18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - masakra lewactwa

Magik2501 • 2010-03-01, 10:44
Niedawno był filmik z panem Wojciechem, który masakruje frytkę, więc przypomniałem sobie inną, niemniej wesołe rzeczy ;) Kawałki z jego starego programu.

Pedały


Feministki

"ja proponuję, żeby zalegalizować również kradzieże, to też będziemy mieli mniej przestępców" :mrgreen:

Gadajcie co chcecie, że katol, że konserwatysta, ale potrafi obrazić każdego słowami, których nie zrozumie.
Poza tym jego książki to mistrzostwo. Opowiadają o indianach z Ameryki Środkowej (czyli temat, który mnie gówno obchodzi), a zaczytałem się i w jeden dzień połknąłem całą :mrgreen: po przeczytaniu oczywiście.

słomcia

2010-03-01, 13:48
no ja nie wiem dla kogo ten język jest niezrozumiały. człowiek ten wypowiada się prostym wręcz prymitywnym językiem szerząc nietolerancję, oszczerstwa i za przeproszeniem ciemnotę wśród prawicowych tępaków. zwróćcie uwagę,że to nagranie ma z 10 lat minimum. teraz chyba już nikogo nie dziwi, że kobieta może mieć zainteresowania techniczne może np. studiować na politechnikach, na ścisłych kierunkach a nie tak jak temu panu się wydawało jest tylko do rodzenia dzieci i usługiwania mężowi. no i chyba mało kto kwestionuje dzisiaj potrzebę kształcenia w kwestiach współżycia .... bo potem wyrasta taka ciemnota,która myśli że przy pierwszym stosunku nie można zajść w ciąże itp. i już na temat kwestionowania przez tego człowieka naszej ustawy aborcyjnej to brak słów... gwałt i zagrożenie życia matki to nie wystarczający powód żeby zlepek komórek usunąć? zero empatii tylko jak koń ma klapki na oczach ten człowiek. niech lepiej siedzi w amazońskim buszu i z niego nie wychodzi bo tam jego miejsce ....

riodoro1

2010-03-01, 13:52
w sumie jest ok, feministkom i gejom odpie**ala powoli ale.. ja jednak uważam że co do likwidowania ciąży się nie zgadzam, nie wiem sam czy go lubię czy nie

dback

2010-03-01, 13:57
Wielki szacun dla tego człowieka - widzę, że już za młodu widział chorą pełną hipokryzji sytuację. A ci którzy uważają tutaj Cejrowskiego za "podręcznikowy przykład zacofanego Polskiego społeczeństwa" niech wracają do swoich homo związków/do słuchania radia maryja/fascynacji nad PiSem (i inwigilacji kolegów z podwórka)/czytania faktu czy SE'u. Jesteście tępi i tyle.

słomcia

2010-03-01, 14:05
dback no zwykle uciekam się od tego typu argumentów ale tym razem no zwyczajnie nie mogę się powstrzymać! Jesteś głupi jak but z lewej nogi! coś ci się chyba pokręciło z tymi homo związkami radiem maryja i pisem....

ex...........24

2010-03-01, 14:09
Napalm napisał/a:

spoleczenstwa przesiaknietego nienawiscia, chamstwem, prostota, zawiscia... ubierajacego w niedziele odswietne ubranie wychodzac do kosciola, bedace wzorowym katolikiem, patriota, a wieczorem napie**alajacego zone, swe dzieci... facet wyzywa hoseksualistow od zboczencow, czytajac anonse... niech k***a laskawym wzrokiem przejrzy ogloszenia heteroseksualnych... niech spojrzy w lustro. tyle



Ciekawe, że nie odniosłeś się negatywnie do katolików... Napalm nie obracaj kota ogonem, bo to chciałeś powiedzieć już zostało odczytane ;) A sprowadzanie jednego przykładu do całości społeczeństwa takiego jak Ty określiłeś jest co najmniej nieobiektywne.

Napalm

2010-03-01, 14:28
experto24, niczego nie odrwacam, uzycie odniesienia do religi miało jedynie zobrazowac obłude, dwulicowość spoleczeństwa... Cejrowski zdeklarowany katolik, pokazuje jak pielegnuje miłość do bliźniego, tolerancje, etc. Zrozum nie piętnuje religii, a jedynie tępe nietolerancyjne pałające nienawiścią społeczeństwo... "sprowadzanie jednego przykładu do całości społeczeństwa takiego jak Ty określiłeś jest co najmniej nieobiektywne" tu mógłbym się zgodzić z Tobą , ale tego nie uczynie, gdyż jesteś hipokrytą i utożsamiasz się z jego poglądami:P

sylweeczek

2010-03-01, 14:43
Chciałem napisać coś "mądrego", ale tu już taka dyskusja, że powiem tylko tyle: Jak dla mnie to jego programy są świetne.

