18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - masakra lewactwa

Magik2501 • 2010-03-01, 10:44
Niedawno był filmik z panem Wojciechem, który masakruje frytkę, więc przypomniałem sobie inną, niemniej wesołe rzeczy ;) Kawałki z jego starego programu.

Pedały


Feministki

"ja proponuję, żeby zalegalizować również kradzieże, to też będziemy mieli mniej przestępców" :mrgreen:

Gadajcie co chcecie, że katol, że konserwatysta, ale potrafi obrazić każdego słowami, których nie zrozumie.
Poza tym jego książki to mistrzostwo. Opowiadają o indianach z Ameryki Środkowej (czyli temat, który mnie gówno obchodzi), a zaczytałem się i w jeden dzień połknąłem całą :mrgreen: po przeczytaniu oczywiście.

tr...........aj

2010-03-01, 10:55
szanuje goscia za to, ze tyle lat juz funkcjonuje w mediach i nikomu w dupe nie wlazi, nie pucuje sie lewackiej elycie yntelektualnej.

Im...........ed

2010-03-01, 12:08
Buty niech se kupi, bo jebie ...

grotik

2010-03-01, 12:25
@ up ohh miszczu... jesteś taki zabawny...

Im...........ed

2010-03-01, 12:36
wiem, dziękuję :)

doorshlaq

2010-03-01, 12:44
nie szanuje goscia za to, ze tyle lat juz funkcjonuje w mediach i pucuje sie prawackiej elycie yntelektualnej.

in...........ce

2010-03-01, 12:51
to katol

foad69

2010-03-01, 12:55
... i konserwa!

Napalm

2010-03-01, 12:57
Cejrowski niestety jest lustrzanym odbiciem naszego zacofanego spoleczenstwa... spoleczenstwa przesiaknietego nienawiscia, chamstwem, prostota, zawiscia... ubierajacego w niedziele odswietne ubranie wychodzac do kosciola, bedace wzorowym katolikiem, patriota, a wieczorem napie**alajacego zone, swe dzieci... facet wyzywa hoseksualistow od zboczencow, czytajac anonse... niech k***a laskawym wzrokiem przejrzy ogloszenia heteroseksualnych... niech spojrzy w lustro. tyle

alien111

2010-03-01, 13:03
Co Wy narzekacie, przecież to jest przezabawny człowiek :amused:

Im...........ed

2010-03-01, 13:19
Przezabawny? No ale o gustach się nie dyskutuje.

ex...........24

2010-03-01, 13:27
Poglądy są zależne od człowieka i powinno się je wzajemnie szanować, a tu na forum wyskakuje gościu, że katolicy są tacy sracy i owacy. Wrzucanie wszystkich katolików do jednego worka z napisem "zacofane wsioki", świadczy o wrzucającym jako jeszcze bardziej zacofanym intelektualnie wsioku, który nie dorósł do dyskusji. :lol:

Pan Wojciech Cejrowski ma bardzo mądre poglądy na świat choć sposób ich przedstawiania nie jest dla wszystkich dobry (mi akurat pasuje). Teraz pytanie do tych wszystkich "postępowców": wyobraźcie sobie co się stanie jak zabraknie wszystkich konserwatystów i zostaniecie tylko wy? (Proszę o logiczne odpowiedzi, a nie takie typu: "k***a jesteś głupi, nic się nie stanie, gówno, ch*j, pedał itp.)

Moim zdaniem jeśli na świecie zabrakłoby konserwatystów, to zostanie tolerancja dla pedalstwa, równouprawnienie gdzie kobiety w rządzie będą walczyć o wprowadzenie nowej klasy staników, narkotyki będą ogólnodostępne, dziećmi nie będzie miał się kto zajmować, będą różnego rodzaju choroby, populacja spadnie do bardzo ograniczonej liczby ludzi, świat przestanie funkcjonować i cała ta dzisiejsza technika i postęp upadną ponieważ nie będzie miał się kto tym zajmować. Tego chcecie?

Im...........ed

2010-03-01, 13:32
Unabomber rządzi!

Napalm

2010-03-01, 13:46
experto24, popisałeś sie umiejętnością czytania ze zrozumieniem... w swoim poście nie odniosłem się negatywnie do katolików, czy tez idei religii katolickiej/chescijanskiej.... niestety inteligenty "wsioku", w 2 czesci swojej wypowiedzi jedynie ukazałeś swą dojrzałość emocjonalną oraz nieobca Ci empatie

BoRsuk1910

2010-03-01, 13:47
Jak to ktos kiedys madrze powiedzial "Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonan"