmieciu to przyjedź do mnie to zobaczymy ile masz odwagi mi to w twarz powiedzieć sk***iały patusie.