18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wniosek dotyczący gówien z kwejka.

Palozz • 2014-05-29, 21:48
Drodzy Moderatorzy Sadistic.pl

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem otwarcia rzeczowej dyskusji na temat kwejkowskiego fermentu który psuje mój ulubiony portal.

Dziś przeglądałem poczekalnię i po prostu szlag mnie trafił.
Nie wytrzymałem.






Składam oficjalny wniosek o dodanie nowej kategorii w której znajdowałyby się wszystkie wrzuty z kwejka i tym podobnych.

Wniosek swój motywuję moją (a zapewne także innych Sadoli ) postępującą niechęcią do odwiedzania portalu, który dawał mi tyle radości. Od pewnego czasu jesteśmy bombardowani materiałem z iście ch*jowego kwejka.

Czy Sadole naprawdę muszą przebijać się przez tony spamu, żeby znaleźć kilka dobrych tematów?

Czy "Codzienna dawka czarnego humoru" już tutaj nie obowiązuje?

Sadol schodzi na kwejki... Czas zrobić z tym porządek...

Liczę na poparcie ludzi, którym los Sadola nie jest obojętny.
Nie chodzi o wirtualne piwka. Chodzi o to, aby każdy prawdziwy Sadol wypowiedział się na temat który poruszyłem.


TO JEST SADISTIC A NIE KWEJK!!!!!


I niech tak pozostanie.

Tomasz1558

2014-05-29, 22:24
A czy sadistic i kwejk nie ma tych samych właścicieli ? :)

brudny

2014-05-29, 22:26
ch*j z materiałami z qake. Mnie dziwią dowc**y j***ne na jedno kopyto. Na zasadzie połączenie słów żyd i dym, cygan i gruz, ciapaty i koza w każdej możliwej konfiguracji bez jakiejkolwiek logiki nie są śmieszne, brak tu smaku. A co do materiałów politycznych to sadol ma już prawicowy oddźwięk i tak bym zostawił.

~Conscribo

2014-05-29, 22:27
Tomasz1558 napisał/a:

A czy sadistic i kwejk nie ma tych samych właścicieli ? :)



mars i snickers to też jedna firma a zauważasz różnicę? ;)

Coval2

2014-05-29, 22:28
Kwejk bardziej sadolowy, sadol bardziej kwejkowy. Jak żyć?

babubabu89

2014-05-29, 22:28
Ja bym doj***ł 50 piw za wyjście z poczekalni. Naprawdę fajne tematy by wyszły a kwejkowe "fajne" gówno by zostało.

zjerycha

2014-05-29, 22:29
Drodzy ~

Czy nie wydaje się wam dobrym pomysłem utworzeniem nowego działu ( przykładowo Lajt, jak zaproponował ktoś wyżej), który można by było zwyczajnie, tak jak na hardzie po prostu odhaczyć i nie widzieć. I tym sposobem, wy byście jedynie przenosili natrętne kwejki do działu Lajt, który dla chcących bylby normalnie wyświetlany na głównej, autorzy tychże kwejków pretensji by mieć nie mogli bo i o co, a ja i mi podobni nie mielibyśmy styczności z lajtowymi wstawkami :)

Pozdrawiam serdecznie i liczę na choćby czasowe przetestowanie podobnej opcji :)

Kremil

2014-05-29, 22:30
i tak to nic nie zmieni bo admin z kwejka :D

~Angel

2014-05-29, 22:30
Tomasz1558,

To akurat nie ma nic do rzeczy bo kwejki nigdy nie ingerowały w zawartość portalu a jedynie zajmują się stroną marketingową i często pomocą techniczną a osobą decyzyjną w dalszym ciągu jest założycie sadola Centurion . Współpraca z kwejkiem pozwoliła na ogromny rozwój portalu ale skutkiem popularności stał się zaniżany poziom wrzut.

Przy okazji właśnie lamentu na nasze działania przytoczę pierwszy lepszy taki temat http://www.sadistic.pl/v-rola-administracji-oraz-moderatorow-serwisu-sadisticpl-vt293537.htm

sudo_su

2014-05-29, 22:31
Może należałoby zacząć od podniesienia progu ilościowego piw pozwalającego dostać się na główną?

Ma...........gw

2014-05-29, 22:31
Dział "Lajt" brzmi świetnie, przynajmniej gównogimbaza z kwejka tam wpie**alałaby swoje ch*jowizny.

Pozdrawiam

~Angel

2014-05-29, 22:32
Kremil,

Adminem jest założycielem tego portalu wiec gówno wiesz a się udzielasz :!:

Tomasz1558

2014-05-29, 22:32
Różnica jet taka ze Marsem nie reklamują snickersa :) a na sadolu kwejka tak :)

fashX

2014-05-29, 22:34
~Angel dobrze rzecze polać mu :) , a wszystkim na spince spinaczyk w duoke :) pozdr dobranoc

Prokurator

2014-05-29, 22:35
@Angel i reszta płaczących modkóf

Od tego jesteście modami aby coś robić na tym portalu. Jeśli coś jest suche i się tutaj nie nadaje jeb na suchary albo do obrazków. Co to w ogóle jest za argument ~Conscribo? No nie załamcie się psychicznie pod ciężarem tych gróźb. Poziom sadola spada i to przez modów, osoby które podobno mają pracować na dobro tego portalu, bo wrzucają na główną byle gówniany kontent z 15+piw.

NessTV

2014-05-29, 22:35
O tyle jeszcze kilka dni temu to bylo spoko, ale teraz to juz troche przeginka sie robi. Kiedys na sadisticu mozna bylo jakas fajna krakse zobaczyc, jakies przyklady pretendentow do nagrody Darwina etc. Jak dla mnie "czarny humor" to w wiekszosci smianie sie z czyjegos nieszczescia. Teraz co? Filmik o tym, jak babka przechodzi sobie na przejsciu i przez to kierowca hamuje z piskiem opon. Zdjecie blokow w Lodzi. Jakis filmik typow jezdzacych na jednosladach. Powoli to sie zaczyna robic "znalazlem cos fajnego to wrzuce na sadola", a to juz jest cel kwejka.