18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wniosek dotyczący gówien z kwejka.

Palozz • 2014-05-29, 21:48
Drodzy Moderatorzy Sadistic.pl

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem otwarcia rzeczowej dyskusji na temat kwejkowskiego fermentu który psuje mój ulubiony portal.

Dziś przeglądałem poczekalnię i po prostu szlag mnie trafił.
Nie wytrzymałem.






Składam oficjalny wniosek o dodanie nowej kategorii w której znajdowałyby się wszystkie wrzuty z kwejka i tym podobnych.

Wniosek swój motywuję moją (a zapewne także innych Sadoli ) postępującą niechęcią do odwiedzania portalu, który dawał mi tyle radości. Od pewnego czasu jesteśmy bombardowani materiałem z iście ch*jowego kwejka.

Czy Sadole naprawdę muszą przebijać się przez tony spamu, żeby znaleźć kilka dobrych tematów?

Czy "Codzienna dawka czarnego humoru" już tutaj nie obowiązuje?

Sadol schodzi na kwejki... Czas zrobić z tym porządek...

Liczę na poparcie ludzi, którym los Sadola nie jest obojętny.
Nie chodzi o wirtualne piwka. Chodzi o to, aby każdy prawdziwy Sadol wypowiedział się na temat który poruszyłem.


TO JEST SADISTIC A NIE KWEJK!!!!!


I niech tak pozostanie.

~Conscribo

2014-05-29, 22:35
Przeczytaj sobie posty z linka powyżej.
"Tak, wywalać kwejkowe wrzuty!" a z drugiej strony "To userzy mają decydować o zawartości portalu!"

To w końcu... jak?

poranekk

2014-05-29, 22:35
Nie wchodzę na ch*jowego kwejka, bo po prostu mi się nie podoba. Na ch*j jasny dajecie możliwość tym j***nym gimbusom, żeby przenosili to swoje gówno na portal o zupełnie innej tematyce i innych tradycjach? Czemu nie możecie zostawić Sadistica w takiej formie w jakiej istniał kiedyś? Dlaczego niszczycie tą społeczność? Jak się gimbusy ciskają, że ususzyliście to zlejcie sprawę, bo tak spieprzycie to forum, a większość prawdziwych Sadoli odejdzie.

Prokurator

2014-05-29, 22:41
A pajacyki z fioletowymi nickami dolewają oliwy do ognia swoimi awatarami, byle tak dalej ! :)

Palozz

2014-05-29, 22:43
Moderatorzy!


Właśnie po to założyłem ten temat. Żeby użytkownicy zaproponowali jakieś zmiany. Żebyśmy szerszym gronem zastanowili się jak ulepszyć Nasze wspólne dobro jakim jest Sadistic. Zaproponowałem założenie osobnej kategorii dla kwejka. Można zacząć od założenia zbiorczego na materiały ewidentnie zerżnięte z tego niezbyt tu lubianego portalu. Jak to się sprawdzi można pomyśleć o dalszych krokach.

Każdy użytkownik może dopisać tu swój pomysł. Naturalnie nie wszystkie będzie dało się wprowadzić ale na pewno znajdzie się kilka które usprawnią funkcjonowanie forum.

Wolałbym, żeby ten temat utrzymał się w ramach rzeczowej debaty a nie wzajemnym obwinianiem się o to czy o tamto.

Ponadto profilaktycznie apeluję do osób które się tutaj wypowiedzą o utrzymanie poziomu dyskusji bo wzajemne sranie żarem do niczego nie prowadzi.

MadHat

2014-05-29, 22:45
Im więcej tego shitu tym więcej użytkowników ( ch*jowych bo ch*jowych ale jednak ). Hajs się musi zgadzać.

