18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wójt Sońska

nowynick • 2018-06-11, 10:49
albo raczej wujt, jedna baba co upierdliwia życie mieszkańcom całej gminy. Jakby kto miał gest to może komornika chociaż nasłać :D
https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/913839/MARZENA+%C5%9ALUBOWSKA


"– Zawiadomiłem mieszkańców, kiedy będzie reportaż. A potem dowiedziałem się, że w tych wsiach wyłączono prąd. Wszyscy uważali, że to spisek pani wójt. Interweniowali i podobno krótko przed programem prąd został włączony – opowiada naTemat autor reportażu, Andrzej Tomczak. On osobiście, mimo wszystko, w spisek nie wierzy. Pani wójt nie znała przecież treści reportażu, sama w nim występowała, dlaczego miałoby jej na tym zależeć?"

~Velture

2018-06-11, 11:04
Taka wójtowa to skarb! k***a tak podpie**alac każdego za wszystko .
Brałbym! :mom_please:

~DMT

2018-06-11, 11:06
Tego nie da się nawet jakoś normalnie skomentować... Ja pie**olę...

Halman

2018-06-11, 11:08
i to jest prawdziwa polska

janlew

2018-06-11, 11:11
Wincyj władzy w ręce samorządów. k***a wincyj!!!!!


pawlo884

2018-06-11, 11:19
Jakby mnie było stać to bym tym biednym ludziom fundował najlepszych adwokatów. A co! Żeby utrzeć nosa przemądrzałym urzędasom.

~Velture

2018-06-11, 11:21
Co wy pie**olicie. Widać korzenie i tradycje rodzinne u pani wójt.

Jak jeszcze mieszkałem w warszawie za czasów studenckich, razem z kumplem co wynajmował u mnie pokój, to u mnie z bloku połowa to byli k***a kapusie z ub dawni bo dostali służbowy przydział na mieszkania. Co chwila sąsiad piętro niżej pode mną dzwonił na policję o wszystko k***a. Wizyty policji to był u mnie dosłownie rytuał. Raz, dwa razy na miesiąc najmarniej. Policja podjeżdżała, rozmawialiśmy i wychodzili nie stwierdzając niczego.
W akcie desperacji zadzwonił do mojego ojca o 23ciej w niedzielę, że u mnie jest ogromna impreza, muzyka na maxa puszczona, chlanie, ćpanie i w ogóle... najlepsze było to, że w momencie jak dzwonił byłem u ojca w domu 2 dni i wtedy na fotelu obok oglądaliśmy coś w tv a kumpel był nad morzem ze swoją dupą od 5 dni.
:wyj***ne:
Zj***ł go od j***nych ubeków i kazał wypie**alać a jak znów coś zmyśli to jego podpie**oli hahahaha.

A j***ny donosił nawet, że w nocy jak wracałem to go obudziłem bo słyszał windę o 2 w nocy hahahahaha.

czarny1812

2018-06-11, 11:22
Pawlo884 ,ale Cie nie stać więc muruj jape i do roboty truskawki obierać !

krzyks_10.0

2018-06-11, 11:22
k***a, nawet Kozioł nie był tak poj***nym wójtem i jakoś starał się o elektorat :homer:

nowynick

2018-06-11, 11:41
Sky_RK napisał/a:

k***a, nawet Kozioł nie był tak poj***nym wójtem i jakoś starał się o elektorat :homer:



ten program to srebrny gwóźdź do trumny dla kariery politycznej tego babsztyla, podejrzewam, że masa ludzi mimo lokalnych problemów pojedyńczych obywateli gminy nie wiedziała co się odpie**ala albo nie znali skali zjawiska. Na kilka miesięcy przed wyborami baba może się pakować, bo prędzej tam muzułmańskiego imigranta wybiorą i sprowadzą specjalnie z Erytrei niż zagłosują na tą żywą karykaturę Beaty Szydło

PS wójtowa to powinna dostać honorowe stanowisko moda na Sadolu. Warny, cenzura, blokowanie dodawiania komentarzy czy ich kasowanie, czujecie już ten ból dupska? :mrgreen:

Erutlev napisał/a:


Częstym problemem wielu gmin jest brak kontrkandydatów w wyborach i tu możemy mieć takie zjawisko (nie wiem, nie znam gminy, strzelam).
Do tego jako osoba z wyp*zdowa wiem jaka jest ludzka mentalność jeśli chodzi o 'tubylców'. Nie chcą głosować na nikogo nowego bo nie znajo a nawet jak znajo to się przyzwyczaili do tego co było i po ch*j zmieniać skoro jest cały czas tak samo.



kandydatów było kilku, jak mówiłem w gminie mieszka 6 tys.+ luda i nie każdy musiał mieć z tą cholerą styczność czy problemy, ja nawet nie wiem kto jest burmistrzem dzielnicy Ochota, ale jeśli bym się dowiedział, że jest to osoba, która odpie**ala tak jak tamta z Sońska to z pewnością poszedłbym głosować aby ją wymienić żeby innym nie mogła życia usrywać. Dlatego też ten reportaż należy udostępniać i linkować co by ją jak najwięcej ludzi przed wyborami wytykało palcami na ulicach...

~Velture

2018-06-11, 11:48
@up
Częstym problemem wielu gmin jest brak kontrkandydatów w wyborach i tu możemy mieć takie zjawisko (nie wiem, nie znam gminy, strzelam).
Do tego jako osoba z wyp*zdowa wiem jaka jest ludzka mentalność jeśli chodzi o 'tubylców'. Nie chcą głosować na nikogo nowego bo nie znajo a nawet jak znajo to się przyzwyczaili do tego co było i po ch*j zmieniać skoro jest cały czas tak samo.


Indyferentny

2018-06-11, 11:50
Nasza krajowa świnka mówi trochę więcej niż pan w 6:08 jak wygląda teren sońska od strony geologicznej ;) co nie zmienia faktu, że materiał to czyste złoto. Dałoby się to postawiłbym piwa od wszystkich z roboty, którzy dzięki tej wstawce mają lepszy dzień :-D

~DMT

2018-06-11, 11:59
Oglądnąłem to jeszcze raz i szczerze cieszę się, że mieszkam tu gdzie mieszkam...

Jakby ktoś z włodarzy odpie**olił tu taką manianę, to moment by miał wypadek i oni dobrze o tym wiedzą... ;)

-_..........._-

2018-06-11, 12:23
Ej, chodźcie strollujemy wójtową, pisząc wnioski o informację publiczną w różnych sprawach...