18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski "Czy ja wyglądam po prezydencku"

le...........k8 • 2013-05-12, 16:29
+ irytacja „prowadzących” nt. Augusto Pinochet'a




tranzystor

2013-05-13, 09:35
grzechu5444 napisał/a:

tranzystor to lewak i wpie**ala wszedzie swoje pseudo inteligentne posty. Juz wiem kogo komentarze omijac, bo jebie lewactwem na kilometr.



grzech*j5444 to tępy ch*j i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Gimbaza pełną gębą!

Kaprys

2013-05-13, 10:30
Xaoss Masz i umrzyj w pokoju watch?v=SJLW-gZhqc0

ffsapher

2013-05-14, 21:13
prowadzący rozmowe wyli nastawieni na atak, Wojtek się obronił, i to całkiem dobrze.
Moze i sbpoko, ale nie moge się zgodzić z tym aby wprowadzenie religii państwojej było dobrym pomysłem, owszem jemu bedzie lepiej bo to j***ny katol, lecz bóg nie istniej i cała ta jego ideoologia bierze w łeb

Lygrys

2013-05-14, 22:00
Prokop nawet nie zadał sobie trudu by przeczytać ten wywiad. Odpowiedź na większość jego (i tej grubej) pytań jest w tym artykule, ale oni tego chyba nie zrozumieli, albo czytali tylko nagłówki, lidy, podpisy pod zdjęciami i fragmenty napisane dużą czcionką.

Slaydeka

2013-09-29, 13:03
miguel1910 napisał/a:




Nie zamierzam dyskutować o zbrodniach komunizmu bo po prostu szkoda na tę zarazę słów. Mechanizmy działania służb specjalnych oczywiście są podobne. Porównując z PRLem chciałem tylko pokazać, że zbrodnie Pinocheta były o wiele bardziej nasilone niż u nas. Ja także jestem za tępieniem lewactwa jednak nie popieram mordowania i tortur ;) Historię Chile znam dobrze bo zajmowałem się nią na studiach. Pinochetowi muszę przyznać, że liberalne reformy były rzeczywiście spektakularne i naprawiły zniszczenia dokonane przez Allende, natomiast i ta prosperita długo nie potrwała. Zachęcam wszystkich do poczytania o Chile. Ciekawy kraj, ciekawa historia.



Na studiach panuje propaganda i na Pinocheta zawsze może być ukłucie. Może i przeginał, ale przynajmniej w słusznej sprawie, natomiast CIA i Augusto hmmm no dobra bajka. Też miałem na studiach CHile i sporo się pośmiałem z tych notatek. Druga sprawa to prosperity nie trwało, bo Pinochet naiwnie uznał, że może dać trochę wolności politycznej, że ludzie się nauczyli jak dobrze zarządzać krajem, a szczury go potem gnoiły na całym świecie. W sumie swoją drogą winnym komunizmu taki szczur w dupie, jeśli był, się należał.

ffsapher napisał/a:

prowadzący rozmowe wyli nastawieni na atak, Wojtek się obronił, i to całkiem dobrze.
Moze i sbpoko, ale nie moge się zgodzić z tym aby wprowadzenie religii państwojej było dobrym pomysłem, owszem jemu bedzie lepiej bo to j***ny katol, lecz bóg nie istniej i cała ta jego ideoologia bierze w łeb



A skąd to możesz wiedzieć, czy istnieje czy nie?