Hornet

2014-05-29, 22:46
Cytat:

Nie wchodzę na ch*jowego kwejka, bo po prostu mi się nie podoba. Na ch*j jasny dajecie możliwość tym j***nym gimbusom, żeby przenosili to swoje gówno na portal o zupełnie innej tematyce i innych tradycjach? Czemu nie możecie zostawić Sadistica w takiej formie w jakiej istniał kiedyś? Dlaczego niszczycie tą społeczność? Jak się gimbusy ciskają, że ususzyliście to zlejcie sprawę, bo tak spieprzycie to forum, a większość prawdziwych Sadoli odejdzie.



Może dlatego, że to użytkownicy zwykle dają wstawki na Sadolu, a wśród tych pojawia się coraz więcej młodych ludzi?
Sadistic już nigdy nie będzie taki sam jak kiedyś tak jak i wiele rzeczy. Wszystko się zmienia, a strona jakoś musi zarabiać na siebie więc ciągnie to za sobą zmiany prowadzące do jako takiego utrzymania się na powierzchni.

Ja proponuję by dalej suszono tematy ale aby dano też możliwość wyboru użytkownikom czy chcą to widzieć. Przykładowe rozwiązanie to narzucanie przez administrację nowego statusu na ch*jowe wstawki np. "ch*jowa wstawka", a kto będzie chciał to oglądać to niech odhaczy sobie jakiś znaczek, który uczyni je widocznymi.

Johny

2014-05-29, 22:46
Jak wszyscy nagle piwkują temat, a ciekawe ilu z nich to Ci którzy sami wrzucają kwejki:>

A spostrzeżenie trafne, kwejk to kwejk, sadol to sadol. Tyle w temacie.

Tomasz1558

2014-05-29, 22:47
Ja to widzę tak .. Albo sie idzie na ilośc odwiedzających albo na tematycznosc serwisu i konkretna grupę odbiorców. I albo mozna zrobic kocioł panoramiksa i wymiesZac wszystko ze wszystkim i miec tysiące odwiedzin rożnych grup osób albo trzymać poziom zalladanego wczesniej profilu strony i prowadzić go według jakiejs tam drogi mając konkretne założenia i cele . I chyba niestety tutaj robi sie kocioł .

Ma...........gw

2014-05-29, 22:48
"Zaproponowałem założenie osobnej kategorii dla kwejka" - Kolego, jest taka strona internetowa... chyba sie nazywa"kwejk", to jest osobna kategoria i niech tak zostanie :)

midnightc

2014-05-29, 22:48
Conscribo napisał/a:



mars i snickers to też jedna firma a zauważasz różnicę? ;)



Fistaszki.

Peter-Norivotset

2014-05-29, 22:48
ja juz pisalem 2 lata temu, ze sadistic to kwejk i to kwestia czasu, kiedy nie bedzie sie niczym prawie roznic od tego portalu dla gimbozjebow.

Duentar

2014-05-29, 22:50
Dziwi mnie, że wielu Sadoli nie zauważyło, że było dużo wstawek bardziej "sadystycznych", które wcześniej już zaliczały się do harda.

Mi zdecydowanie postępowanie administracji/moderacji obecnie bardziej odpowiada, nawet godząc się na kwejki na głównej.

Szkoda, że wcześniej nie założyłem tematu z moimi obserwacjami, bo wtedy, gdy się coś docenia najczęściej się o tym nie mówi.
Moim zdaniem moderacja zasługuje na szacunek za postawę jaką ostatnio się wykazywała.


Swoją drogą, zauważcie jak mała była ingerencja w komentarze przez Was zamieszczane, przestały być nawet kasowane komentarze totalnych idiotów, których wpisy podpadały pod KK. ;)

~Angel

2014-05-29, 22:50
Prokurator napisał/a:

A pajacyki z fioletowymi nickami dolewają oliwy do ognia swoimi awatarami, byle tak dalej ! :)



Ot i rozmowa na poziomie. To jest RÓŻOWY i właśnie taki był cel aby zwrócić uwagę użytkowników na coraz niższy poziom wrzut i zachęcić do pomocy w ratowaniu forum.

Prokurator

2014-05-29, 22:51
Tak tak Aniołku mów co chcesz efekty widać na głównej