trauma

2010-03-01, 15:06
Oto moje zdanie:



Jejciu, chyba jestem nietolerancyjny :diabel:

platinum1234567

2010-03-01, 15:23
niech sie zapinaja w dupe po pracy w domu , ale niech nie wychodza na ulicy twierdzac ze jest to normalne i korzystne dla kogokolwiek

foad69

2010-03-01, 15:47
experto24 napisał/a:


Teraz pytanie do tych wszystkich "postępowców": wyobraźcie sobie co się stanie jak zabraknie wszystkich konserwatystów i zostaniecie tylko wy? (Proszę o logiczne odpowiedzi, a nie takie typu: "k***a jesteś głupi, nic się nie stanie, gówno, ch*j, pedał itp.)



Nie wiem, czy kwalifikuje się jako 'postępowiec', ale odpowiem Ci o czym marzymy. Gdy już Was zabraknie będziemy uprawiać gejowski seks. Codziennie, na ostro, używając do tego wyuzdanych zabawek. Potem będziemy łapać kobiety i siłą zmuszać je do aborcji, a z wyskrobanymi płodami będziemy uprawiać seks, niekoniecznie gejowski. Będziemy chodzić w miniówkach i butach na obcasie. Będziemy ciągle zażywać heroinę i zabijać starszych ludzi. A no i oczywiście "k***a jesteś głupi, nic się nie stanie, gówno, ch*j, pedał itp.)"


experto24 napisał/a:


Moim zdaniem jeśli na świecie zabrakłoby konserwatystów, to zostanie tolerancja dla pedalstwa, równouprawnienie gdzie kobiety w rządzie będą walczyć o wprowadzenie nowej klasy staników, narkotyki będą ogólnodostępne, dziećmi nie będzie miał się kto zajmować, będą różnego rodzaju choroby, populacja spadnie do bardzo ograniczonej liczby ludzi, świat przestanie funkcjonować i cała ta dzisiejsza technika i postęp upadną ponieważ nie będzie miał się kto tym zajmować. Tego chcecie?



Postęp upadnie, jak nie będzie katoprawicy :ok***a: . Świat upadnie. Choroby i naziści na dinozaurach, ja pie**olę :facepalm2:

platinum1234567

2010-03-01, 15:53
foad69 tak z czystej ciekawosci ; co to jest wedłóg Ciebie katoprawica i jakie formacje w polsce bys do niej zaliczył??

kalo_gero

2010-03-01, 16:09
Konserwatyści to współczesna wersja pańszczyźnianego chłopa co wierzył w gusła i bał się ściąć kołtuna bo go pokręci. Oczywiście ten irracjonalny strach wynikał z ich niewiedzy, lęku przed nowym i wiary w hasło "dobrze jest nie trza psuć było gorzej i chwalili". Dziś zamiast wiary w dziada z lasu mają swój Krk a zamiast kołtuna z włosów mają kołtun z mózgu. Krzyczą stop narkotykom ale walą wódę wiaderkami (wódka cacy naroktyki be czemu? nikt nie wie) Stop skrobankom i nie dla socjalu( najważniejsze niech się urodzi a jak zdechnie z głodu to "Buk" tak chciał. ALE SĄ POTRZEBNI żeby można było dzieciom pokazać co z nimi będzie jak się nie będą uczyć tylko klepać paciorki.

foad69

2010-03-01, 16:13
Przedrostka kato- chyba tłumaczyć nie muszę. Prawica w sensie światopoglądowym (w żadnym wypadku nie odnoszę się tu do kwestii gospodarczych, wolny rynek i kapitalizm to oczywizm), w tym przypadku synonim do konserwatyzmu- skłonność do normowania największych pierdoł narzędziami legislacyjnymi (normowanie prawem rzeczy, które powinny pozostać w sferze autonomii i stanowienia o sobie jednostki), przesadna rola i przywiązanie do religijnych bajeczek, autorytetów, wartości, sprzeciw wobec nowego, brak tolerancji, obrzydzenie do sfery seksualności. Jak zapewne wiesz odchodzi się już od bipolarnego dzielenia partii na prawo i lewo, ale z oczywistych, polskich przykładów masz LPR, PIS i w praktyce większość PO.

to...........es

2010-03-01, 16:35
trauma napisał/a:

Oto moje zdanie:

Obrazek

Jejciu, chyba jestem nietolerancyjny :diabel:



fajne zestawienie nicka i obrazka :mrgreen: