18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wójt Sońska

nowynick • 2018-06-11, 10:49
albo raczej wujt, jedna baba co upierdliwia życie mieszkańcom całej gminy. Jakby kto miał gest to może komornika chociaż nasłać :D
https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/913839/MARZENA+%C5%9ALUBOWSKA


"– Zawiadomiłem mieszkańców, kiedy będzie reportaż. A potem dowiedziałem się, że w tych wsiach wyłączono prąd. Wszyscy uważali, że to spisek pani wójt. Interweniowali i podobno krótko przed programem prąd został włączony – opowiada naTemat autor reportażu, Andrzej Tomczak. On osobiście, mimo wszystko, w spisek nie wierzy. Pani wójt nie znała przecież treści reportażu, sama w nim występowała, dlaczego miałoby jej na tym zależeć?"

AN...........or

2018-06-11, 12:26
wybrali sobie ją, to niech teraz zamkną dupę !

nowynick

2018-06-11, 12:31
-_BrD_- napisał/a:

Ej, chodźcie strollujemy wójtową, pisząc wnioski o informację publiczną w różnych sprawach...



Urząd Gminy w Sońsku
ul. Ciechanowska 20
06-430 Sońsk
pow. ciechanowski
woj. mazowieckie
tel.: 023 671 30 85
fax: 023 671 38 22
email: sekretariat@sonsk.pl

conderus napisał/a:

wybrali sobie ją, to niech teraz zamkną dupę !



Tak a jakby przy niewielkiej frekwencji większość Polaków zagłosowała na niepopularnego kandydata, wybrała osoby, które kategorycznie nie powinny sprawiać władzy, łamiących zasady i prawa, w pysk się śmiejąc opozycji i obsadzali na wszystkich możliwych dyrektorskich stołkach rodzinę i kolegów to naród polski też powinien "zamknąć dupę"? A nie czekaj...

seru88

2018-06-11, 12:33
wyczuwam ostatnią kadencję :D

krzyks_10.0

2018-06-11, 12:38
seru88 napisał/a:

wyczuwam ostatnią kadencję :D



Ja to bym organizował taczkę już teraz. Byłaby to jakaś przestroga dla innych. Ale ludzie muszą się umieć zorganizować we wspólnej sprawie, a nie patrzeć tylko na swoje podwórko. Ci, którym się krzywda teraz nie dzieje pewnie dupy nie ruszą. Będzie ból, jak im się krzywda zacznie dziać.

andrzejrobert75

2018-06-11, 13:05
wystarczy że zagłosują na niej krewni i znajomi których na stołki powstawiała i przejdzie.Kiedyś jakiś program chyba Pospieszalskiego oglądałem,-za którym nie przepadam i właśnie mówił że w małych gminach wystarczy rodzinka i znajomi żeby tkwić lata na stołeczku.

~DMT

2018-06-11, 13:05
-_BrD_- napisał/a:

Ej, chodźcie strollujemy wójtową, pisząc wnioski o informację publiczną w różnych sprawach...



Przyłączam się do akcji, Jak mi normalnie takie rzeczy koło ch*ja latają i nie moje okolice, tak pani wójt zasłużyła na nagrodę...

RudyRudeusz

2018-06-11, 13:07
Jakbym wiedział, że wójt coś takiego odpie**ala, to bym wieczorem go/ją z kilkoma kumplami znalazł i obił mordę tak, żeby sama zrezygnowała. Przecież to nieludzkie być takim śmieciem społecznym :v
Wystrzelać jedno pokolenie takich mend i były spokój na dłuższy czas.

jbone

2018-06-11, 13:36
do mniejszych miast i wsi powinien powrócić lincz.zbieramy sąsiadów z widłami i gwałcimy i zabijamy całą rodzinę.

nowynick

2018-06-11, 14:01
jbone napisał/a:

do mniejszych miast i wsi powinien powrócić lincz.zbieramy sąsiadów z widłami i gwałcimy i zabijamy całą rodzinę.



