18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

woodstock 2011

hujkurwauuu • 2012-06-27, 20:30
może mało sadystyczne, ale klimat filmu świetny w dodatku niezła jakość nagrania :-D

Dakanred

2012-06-28, 10:34
Misza123: wstrzykuj dalej marihuanę ;p

Tuiq

2012-06-28, 10:34
Świetny klimat. Kraina zapomnienia i mimo kilku niedogodności wybieram się w tym roku. Dobrze, że nie będzie żadnych Prodigy etc. bo w tamtym roku zjechało się na ten jeden koncert pełno techno-zjebów.

irethe

2012-06-28, 10:36
Racja.. to że woodstock to "banda brudasow i ćpunow" to czysty stereotyp, którzy powtarzają ci co nie umieją sie bawić. Byłam raz.. nie widzialam nikogo kto by rzygał czy byl naćpany. Ludzie weżcie troche wyluzujcie! Szczerze mówiąc gorsze jest co poniektórych jaranie po kątach, naje**wanie sie w 3 dupy i rozp***alanie wszystkiego dookola bo "jaki to nie jestem boss" :/ Na woodstocku nie ma przedziału wiekowego, nie ma granic, nie ma uprzedzeń.. Chodzi o to by się razem bawić a jesli ktos woli pierwsza opcje wyżej to powodzenia.. krzyż na droge.
Pojechałabym jeszcze raz.. i pojade! Jak tylko synek zacznie być bardziej samodzielny ;) Bo tam nawet mozna dziecko zabrac bez obaw ze ktos mu wpi**doli!!

qtrzy

2012-06-28, 10:37
Jako nastolatek i techno maniak jednego roku pojechałem do Berlina na Love Parade. Następnego roku pojechałem na Woodstock (jeszcze do Żar) i pomimo, że nie jarałem się muzyką na Woodzie to atmosfera otaczających ludzików mnie pociągnęła i po 10 minutach byłem w sercu pogowiska! I do dzisiaj nie wiem gdzie się lepiej bawiłem. Bomba, odliczam dni i polecam nawet sceptykom.

Stashqo

2012-06-28, 11:09
@lesny05
Posrało Cię czy wiadomej rozgłośni radiowej razem z babcią słuchasz? Za woodstock płacą sponsorzy ( http://www.wosp.org.pl/woodstock/sponsorzyipartnerzy ), nie płaci polski podatnik (niby z jakiej k***a racji), kasa nie idzie też ze zbiórki WOŚP, ogarnij się człowieku. I jeśli dałeś sobie wcisnąć takie brednie to faktycznie masz rację, głupimi łatwo manipulować.

needweed

2012-06-28, 11:43
słucham zupełnie innej muzyki (dubstep, rap), ale byłem rok temu (przyznaje - głównie dla prodigy) i w tym roku jadę znowu. ten festiwal ma taką magię, że będę jeździć rok w rok :) peace!

SzczypMojeSuty

2012-06-28, 12:05
Nigdy nie jechałem po woodstocku, ale w tym roku specjalnie tam pojadę żebym mógł narzekać.

Leothyr

2012-06-28, 12:11
Ja z poprzedniego woodstocku pamiętam że się napie**oliłem i rzygałem w pociągu :roll:
Potem wszyscy chodzili naj***ni a ja miałem wstręt do alkoholu i nie tknąłem ani kropelki przez resztę pobytu ;-)

stworek

2012-06-28, 12:42
Kto mi powie co to za piosenka której refren brzmi
" gdy tak zaglądam mocno w oczy twe to przysięgam widzę duszę twą "
Szukałem w google, ale wychodzi że to jest jakiś wiersz, a nie ma wersji śpiewanej co na woodstocku była :(

hujkurwauuu

2012-06-28, 12:43
stworek napisał/a:

Kto mi powie co to za piosenka której refren brzmi
" gdy tak zaglądam mocno w oczy twe to przysięgam widzę duszę twą "
Szukałem w google, ale wychodzi że to jest jakiś wiersz, a nie ma wersji śpiewanej co na woodstocku była :(


Olej - Sometimes

stworek

2012-06-28, 12:52
h*jk***auuu napisał/a:


Olej - Sometimes



Dzięki piwo leci !

Jak by ktoś jeszcze szukał to dodaję :-)

Brazaman

2012-06-28, 13:21
ło k***a nawet kilkakrotnie się moja morda przewineła

ALX_Y

2012-06-28, 14:08
No tak, bo o ćpańsku i brudzie najczęściej wypowiadają się Ci, którzy nigdy tam nie byli .

marna

2012-06-28, 14:38
lesny05 napisał/a:

Byłem raz, było w porządku, miła atmosfera i tak dalej. Ale to impreza... darmowa. W tym świecie nie ma nic za darmo, więc kto za to płaci ? :) Wszyscy ludzie w podatkach, które np jego ekscelencja Tusk podwyższa. Vat ma być zaraz 24%. Ludzie wyjeżdżają z tego kraju, uciekając przed biedą, zabijają się, biją pod krzyżem, robią demonstracje, protesty, strajki, głodówki itd, itp, po to, żeby jakieś(...)



tak k***a, cały Łudstok to wina Tuska :roll:

wrc1

2012-06-28, 15:09
ktos wspominal o wielkiej imprezie? :D