18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

woodstock 2011

hujkurwauuu • 2012-06-27, 20:30
może mało sadystyczne, ale klimat filmu świetny w dodatku niezła jakość nagrania :-D

wasyl549

2012-06-28, 03:11
zlot brudasów i ćpunów

sliqe

2012-06-28, 04:48
Całość przypomina , że wszyscy fajnie się bawią. Do tego jak zobaczyłem małe dziecko to pada mit o tym jak to tam niebezpiecznie jest , bo skoro rodzice pojechali tam ze swoim dzieckiem to uznali że jest wystarczająco bezpiecznie żeby takie małe dziecko wziąć ze sobą. A to , że co poniektórzy piszą jak to jest strasznie być na woodstocku że chleją, ćpają i ch*j wie co robią to taki już jest obecny świat ludzie nie mają umiaru w tym co robią i jak się zachowują. ++++++++++ Duży za całość , nagranie, klimat i atmosfere - ani razu nie byłem a sam bym chętnie pojechał tak samo jak na toomorowland :)

JesseJames

2012-06-28, 06:26
wasyl549 napisał/a:

zlot brudasów i ćpunów



ty jak sie chowasz z kolegami w piwnicy aby zajarac to jest spoko ?

radkow

2012-06-28, 06:52
Poczekajcie, PiS wróci do władzy to Wam ukróci Woodstock :P

piotrekz03

2012-06-28, 07:41
wasyl549 napisał/a:

zlot brudasów i ćpunów



Na niczym się nie znasz koleś, jesteś zwykłym zjebem i hejterem. Tak wiem, wiem usuwajcie ...

opossun

2012-06-28, 07:49
k***aaaaa...... a ja w tym roku nie dostane wolnego z j***nej roboty ;( nossz k***a.....

adam_małysz_bejbe

2012-06-28, 07:51
pie**olone blokowo - "błyskotekowe" szmaty. Zapie**alacie od dropsów po herę spędzając większość dnia na przesiadywaniu pod blokiem. Macie zajawki jak 5 letnie dzieci. W weekendy idziecie się "bawić" do spelun, w których zostaliście poczęci. Obsrane, obrzygane kible i zaspermione kondomowe choinki za salami to wasza j***na rzeczywistość i coś normalnego, ale grupa młodych ludzi słuchających rock (tak rocka, metalu, punk etc. nie każdy słucha Metallicy wy j***ne pustaki!!!).
Pokój ludziom dobrej woli /m/ A reszta niech się pie**oli z wami bez was i tak będziemy się dobrze bawić !!!

sedroo

2012-06-28, 07:54
e tam, bomby na brudstok !

Verdourth

2012-06-28, 08:44
Możecie mówić o mnie co chcecie, sam chciałbym pojechać ale jak k***a patrze na tych brudasów to mnie k***ica jebie w krzyż. Nie wiem czy ja nie nawidzę ludzi aż tak czy tylko brudasy mnie odpychają. Ale w sytuacjach jak w 0:50 jak widzę taką paskudną świnię dodatkowo otyłą z małym cycem która wydziera mordę mam ochotę wyj***ć jej łopatą

Huherko

2012-06-28, 09:01
www_miromiko_pl napisał/a:

czy tam jeżdżą jakieś ładne dziewczyny?



Panie, czasami tam takie laseczki są, że tylko dzida na główny pasaż po darmo kondomy, wywieszkę "nie przeszkadzać - bezpieczny sex" i wracasz do swojego namiotu na następny dzień :P

Ale ogólnie, w tym roku też jadę. To jest świetne miejsce. Więcej ćpunów i pijaków to ja widziałem w czasie Euro niż na Woodstocku...

Stashqo

2012-06-28, 09:10
Zawsze chciałem pojechać, ale pewnie gdy już mnie będzie stać na to żeby nie zapie**alać po emigracjach w wakacje to będę już stary i nie będzie z kim się wybrać... a ch*j, i tak pojadę! :D

Coyte

2012-06-28, 09:11
Byłem dwa razy, pierwszy raz fajnie, drugi raz ch*jnia. Ile można k***a dżem śpiewać?

lesny05

2012-06-28, 10:17
Byłem raz, było w porządku, miła atmosfera i tak dalej. Ale to impreza... darmowa. W tym świecie nie ma nic za darmo, więc kto za to płaci ? :) Wszyscy ludzie w podatkach, które np jego ekscelencja Tusk podwyższa. Vat ma być zaraz 24%. Ludzie wyjeżdżają z tego kraju, uciekając przed biedą, zabijają się, biją pod krzyżem, robią demonstracje, protesty, strajki, głodówki itd, itp, po to, żeby jakieś (niestety, w dużej mierze lewaki, ćpuny i brudasy) przyjechały na taki Woodstock, "bawily sieu dobże" i nie myśleli w ogóle o tym, że mogą tu być tylko ze względu na całą rzeszę Polaków... k***a, a gdyby tak każdy z Woodstockowiczów zapłacił po te 30 zł (w tamtym roku było ponad 800,000 ludzi) to wyszłoby 24,000,000 zł ! A czy 30 zł albo nawet 50 zł raz w roku to tak dużo ? (przy opłacie 50 zł za każdą osobę wyszłoby 40,000,000 zł ). Naprawdę, ludzie są tam oślepieni zabawą i ich nie obchodzi, kto za to płaci i kto na nich haruje, głoduje itd... a głupimi łatwo manipulować.