Jak gwałt obowiązkowy to ja rezygnuję z udziału w akcji

no dobra widzę, że bóldupienie wywołałem tą wójciną konkretne to dowale jeszcze to co znalazłem na JOE:

"Marzena Józefa Ślubowska.
Oświadczenie majątkowe za rok 2016:
Dochód z tytułu pełnienienia funkcji wójta gminy - 151.139,80 zł
http://www.biuletyn.net/nt-bin/_private/sonsk/6564.PDF

To jest kariera.
A wy co? Dalej robicie kilka kierunków #studbaza, robicie kursy, szkolenia, certyfikaty, języki, praktyki żeby dostać dobre stanowisko #pracbaza w #korposwiat i kredyt na dom/mieszkanie na 20 lat?"

ścisło w odbycie? Bo mnie tak...

Heydash

2018-06-11, 14:09
ona chyba kontakt 'organy ścigania' ma na 1 w ulubionych. Trochę przypomina mi mojego starego pod tym względem :homer:

~Angel

2018-06-11, 14:20
Każda wioska, miasto, gmina, dzielnica, ulica, blok ma swojego Velture :-/

~Velture

2018-06-11, 15:03
-_BrD_- napisał/a:

Ej, chodźcie strollujemy wójtową, pisząc wnioski o informację publiczną w różnych sprawach...


nowynick napisał/a:



Urząd Gminy w Sońsku
ul. Ciechanowska 20
06-430 Sońsk
pow. ciechanowski
woj. mazowieckie
tel.: 023 671 30 85
fax: 023 671 38 22
email: sekretariat@sonsk.pl


Jeśli komuś się chce to łapcie wzór:
Cytat:

DANE WNIOSKODAWCY
Nazwisko i Imię: ......................... .............................
Adres: ......................................................................
Nr telefonu: ..............................................................

WNIOSEK
O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji w następującym zakresie:
..........................................................................................................................................
..........................................................................................................................................
..........................................................................................................................................
..........................................................................................................................................
..........................................................................................................................................
SPOSÓB I FORMA UDOSTĘPNIENIA INFORMACJI:*
 dostęp do przeglądania informacji w urzędzie
 kserokopia
 pliki komputerowe
PRZEKAZANIE INFORMACJI: *
 jako kserokopii
 w formie elektronicznej
UDOSTĘPNIENIE NA NOŚNIKU ELEKTROMAGNETYCZNYM: *
 dyskietka 3,5
 CD-ROM
FORMA PRZEKAZANIA INFORMACJI: *
 Przesłanie informacji pocztą elektroniczną pod adres ..........................................................
 Przesłanie informacji pocztą pod adres**..............................................................................
...................................................................................................................................................
 Odbiór osobiście przez wnioskodawcę

..................................................... ..............................................
Miejscowość, data podpis wnioskodawcy


* proszę zakreślić właściwe pole krzyżykiem
** wypełnić jeśli adres jest inny niż podany wcześniej


Tak, tak. Tekst nierówno ale macie mniej więcej co i jak aby się do was nie doj***li za braki formalne.

Oczywiście wiecie, że ona osobiście tym się nie będzie zajmować tylko jakaś urzędniczka więc zasadniczo bezcelowe no ale jakby co wiecie gdzie i wiecie jak.

100Burned

2018-06-11, 15:51
jbone napisał/a:

do mniejszych miast i wsi powinien powrócić lincz.zbieramy sąsiadów z widłami i gwałcimy i zabijamy całą rodzinę.



Powinni ci unieważnić wizę w trybie natychmiastowym, jeśli masz kartę Polaka to ją zabrać i odesłać cię tam skąd pochodzisz z dnia na dzień.

Szparas

2018-06-11, 16:33
Ale fajnie, jak w filmie Barei.

mit2

2018-06-11, 16:57
Nie mogę pojąć, że do tej pory nie znalazł się nikt z miejscowych i nie naprostował tą starą kutwę. Przecież po porządnym wystraszeniu sama by ze stanowiska zrezygnowała.