18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

woodstock 2011

hujkurwauuu • 2012-06-27, 20:30
może mało sadystyczne, ale klimat filmu świetny w dodatku niezła jakość nagrania :-D

pawel6

2012-06-27, 20:32
Bo trzeba się bawić a nie zamulać.

Misza123

2012-06-27, 20:42
3 dni wstrzykiwania sobie marihuany.

perun88

2012-06-27, 20:46
Klej to tam się musi lać strumieniami

Obeliks

2012-06-27, 21:04
Napiszę tak (ale pewnie i tak ktoś się ze mną nie zgodzi) - nie zrozumie tego nikt kto chociaż raz tam nie był. Nie wspominam nawet o muzyce... ale Ci ludzie, ten klimat i 3 dni całkowitego zapomnienia o bieżących sprawach/problemach. Inny świat. Polecam.

ore

2012-06-27, 21:05
uwielbiam ten film i z pewnością pojadę jak co roku wstrzykiwać sobie klej i wąchać marihuanine ale to tu nie pasuje :C

Lumpy1

2012-06-27, 21:38
mało piwek będzie z racji że posypią się komentaarze o imprezie dla ćpunów brudasów etc.
mimo że słucham lady pank dubstepów SNL i Andrea Bocelliego to i tak wiem że warto tam pojechać bo widoki i przeżycia są wspaniałe :)
pozdro dla kumatych!

hilmekkox

2012-06-27, 22:23
jedna spora bąba i po sprawie :D

pkh

2012-06-27, 22:28
a ja wam powiem ze jakos mnie nie jara taplanie się w błocie..

JakiesGowno

2012-06-28, 00:16
@up
nie wiesz co to życie świnio

Pajacu

2012-06-28, 01:03
Ćpajcie, jarajcie, chlejcie i myjcie się w błocie. Nikt wam tego nie broni, ale jak widzę, że osoby tego pokroju wypowiadają się źle o ludziach słuchających rapu, albo nawet już niech będzie techno, to po prostu żal was słuchać. Cholerni hipokryci z was i tyle.

fhMichaelo

2012-06-28, 01:30
Miejsce kopulacji i rozrodu lewactwa.

Grillowany

2012-06-28, 02:28
I znowu przychodzi moment, kiedy czytając komentarze muszę dodać swoje pięć groszy. Może zacznijmy od filmiku - konkret. Widzę zajebistą atmosferę, masę dobrych ludzi, dobry alkoholizm, dobre cycki. Mówię to ja, zagorzały hip-hopowiec, mający 1000+ numerów rapu na swoim telefonie. Podchodzę do tego obiektywnie, bo człowiek jest człowiekiem i każdy ma prawo do tego by gustować w innym rodzaju muzyki, a, że mam masę znajomych słuchających metalu, rocka (i innych tam - nie znam się, więc się nie rzucam gatunkami) to nie mógłbym nikogo tutaj obrazić. Boli mnie, że są jednak ludzie, którzy CIIIIIIISNĄ PO RAPIE jak po starej k***ie, bo opierają się na stereotypach, no, ale nie o tym. Jedyne co mnie poniekąd wk***ia, to charakter niektórych z tych osób. Było mi dane poznać kilka osób obracających się w tych klimatach i czasami nie mogę ich pojąć - chodzą smutni jak p*zdy w deszczowy dzień, przymuleni, gadają tak jakby chcieli, a nie mogli - wiem, nie każdy jest taki, ale kilka osób trafiło się na mojej drodze. Czemu o tym wspominam? A no dlatego, że gdy słucham wypowiedzi pierwszego gościa w tym filmiku to stwierdzam, że najchętniej bym go jebnął za taką przymuloną gadkę: "eee poszedłem po pierogi, dostałem kiełasę, wcześniej musiałem tańczyć pogo bo szedłem tam - hehe, mam kolegów i jest fajnie". Takie podejście mnie osobiście wk***ia i nie musicie się ze mną zgadzać, bo przecież to tylko moje zdanie.

Dobra, komentarz rozwiązły, może taki trochę grafomański, aczkolwiek jest późno i już dziko piszę. Na koniec taki mały apel do ludzi, którzy słuchają innej muzyki niż rap - proszę, nie krytykujcie i nie oceniajcie muzyki przez pryzmat jednego czy tam sześciu kawałków (naprawdę rap ma bardzo bogaty repertuar i gdyby ktoś był zainteresowany to mógłby znaleźć takie numery, które wychodzą w podziemiu i UWAGA nie są o j***niu policji - naprawdę). Sam jestem osobą, która wychowała się na Budce Suflera, Dżemie, Zeppelinach, Floydach (mój ojciec, wierny fan w.w i wielu innych), więc czasem też tego posłucham, jak coś mi się nie podoba to mówię "No wybacz, nie mój styl", ale nie mówię "A k***a gówno j***ć brudasów bo śmierdzą i słuchają napie**alania na talerzach", więc trochę się ogarnijcie i przestańcie być pie**olonymi hipokrytami, bo to szczerze boli, jak ktoś się nie zna, a pie**oli. Pozdrawiam.

.:...........:.

2012-06-28, 02:32
Ojej, wygląda jakby z Poznania wyjeżdżali. :-/