18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - masakra lewactwa

Magik2501 • 2010-03-01, 10:44
Niedawno był filmik z panem Wojciechem, który masakruje frytkę, więc przypomniałem sobie inną, niemniej wesołe rzeczy ;) Kawałki z jego starego programu.

Pedały


Feministki

"ja proponuję, żeby zalegalizować również kradzieże, to też będziemy mieli mniej przestępców" :mrgreen:

Gadajcie co chcecie, że katol, że konserwatysta, ale potrafi obrazić każdego słowami, których nie zrozumie.
Poza tym jego książki to mistrzostwo. Opowiadają o indianach z Ameryki Środkowej (czyli temat, który mnie gówno obchodzi), a zaczytałem się i w jeden dzień połknąłem całą :mrgreen: po przeczytaniu oczywiście.

platinum1234567

2010-03-01, 16:36
foad69 tak jak myslałem katoprawica to pis i po. PO to partia populistczna świetnie odnajduja sie tam ludzie z sld i pisu. ostatnio nawet giertycha z nia łączą. wiec trudno mówic ze jest to partia prawicowa. katolicka moze ale tez nie dokońca. natomiast PiS jest partią chadecką czyli połaczenie socjalizmu z katolicka obyczajowoscia. jedna z głównych zasad prawicy jest "chcacemu nie dzieje sie krzywda" . widząc ustawy PO(hazrad , cenzura internetu, popieranie przymusowych ubezpieczeń, "orliki") nie moge powiedziec ze jest to prawicowa partia. tym bardzie nie jest nią katolicka wersja sld czyli pis. w polski sejmie nie ma prawicowej parti!!

Laszlo

2010-03-01, 16:42
Ależ niektórym tefałen i koszerna strzeliły na mózg. Smutne.

foad69

2010-03-01, 17:14
No i widzisz, rozmawiamy na dwóch rożnych poziomach abstrakcji w definiowaniu prawicy. Przecież pisałem, że ten podział jest anachroniczny, odnalezienie partii stricte prawicowej może być problemem. Faktem jest jednak, że desygnaty, które podałem pasują do strony prawej, a partie które wymieniłem w mniejszy, czy większy sposób te cechy wprowadzały w życie. Nie rozumiem logiki stojącej za tym, że Giertych w PO oznacza, że PO nie może być prawicowe. Katolicka może nie do końca? Co decyduje o katolickości partii, 100% katoli w składzie, czy rzeczywiste działania? Cenzurowanie i zabranianie to cechy liberalizmu społecznego, czy prawicowe? Pisząc o socjalizmie PiS odnosisz się zapewne do kwestii gospodarczych, które pomijam. Ogólnie to prowadzimy spor o semantykę, jeśli wolisz zamień w moim poprzednim poście prawicę na konserwatyzm;)

Laszlo napisał/a:

Ależ niektórym tefałen i koszerna strzeliły na mózg. Smutne.



Rotfl, sztandarowy argument:D Widzisz synku, to że ktoś nie lubi katoli i betonu, wcale nie oznacza, że czyta Wyborczą (nie czytam) i ogląda TVN (TV używam wyłącznie do konsoli). Samo założenie, że ludzie mają określone poglądy, bo zostali wyprani przez media dużo mówi o tym, jak projektujesz na rzeczywistość.

platinum1234567

2010-03-01, 17:45
foad69, giertych był tam tylko po to zeby pokazac jakim chłamem jest PO ze moze tam być ktos z sld i lpr. denerwuje mnie po prostu gdy ktos nazywa prawicą cos co nie jest prawica. jedyna prawicowa partia jest poza parlamentem . ale i w UPR nie ma samych prawicowców , bardzo mocne jest skrzydło minarchstyczne. i masz racje ze podział na prawice i lewice jest archaiczny.

kolumbijskisen

2010-03-01, 20:52
nawet nie oglądałam. napiszę tylko, że nie trawię cejrowskiego.
cholernie niesympatyczne robi pierwsze wrażenie, więc nie mam ochoty nawet na drugie wrażenie.
oczywiście szacuneczek sczczery zawsze za podróże. niech sobie podrózuje, niech zwiedza, niech pisze o tym książki byleby się nie wypowiadał na inne tematy ;]

koko.szatan

2010-03-02, 01:28
experto24 napisał/a:


