18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski "Czy ja wyglądam po prezydencku"

le...........k8 • 2013-05-12, 16:29
+ irytacja „prowadzących” nt. Augusto Pinochet'a




Tassadar

2013-05-12, 17:43
Jak zawsze dobrze mówi. Gdyby kandydował na premiera/prezydenta cokolwiek, to głosuję na niego. Może by zrobił cyrk na kółkach, wywrócił wszystko na lewą stronę, i tak podejrzewam że było by lepiej.

tranzystor

2013-05-12, 17:48
Może lepiej, niech on wróci do swojego dotychczasowego zajęcia, bo tej jego pseudo retoryki ciężko się słucha.

donplicco

2013-05-12, 17:51
@up Pseudoretoryka to pada tutaj jedynie ze strony prowadzących program. Nie chce mi się wymieniać ile błędów retorycznych popełnili.

EvilPablo

2013-05-12, 17:52
zniszzył ich i tyle. Jest inteligetniejszy od nich, przynajmniej by rządzil twarda reka, podobnie jak putin, prawdziwy mąż stanu, przywódca a nie to co bronek. Nie planuje samobostwa jak cos :D

KwusheR

2013-05-12, 17:58
Mimo tego iż jest nawiedzony i w wielu kwestiach się z nim po prostu nie zgadzam to szanuję jego poglądy bo wiem, że on uszanowałby moje - po prostu konkretny człowiek z którym można podyskutować na poziomie.

Ptoon

2013-05-12, 18:12
Najgorsze jest to, że takiemu przeciętnemu odbiorcy Cejrowski wydaje się być dziwakiem, a to co mówi herezją. Ten gość po prostu nie stosuje się do tzw. poprawności politycznej i mówi to co myśli, a ceną tego jest to, że TVNowskie reportery robią z niego dziwaka. Widzieliście jak prostowali na samym końcu, żeby ich tam przypadkiem pion polityczny w ich stacji nie skarcił. Bardzo lubię jego programy i wypowiedzi bo to jest jedyna z niewielu szans, kiedy mogę się zrelaksować i nie myśleć podwójnie, doszukiwać się któregoś tam dna i kto, co, gdzie chce ugrać mówiąc tak, a nie inaczej.

Do...........00

2013-05-12, 18:23
Lewacki TVN stosuje poprawność polityczną, jak zawsze. Pinochet był zły, bo to "zły dyktator" gówno wiedzą, a się wyrażają jak eksperci.

croyna

2013-05-12, 18:24
jak ja tej grubej, lewackiej k. nie lubię

Mr.Diesel

2013-05-12, 18:31
Jezu jak ciężko się go słucha.
Nie jestem za PO, a już na pewno nie jestem zwolennikiem tego j***nego TVNu...ale Cejrowski jest strasznym katolickim radykałem i retorykiem oderwanym od rzeczywistości go otaczającej.
A najśmieszniejsze jest to ile gimbazy się na to łapie.
Jak widzę materiał z Cejrowskim to w ciemno już wiem, że będą pod nim teksty: Dobrze gada, głosowałbym na niego.

Su...........r0

2013-05-12, 18:58
W ogóle jaki brak szacunku ze strony "prowadzących" do gościa zwracają się na per Ty ...

Tassadar

2013-05-12, 19:00
Mr.Diesel napisał/a:

Jezu jak ciężko się go słucha.
Nie jestem za PO, a już na pewno nie jestem zwolennikiem tego j***nego TVNu...ale Cejrowski jest strasznym katolickim radykałem i retorykiem oderwanym od rzeczywistości go otaczającej.
A najśmieszniejsze jest to ile gimbazy się na to łapie.
Jak widzę materiał z Cejrowskim to w ciemno już wiem, że będą pod nim teksty: Dobrze gada, głosowałbym na niego.


Bardzo modnie jest kogoś głupiego albo kogoś z kim się nie zgadzam nazwać gimbazą. Czyli uważasz że każdy w wieku dajmy na to 16 lat jest kretynem? Bo jak to rozumieć? Każdy chyba rozumie co on mówi, albo mu się to podoba albo nie, wiadomo nikt do końca nie jest jak to się mówi czysty ale on chociaż coś mówi, jak jest a jak mogło by być, i ma racje no czego chcesz

Peter-Norivotset

2013-05-12, 19:08
Z tym pinozetem, to tak jakby polska partia(prawdziwa patriotyczna) wybiła Hitlera, Stalina, a za 100 lat w tvnie by płakali, bo ich zabili...

tranzystor

2013-05-12, 19:39
Ptoon napisał/a:

Najgorsze jest to, że takiemu przeciętnemu odbiorcy Cejrowski wydaje się być dziwakiem, a to co mówi herezją.



Tyś się znalazł, ponadprzeciętny intelektualista, k***a mać!

Ptoon

2013-05-12, 20:02
Mój drogi Tranzystorze,

śmierdzisz lewakiem!

Ponadprzeciętny Intelektualista

Looken

2013-05-12, 20:02
Mądrze prawi i za Cejrowskiego, mimo, że sam w siły wyższe nie wierzę, piwo w ciemno. Można się śmiać z jego chęci silniejszego wprowadzania kościół w państwo ale może wtedy nie mielibyśmy dzisiaj faceta w kieckach każącego nazywać się kobietą w sejmie, różowego Dnia Flagi i pedalstwa rozprzestrzeniającego się dookoła. Wtedy powód do narzekania mieliby nastoletni ateiści na forach i byłby spokój.