18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski "Czy ja wyglądam po prezydencku"

le...........k8 • 2013-05-12, 16:29
+ irytacja „prowadzących” nt. Augusto Pinochet'a




hsl

2013-05-12, 17:07
dobrze gada jak zawsze ;) mimo że z wiarą u mnie słabo...

androgenius

2013-05-12, 17:08
A ten przykry prokop co tam k***a szczeka? Nie dalej jak 2 tygodnie temu na sadolu w reklamie wciskał kanapki czy inne gówno jakieś a teraz wielki redaktor?

vajron

2013-05-12, 17:10
@up on w tym programie jest od lat :facepalm:

rrdzony

2013-05-12, 17:12
Możecie mi wytłumaczyć jak osoba wierząca, która deklaruje się jako naśladowca Chrystusa, może wychwalać człowieka, dla którego normalnym było mordowanie przeciwników politycznych?

donplicco

2013-05-12, 17:13
Dziwi mnie to,że jeszcze tej grubej raszpli nie kazali schudnąć w tej telewizji....

androgenius

2013-05-12, 17:17
vajron napisał/a:

@up on w tym programie jest od lat :facepalm:



Od lat to ja tego gówna nie oglądam, a pajaca kojarzę tylko z jakiegoś smutnego show sprzed dekady i tej zj***nej reklamy kanapek właśnie, co tu na sadolu wk***iała przez dni kilka.

goral__

2013-05-12, 17:17
Jak widzę to tłuste babsko i tego kolesia to jestem osłabiony. Wgle yebac TVN

Jai

2013-05-12, 17:22
"To Twój bóg taką pogodę zrobił"
"Na was, żebyśta się nawrócili" -
Riposta stulecia!

Jako antyklerykał i deista muszę panu Wojciechowi przyznać, że pomordował tefałenowskie gwiazdeczki inteligencją jakby gadał z przedszkolakami. Piwo dla Cejrowskiego, choć ciężko mi się z nim zgodzić w większości kwestii, aczkolwiek gnębienie tefałenu zawsze w cenie :D
Edit taki szybki:
No nie mogę nie dodać, że chcieli z niego zrobić idiotę, który nie wie co mówi i się rozmija w swoich poglądach i najlepsze jest to, że zrobili idiotów z siebie :D Jednak nie browar a krata dla Wojciecha, za bycie konsekwentnym, brakuje takich ludzi, co się nie ustawiają jak im wiatr zawieje, a trwają przy swoim. Nadal się z nim nie zgadzam oczywiście.

kapral

2013-05-12, 17:23
sam jeden mądrzejszy jest cały nasz rząd! ludzie widzicie to??

potrafi wypowiedzieć się w każdej kwestii a te tevauenowskie pajace nie wiedzą co mają powiedzieć to jada po nim.. :-|

Pinochet wymordował przeciwników politycznych. Źle? A co wy nie chcieli byście żeby komuchów które przez tyle lat rozpieprzały nasz kraj, wcześniej ktoś wyłączył?

Jezierro

2013-05-12, 17:28
@~rrdzony od kiedy Czerwoni są opozycją polityczną to zwykłe ścierwa ,które zajebią cię przy pierwszej lepszej okazji , i jeszcze będą ci wmawiać że to dla twojego dobra

Jakoś nie przeszkadza wam (bo mi tak) to że Barroso wielbi Mao Ze Donga co ?
Ten to już jest dobry bo w imię dobrobytu i socjalistycznego raju wymordował 70mln ludzi he ?

Sys3k

2013-05-12, 17:31
Fajna ta Wellman

donplicco

2013-05-12, 17:39
@up za zj***ny komentarz, też nie ma piwa.

Glorek

2013-05-12, 17:39
Wojtek w dyskusji niszczy każdego.