Moim zdaniem jeśli na świecie zabrakłoby konserwatystów, to zostanie tolerancja dla pedalstwa, równouprawnienie gdzie kobiety w rządzie będą walczyć o wprowadzenie nowej klasy staników, narkotyki będą ogólnodostępne, dziećmi nie będzie miał się kto zajmować, będą różnego rodzaju choroby, populacja spadnie do bardzo ograniczonej liczby ludzi, świat przestanie funkcjonować i cała ta dzisiejsza technika i postęp upadną ponieważ nie będzie miał się kto tym zajmować. Tego chcecie?



gdyby nie wcześniejsze przemiany społeczne i walka o prawa kobiet, twoja stara, siostra i inne kobiety, które znajdują się w twoim otoczeniu byłyby chodzącymi szparami, bez wykształcenia, własnego zdania, informacji na tematy, na które codziennie rozmawiamy.

chciałbyś mieć matkę, z którą możesz porozmawiać jedynie o bigosie albo rosole? ja wolę swoją - inteligentną; wolę obracać się w towarzystwie kobiet, które mają coś poza szparą do zaoferowania.

po to są właśnie przemiany, rewolucje. żebyśmy wszyscy stawali się lepszymi, bardziej świadomymi praw swoich i innych ludźmi.

a ty pie**olisz jakbyś wyszedł z klasztoru cejrowskiego. czasem warto pomyśleć na własny koszt. to przynosi zadziwiające efekty.

Scarlet

2010-03-02, 01:54
zawsze wiedziałam, że cejrowski to pajac -.-

ale kojarzyłam go tylko z tych wszystkich programów o dżunglach..
nie wiedziałam, że jest aż takim pojebem.

SilentBastard

2010-03-05, 23:35
experto24 napisał/a:

Poglądy są zależne od człowieka i powinno się je wzajemnie szanować


Tak jak robi to Pan Wojciech Cejrowski
experto24 napisał/a:


Pan Wojciech Cejrowski ma bardzo mądre poglądy na świat


Uzasadnij, proszę.
experto24 napisał/a:

Teraz pytanie do tych wszystkich "postępowców": wyobraźcie sobie co się stanie jak zabraknie wszystkich konserwatystów i zostaniecie tylko wy?


Jasne, że sobie wyobrażam. BTW - to, że ktoś postuluje jakiś pogląd niekoniecznie oznacza, że żywi naiwne przekonanie, że świat byłby doskonały, gdyby wszyscy go podzielali (esencją demokracji jest różnorodność). Ale, świat bez zatwardziałych konserwatystów byłby imo miejscem, w którym rozważania na temat tego co jest dobre a co złe, nie są obciążone zbędną tradycją, zabobonami, lokalnymi poglądami (tj. religią, nacjonalizmem).
experto24 napisał/a:


Moim zdaniem jeśli na świecie zabrakłoby konserwatystów, to zostanie tolerancja dla pedalstwa, równouprawnienie gdzie kobiety w rządzie będą walczyć o wprowadzenie nowej klasy staników, narkotyki będą ogólnodostępne, dziećmi nie będzie miał się kto zajmować, będą różnego rodzaju choroby, populacja spadnie do bardzo ograniczonej liczby ludzi, świat przestanie funkcjonować i cała ta dzisiejsza technika i postęp upadną ponieważ nie będzie miał się kto tym zajmować. Tego chcecie?


Tak, bo jakby zabrakło konserwatystów to zostaliby sami chorzy anarchiści. Nie wszyscy nie-konserwatyści to geje lesbijki i ćpuny.

dback

2010-03-08, 17:16
słomcia napisał/a:

dback no zwykle uciekam się od tego typu argumentów ale tym razem no zwyczajnie nie mogę się powstrzymać! Jesteś głupi jak but z lewej nogi! coś ci się chyba pokręciło z tymi homo związkami radiem maryja i pisem....


Z takimi tekstami to nawet do obgryzania kajdanek się nie nadajesz.

xzo

2010-05-12, 16:45
jedyne co ona ma to dobra cięta riposta, ale koles jest ograniczony i to zajebiscie, zgadzam sie z opiniami ze katol i noserwa, jak slucham jego wypowiedzi na temat dragów to chyba wolał bym jednak zapytac niewidomego o wpływ koloru scian na jego samopoczucie xd, w p*zdu z konserwatystami, k***a ludzie nie zauwazyliscie jeszcze ile my lat jestesmy za reszą europy ? i wy smiecie mowic ze zmiany nie sa potrzebne ? są i ja bym zaczal od opodatkowania kościołów.